środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Paplik, a Tobie kiedy tak odwali?

Jestem ciekawy czy Next wie, że handlujesz jego ciuchami pod logiem firmy ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, a Tobie kiedy tak odwali?

Każdy organizuje se indywidualnie codziennie z domu do pracy (jeśli jeszcze ją ma) i z pracy do domu, bo nie stać już ludzi na paliwo, ale cóż ceny paliw muszą być dostosowane do dyrektyw unijnych.
I jak tu żyć p. premierze???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, a Tobie kiedy tak odwali?

o widzisz _mały_ , andzia Cię weżmie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, a Tobie kiedy tak odwali?

W skrócie - jeżeli poniektórzy oficjele byliby wielkimi fanami ŁKS-u to pieniądze by się znalazły. Nawet takim sposobem jak w Olsztynie.

Ścierwa proPiS które mafia Kaczyńskiego z funduszu sprawiedliwości finansowała na propagandę. WP.pl RMF, super ekspres , szlam Sakiewicza czyli w sieci Polsat , Republika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, a Tobie kiedy tak odwali?

1. Łomżyński Klub Sportowy 1926 100.000
2. KU AZS PWSIiP 40.000
3. UKS 1 10.000
4. KS PRESPEKTYWA 10.000
5. LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA 20.000

To zestawienie dotacji na sport seniorski z 2011. Ciekawe ile w tym roku będzie, bo wiem, że pula ma wynieść 240 tysięcy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, a Tobie kiedy tak odwali?

Zezuś jak zwykle lewą nogą wstał i nic mu się nie podoba..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, a Tobie kiedy tak odwali?

Omania, podoba, podoba, tylko andzia c tak na mnie działa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, a Tobie kiedy tak odwali?

To popatrz na kogoś kto lepiej na Ciebie działa;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, a Tobie kiedy tak odwali?

Jesli masz przy oknach stare parapety to możesz kupić takie nakładki parapetowe renowacyjne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, a Tobie kiedy tak odwali?

Dotacje z miasta to zupełnie inna sprawa. Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało w tym roku? Znając życie, podobnie jak i w ubiegłym. ŁKS nigdy nie będzie doceniony należycie. Wszyscy na około dostają więcej od ŁKS-u. Narew i Korona Ostrołęka otrzymały w tym roku łącznie 300.000zł, gdzie nie zapomniano także o innych dyscyplinach w tym mieście. Pogoń Łapy bodajże 180.000zł, my za pewne otrzymamy ze stówkę i ktoś "mądry" zacznie wyliczać, że to i tak więcej jak ww. trzy kluby razem wzięte :D
Ale nie o to tu chodzi. My się chyba nadal nie rozumiemy?
Ja nie chcę pieniędzy z MOSiR-u dla ŁKS-u, mi chodzi o to, co się z tymi pieniędzmi dzieje, że żaden trener jakiejkolwiek dyscypliny sportowej w Łomży, nie jest zatrudniony w MOSiR-ze, że żeby obejrzeć mecz na nowym sztucznym boisku, muszę stać w wodzie, bo do wyboru mam jeszcze stanie i oglądanie tego meczu w błocie. MOSiR ma budżet prawie 6 baniek i ciągle mało, pracuje tam ponad setka ludzi, i żeby nie było ani jednej osoby, który zgłosi tego typu problemy, o których tutaj piszę jako kibic! Czemu nie znajdzie się nikt, kto powie, "panie dyrektorze, zróbmy to i to, zatrudnijmy trenerów zorganizujmy jakieś atrakcje dla dzieciaków itp, itd, to się w końcu od nas odpier.dolą", a jak dalej będą gadać, to będziemy mieli mocne argumenty do rozmowy".





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, a Tobie kiedy tak odwali?

Maja maja;)

Spisalem niktore informacje z zasilacza:

Colorsie (jak sie nie myle)
AC INPUT:230v ac 10a 50~60hz
atx12vp4
EN60950 (PFC)

Do 100zl

Bedzie psaowac ta? http://allegro.pl/karta-graficzna-geforce-8600-gs-512-tc-dvi-hdmi-i2161289393.html

Tam jest chyba dodtkowa wtyczka do zasilacza a ja jej chyba nie mam;/ Mozna ja podlaczyc pod dodatkowy dysk?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, a Tobie kiedy tak odwali?

to może podasz jakąś firmę o której się tu dobrze wypowiadali? żenada :-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, a Tobie kiedy tak odwali?

sorry miałem 8600 GTS ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, a Tobie kiedy tak odwali?

Jasne i jeszcze przydział każdemu dać. Komedia. Wystarczy parter żeby się zabić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, a Tobie kiedy tak odwali?

Hoduj larwy pająki świerszcze i inne robactwo i sprzedawaj na allegro sporo tego idzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, a Tobie kiedy tak odwali?

zyzio a jakie ty masz doświadczenie z tej firmy? -- Zadne. A jaką opinie masz o bik-projekcie pewnie też lipa bo robić trzeba i to ciężko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, a Tobie kiedy tak odwali?

a ja teraz tego slucham http://www.youtube.com/watch?v=-Cg0lTLfvuw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, a Tobie kiedy tak odwali?

Pareslow sie nacpal i nie wie co pisze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, a Tobie kiedy tak odwali?

Napisalem wyzej ze mam ddr2 a nie ddr3... Wiec potzrebuje takiej pod ddr2





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org