czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hejtobus \"świnie razem\" rusza w Polskę.

Czy w Łomży organizowane są jakieś rajdy czy wycieczki rowerowe?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hejtobus \\\"świnie razem\\\" rusza w Polskę.

A ja bym nie zostawila swojego dziecka pod opieka tej pani, to nieprawda ze jest do tego stworzona by wychowywac dzieci, to jest nieodpowiedzialnosc by w tak mlodym wieku sypiac bez zabezpieczenia, a potem nic dziwnego 23 lata i juz 2 dzieci... jakie ona ma doswiadczenie? Szuka pracy opiekunki i to u siebie w domu , dlaczego? -poniewaz z braku wyksztalcenia nie moze znalezc innej pracy wiec idzie na latwizne i chce bawic dodatkowo cudze dzieci. Taka prawda, rozsmieszaja mnie obroncy ktorzy wypowiadaja sie na ten temat. Zreszta jak macie takie serce i zaufanie to prosze zatrudnijcie te pania. Jestem pewna ze po przemysleniu, zadne z was nie zatrudni tej dziewczyny!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hejtobus \\\"świnie razem\\\" rusza w Polskę.

a niech tam , sen uciekł

http://www.youtube.com/watch?v=S4kzGhDEURA&ob=av2e

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hejtobus \\\"świnie razem\\\" rusza w Polskę.

A jak nie zapłacą to podobno śluby będą unieważniać a noc poślubna to wtedy już grzechem będzie największym i to tylko o.Rydzyk będzie w stanie wyprostować.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hejtobus \\\"świnie razem\\\" rusza w Polskę.

To co pan nie mówisz to ja muszę to sprawdzić, cholera jasna toż to za granicą jest...

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org