wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
posłanka Krynicka znowu w mediach

A z pijakiem ? jest tylko jeden warunek nie ma ciepłej wody ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

a jest ognista ??heheh:P:p nie no szukam stancji tzn pokoju z normalnymi uczniami lub studentami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

Niech żadna z mam i tatusiów nie piszę czegoś w stylu zobaczysz jak sam/a będziesz miał/a dziecko . Jestem mama 18 miesięcznej dziewczynki i od września będę poszukiwała niani na góra 5 godzin dziennie jeśli nie byłoby mnie stać na nianie za 1300 zł miesięcznie to zostałabym w domu z dzieckiem sama . Proponować kobiecie 500 zł nawet za 5 godzin dziennie to jakiś żart wszystkim tym którzy tyle płaca gratuluje poczucia ludzkiej wartości ja później nie spojrzałabym w lustro . Druga sprawa to taka , że zatrudniając kobietę odpowiedzialną z sercem do dziecka najlepiej mamę z doświadczeniem która ma rodzinę warto by było postawić się w jej sytuacji , znika z domu na tyle godzin haruje jak na cały etat czasami więcej , zaniedbuje rodzine nie poświęca czasu swoim dzieciom dla marnych 500 zł to kpina jak ona ma się czuć na taką pracę i place to tylko sie wyrzyga... ć że tak się już wyrażę . Jeśli małolacie która niema obowiązków jest na utrzymaniu rodziców i trudni się opiekowaniem dzieci to pasuje to inna sprawa ale pytanie kto powierzy takiej osobie swoj najwiekszy skarb . Opiekunka , która spędza więcej czasu z twoim dzieckiem niż ty powinna być dla niego kimś wyjątkowym bo czas spędzony z nią ma ogromny wpływ na jego całe życie więc zadowolona opiekunka = zadowolone dziecko i to jest najważniejsze . Pomyślcie o tym drogie mamy , jeśli wasza praca nie pozwala wam na zapewnienie opieki dziecku to lepiej zostać w domu .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

czarny anioł zgadzam się z tobą ja nie poszłabym za 500zł pilnować dzieci to jest wyzysk człowieka przez człowieka a czasy niewolnictwa dawno minęły,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

Strongholda nie mam, Neuroshima owszem.
To moja kolekcja:
http://boardgamegeek.com/collection/user/Indarek?own=1&subtype=boardgame&gallery=large&ff=1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

mati masz racje ludzie sa dziwni co ja jak mam play to dzwoni tylko ten co naprawde musi dziady nie musza jak nie stac grunt ze ja mam duzo min

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

nie dlugo wcale nie bedzie emerytow tylko bezrobotni 60 paro letni a moze i wiecej banda tuska chce zniszczyc nas Polakow i wiekszosc debili jeszcze go popiera zamiast rewolucje zorganizowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

http://fretka83.wrzuta.pl/audio/aVPdTAYBOg1/pet_shop_boys_-_it_s_a_sin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

Nie narzkaj forum działa to się ciesz.Jak chcesz to Ci w prezencie zajączka wkleję?

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

Jest babcia starsza jak chcesz to byś mogła z nią pomieszkać.

Ścierwa proPiS które mafia Kaczyńskiego z funduszu sprawiedliwości finansowała na propagandę. WP.pl RMF, super ekspres , szlam Sakiewicza czyli w sieci Polsat , Republika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

Było wrzucić emayla.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

Najlepiej ustawiają w Piątnicy w POLMOZBYCIE naprzeciwko ZACISZA i zbierzność i kąty pochylenia koła



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

już ok zrobiłam błąd teraz chyba się wysłało.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

Są ludzie, którzy odbierają innym pieniądze. W porządku, to zwykła kradzież. Ale są też ludzie, którzy jednym krótkim słowem potrafią odebrać komuś samo człowieczeństwo. To zupełnie inna sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

Ale jak tam kupi zazdrośnik puszkę farby to za dużo się nie dołoży do tego X6 ha ha ha ! dobre to było.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

To teraz inna rozmowa ;) W szkole nr 7 (podstawowej) wynajmują salę gimnastyczną. Raczej nie są to duże sumy, bo i sala gimnastyczna w średnim stanie. A na grę w koszykówkę, siatkówkę czy coś innego jest ok. Pozdrawiam.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

a gdzie ten wieden

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

kolego cx3 a niewiesz jak to jest załużmy w zespole gra 5 osób to kazdy musi zarejstrować , przecież wiemy że jak dojdą zusy za to i podatki to stawki pujdą 2 razyw góre a jak dokładnie jest z zaiksu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

najlepsze teraz miejsce na handel to tylko poludnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

o no ilu ????

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

robciu :)
Każdy odsłużył tyle ile przypadło mu w udziale :):)
Nie cichociemnego wina żę tobie przypadło więcej niż innym :):)

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłanka Krynicka znowu w mediach

Witam zainteresowanych, salami, muzyką, zdjęciami, filmami itd...
Nie podaję żadnych namiarów i nikogo nie reklamuję, chcę tylko napisać jak to wygląda ze stron zainteresowanych.
Nie piście jak nie macie pojęcia od czego to zależy aby wszystko było ok, nie dotyczy to wszystkich, ale niewielu jest w każdej dziedzinie wyżej napisanej co mają pojęcie o muzyce i całej reszcie na weselu...
Całą obsługę przyjęcia od początku do konca powinni robic osoby ze smakiem, a nie aby było...., a mianowicie:
...podaje tylko niektóre z przykładów...

" sale weselne i obsługa" nie wszystkie,
- mają dobrą akustykę co wpływa na jakość dzwięku,
- ustawienie stołów, sceny dla zespołu, gości i gdzie siedzi Para Młoda ma
wielkie znaczenie,
- wystrój sali, kolory itd. ma wpływ na film
- oświetlenie, podstawa do filmu, a nie światła różnej barwy cieplnej,
- wyjście obslugi z posiłkami gdzieś za plecami, albo zespołu, albo centralnej osi
kamery,
- z tortem to wyjeżdża się na środek sali przed Parę Młodą, a nie pod ścianę...

to tylko niektóre z przykładów, a reszta niech myśli...


"muzyka"

- panowie muzycy teraz do Was...
- poprawnie sterować muzyką, to że głośno to nie znaczy że dobrze,
- za mała moc kolumn u niektórych co daje odwrotny efekt odbioru muzyki,
- jeśli ustawicie instrumental z podkładu, to również mikrofony wysterujcie do
swojej tonacji,
- jak gracie na żywo to grajcie, a nie szukacie coś tam i regulujecie gałkami w trakcie ważnego momentu, a potencjometry tylko trzeszczą i ręce udają że grają,
- pomyślcie że ktoś was nagrywa, a potem kamerun zwalił robotę,
- nauczcie się ustawiać kolumny, gdzie ma się sprzęgać dzwięk, a odsłuchy to są dla was nie uniknione, a nie kolumna za waszymi plecami i nic nie słyszycie co się dzieje , tylko głośno- a membrany rezonują i charczą bo nie wyrabiają...

" zdjęcia i film"
to wszystko ma wpływ na film, ponieważ to jest pamiątka zapisana na trwałe , wspomnienia..
... nie będziemy się za wiele rozpisywać, ale ogarnijcie się kogo to dotyczy, nie reklamujcie się na forum, kto jest dobry i nie wstydzi się swojej pracy to ma stronkę www. i po balu, a kto dziś nie ma www... to znaczy że nie istnieje... taki jest XXI w.

Powiem tylko że grałem w zespole, a szwagier nagrywał kamerą nie byle jaką i stąd wiem jak to wygląda... jestem po szkole muzycznej i zajmuję się muzyką zawodowo, ale nie w Łomży...
Pozdrawiam i nie poruszajcie takich tematów, to abstrakcja....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org