niedziela, 17 listopada 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niby bez niespodzianki - zeszmacenie totalne.

cytat:
\"– Czy wie pan, jak można ominąć rząd w przypadku rozdawania funduszy? – pytała w Parlamencie Europejskim zatroskana stanem polskiej demokracji Sylwia Spurek z Wiosny.
– Jak pan wie w Polsce, skąd pochodzę, ludzie uważają pana za wroga numer 1, albo numer 1 w obronie naszych praw. Ja zaliczam się do tej drugiej grupy. Chcę panu bardzo podziękować za doskonałą pracę. Mam wiele pytań – mówiłq Sylwia Spurek w Parlamencie Europejskim.
Pani Renatka 🚜🇵🇱👨‍👩‍👧‍👦✝ (screen name: nieugieta)
Pani Renatka 🚜🇵🇱👨‍👩‍👧‍👦✝ (screen name: nieugieta)
Zobacz na Twitterze
Muszę, bo się uduszę!
Kto wybrał tych donosicieli? To się w pale nie mieści!
Wystarczy popatrzeć z jakim niedowierzaniem inni patrzą na zdrajczynię, gdy ona pyta publicznie jak to zrobić by jej kraj nie dostał pieniędzy z budżetu unijnego.... przecież to woła o pomstę do nieba!\"

Przecież nawet każdy debil totalny musi zdawać sobie sprawę z tego że, taka raszpla nie zrobi źle Jarkaczowi, tylko wszystkim Polakom.
Mimo to, nadal robią z siebie ostatnie płazy.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Niby bez niespodzianki - zeszmacenie totalne.

I już sam nie wiem, skąd i od kogo te totalne mogli wyssać aż takie samoupodlenie?
Czy oni nie zdają sobie sprawy z tego że, w oczach i opini zagranicznych tzw. europosłów, wypadają jak ostatnie i zdegenrowane do cna prostytutki?
Żaden kraj w całym tym eurokołchozie, nie ma takich padalców, jak te totalne z Polski rodem szmaty.

Kalipso
to ty nie wiesz ?
To ten nasz demiurg wolnosci wszelakiej i demokracji dla swoich - adaś jąkała taką wode z mózgu KODziarzom i totalsom robi.
Toż to stara pionierska gwardia,
Wspólczesnego Pawlika Morozowa robi w tri miga

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Przepraszam, nie nasz :)

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Adaś do nas ma się tak, jak menda do jaj.
Dobrze sobie pasożyt żyje.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0