piątek, 15 listopada 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I sekretarz KC PiS podał definicję Polaka i rodziny.

Wg. towarzysza I sekretarza KC PZPR-pis Jarosława Kaczyńskiego Polak to katolik. Automatycznie odebrał obywatelstwo przynajmniej 40 % obywateli (nie wliczając protestantów, prawosławnych, innych odłamów chrześcijańskich, czy polskich Tatarów i innych ) przede wszystkim wyznawcom kościoła smoleńsko-toruńskiego opartego na nienawiści i MAMONIE. Czyli również Kaczyński wykluczył siebie z grona Polaków - ODWAŻNE.
A ja kibicowałem niePolakowi Małyszowi. Niepodległość zawdzięczam m.in. niePolakowi Piłsudskiemu i o ZGROZO piszę językiem niePolaka Mikołaja Reja. I totalna ZGROZA - Polska rządzą niePolacy wyznawcy religii smoleńsko-toruńskiej, która z wiarą chrześcijańską, a zwłaszcza katolicką nie ma nic wspólnego.

Towarzysz Kaczyński również podał definicję RODZINY, czyli rodzina to ON, ONA i dzieci. Taaaa. Czyli towarzysz Kaczyński to już nie rodzina z siostreznicą, która nie wie z kim ma dzieci. Wdowa, czy wdowiec, kobieta, czy mężczyzna samotnie wychowujący dzieci - TO NIE RODZINA, tylko wg.towarzysza Kaczyńskiego jakaś patologia?

Komuna, PZPR, dzieliła ludzi. PZPR-pis kontynuuje tradycję.

https://pikio.pl/katolik-0709192-jaroslaw-kaczynski/?fbclid=IwAR3-tkYMza4K8nqFGHDlkgOH50FWx643wvqCm-hLhUN_BYefKwTQTiO0ihw

Dla czopów i wazelin pisowskich. To samo wyczytacie na stronach oficjalnych PZPR-pis i TVPropaganda. Nie wiem, czy na waszych rodzinnych stronach w Rosji.

Poszukiwany pilnie HONOR Ziobry. Ktoś coś ?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: I sekretarz KC PiS podał definicję Polaka i rodziny.

jednak prostackie schematy trafiają do PiSlamskiego i innego, niekumatego luda...

Ale musisz przyznać, że towarzysz Kaczyński to odważny ludź. Sam siebie wykluczył z grona Polaków. Szacun.

jak ktoś bredzi jak POtłuczony próbując kopać pod innymi dołki, to często sam w nie wpada...

No, a co mają powiedzieć czopy pisowskie? Np towarzysz ares? Ten do dziś nie może trafić do właściwej dziury. BIEDROŃ JAKIS czy inny Piotrowicz?

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0