czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TVPiS seksualizuje dzieci!

http://www.non-stop.za.pl/Posluchaj%20nas.html walsnie mowie np o tym 21 wiek mloda dziewczyna posluchajcie piosenki haven porazka chyba jak nagrywaja kawwalek to mikrofon dwoch pomagierow trzyma szok, szkoda ze panow wokalu nie ma bo chyba wpadli ze to nie jest najlpeszy pomysl.Sorry za szcerosc ale wiem ze prawda kole w oczy A TU KOLEJNY PRZYKLAD 415 OSOB POTWIERDZA KOLEJNY WASZ SUPER ZEPSOL
http://www.youtube.com/watch?v=aIaYeSLLCmk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!

OCZYWISCIE ZGODZE SIE Z WAMI ALE JA TYLKO WYRAZAM SWOJA OPINIE NA TO CO KTOS NAPISAL NA GORZE ZE NON STOP I AMOR TO NIE WIADOMO CO JA TYLKO OTWIERAM LUDZIOM OCZY ZEBY POZNIEJ PO WESELU NIE BYLO ZASKOCZENIA CO TO JEST A PRZY OKAZJI DALEM KILKA ZESPOLOW NA ZYWO WIEM ZE NIE KAZDEGO STAC ALE SA ZESPOLY TANSZE KTORE TEZ DOBRZE GRAJA ALE NIE BEDE ROBIL REKLAMY POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!

dlatego ja nieżucam filmików na neta heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!

Marcin32 nie krytykuj tak,ok? I tak para młoda wybierze zespół na wesele według własnego gustu i twoja próba kompromitacji tych zespołów nic nie da. Jak się komuś spodoba to i tak go weźmie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!

skazany masz pelna racje ze chowaja sie jaki to zawodnik 60kg zacpany w kapturze chodzi bo sie boi wlasnego cienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!

każdy chwali swoje , a ktoś wynalazł jakieś słabe linki i krytykuje , ale kto na forum szuka zespoły jak tu tylko albo sie sami polecają albo krytykują

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!

List polskiego ucznia

"Jestem uczniem liceum ogólnokształcącego, uczniem przerażonym tym, co dzieje się w mojej szkole (domyślam się, że nie tylko w mojej), mocno zaniepokojonym przesuwaniem się kolejnej granicy w stronę całkowitego sklerykalizowania polskiej oświaty.
...Gdy wczoraj na lekcji religii zostaliśmy poinformowani przez siostrę zakonną o sposobie odbycia się rekolekcji, część mojej klasy oburzona faktem, iż narzuca nam się odgórnie obowiązek uczestniczenia w praktykach religijnych rozpoczęła burzliwą dyskusję z zakonnicą (z tego co wiem podobnie było w innych klasach). Dyskusja toczyła się również na wiele kontrowersyjnych z punktu widzenia KK tematów, część klasy oświadczyła, że wolałaby mieć normalne zajęcia szkolne,
....Poczułem, że nadszedł najwłaściwszy moment aby zacząć walkę z największą patologią polskiego systemu edukacji, aby zatrzymać ten zamach na świecką szkołę. Natychmiast podjąłem rozmowy z częścią nauczycieli. Ci, z którymi rozmawiałem podzielali moją opinię, że wyciąganie konsekwencji za nieuczestniczenie w praktykach religijnych jakimi są zajęcia rekolekcyjne jest karygodne, brak możliwości wybrania zajęć alternatywnych w szkole: lekcji lub innych zajęć dydaktycznych jest niedopuszczalne w świeckim państwie, w szkole państwowej, która jako instytucja publiczna powinna zachowywać bezstronność w sprawach przekonań religijnych i światopoglądowych (Konstytucja RP art. 25 pkt 2).

Niestety gdy namawiałem ich do działania odpowiadali: odpuść sobie, z nimi nie wygrasz,
....Niestety Szanowna Pani Dyrektor nie wyraziła zgody, ponieważ jak to podobno powiedziała „odpowiednie zarządzenie mówią o tym, że wszyscy uczniowie mają obowiązek uczestniczenia w rekolekcjach i nie może nic w tej sprawie zrobić ”.
....Piszę ten list w trosce o lepszą Polskę, a lepsza Polska to tylko i wyłącznie Polska świecka. Nie może być mowy o Polsce świeckiej, rozwiniętej, ze świadomym społeczeństwem bez świeckiej i wolnej światopoglądowo szkoły, dlatego ten problem jest dla mnie bardzo ważny.



„Konrad”
całość na: http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,6407/q,List.polskiego.ucznia

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!

No taka płyta to dobry bayer, można też komórę zawiesić.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GPsMFGJls78

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!

Wiara jest przez każdego inaczej pojmowana, ale warto zawsze w coś wierzyć, a jeśli się w nic nie wierzy to warto być przezornym i sprawdzić kiedy nas może coś złego spotkać na http://smierc.org/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!

Czemu na forum ogólnym znajduję parę tematów poświęconych religii/polityce, a w połowie tematów, które wydają się nie mieć z tym nic wspólnego SĄ posty które odwołują się do polityki/religii? Przecież jest forum o polityce, więc nie widzę potrzeby zakładania tematów tego typu tutaj....

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!


Autor: Bunio (---.lomza.mm.pl)
Data: 15-02-12 21:47

Adminie tego forum,ucywilizuj je trochę.To jest możliwe na Mylomza.pl nie pojawią się takie numery.

To mogłoby być możliwe, gdyby admin istniał, w co szczerze wątpię... Ale podpisuję się pod prośbą całym sobą :D

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!

Ja pochwaliłam zespół COOL więc wg. Ciebie ukrywam się pod nickiem mala-mi i sama reklamuję swój zespół?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!

Autor: paplik (---.elomza.pl)
Data: 16-02-12 19:42

Wobec tego, trzeba te "kościelne" tematy przenieść do portalu "Nadzieja", albo innej "Wiary"....

Więc tematy kościelne nie powinny się tu pojawiać. Amen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!

SpearHead, delikatnie mówiąc - spier.da.laj stąd sam na polityczny !

.... a jak lepiej ci na Mylomza.pl , to paszoł won !!!

forum 4lomza , ma swój urok !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!

Odezwał się agresor tego forum, co słusznie zauważył, że cyt. "dobrowolnie się temu poddają". Proponuję przedmówcom dać dzieciom wolny wybór od małego i niech ochrzczą się np. w Narwi, albo jakimś tam procentowym płynem, trzeba dać wolny wybór czy pójdzie taki gówniarz do szkoły czy nie, a potem dać wolny wybór, czy walnąć mamę i tatę w łeb za to co mu zrobili, dać wolny wybór odnośnie związków homoseksualnych, dać wolny wybór narkomanii itd..... i skończyć później w pierdlu, lub przedawkowaniem leków zmieszanych z alkoholem, co ostatnio bardzo modne i często praktykowane, nie wspomnę już o zmianie płci....bo mi się tak podoba. Także paplik i inni wszystko jeszcze przed wami. Powodzenia. Daje wam wolny wybór!!!!

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!

To nie list ucznia. To manipulacje paplaka.
Można tez inne fragmenty z tego samego listu zacytować:

"Sam uważam się za niewierzącego katolika (nie jestem ateistą, odróżniam ateizm od nie wierzenia, być może jestem agnostykiem), na pierwszy rzut oka jedno drugiemu przeczy, ale tylko pozornie, po prostu tak ocenia to moje sumienie.

Do Kościoła praktycznie nie chodzę, darzę KK jako instytucje sporą niechęcią z różnych powodów, których chyba nie ma sensu wymieniać, z reguły u każdego powody niechęci do KK są podobne.

Od początku swojej przygody z polskim systemem oświaty uczęszczam na lekcje religii (ściślej: propagandy kościelnej, bo tak ten przedmiot nazywam), w pamięci mam dość bolesne doświadczenia z lekcji katechezy w szkole podstawowej, gdzie „na łaskę bożą” dość brutalnie próbowano indoktrynować kolejne pokolenie uczniów. Jako pasjonat nauk przyrodniczych, głównie biologii już w szkole podstawowej zadawałem katechetkom niewygodne pytania.

Lekcje religii zaczęły mi przeszkadzać, w gimnazjum proporcje między liczbą godzin religii w tygodniu, a innych przedmiotów typu: biologia; chemia; fizyka; j. obcy były dla mnie absurdem.

Po prawie dwóch latach, zmieniło się moje podejście do religii. Nie wyobrażam sobie jak mógłbym na nią nie chodzić, przecież moja obecność na lekcji jest jedyną gwarancją względnej poprawności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!

Re: kobiecyinstynkt

Masz prawo swym dzieciom nie dawać wolnego wyboru i zgadzać się na wszelkie praktyki religijne, uczestnictwo w modłach, egzorcyzmach i innym służeniu księżom w przerwach służenia do mszy...., ale, na boga!, nie w szkole państwowej, do której jest przymus uczęszczania dla wszystkich. Jednym słowem: nie zmuszaj innych by postępowali w sprawach religijnych tak jak ty, zgadzając się na przymus jednego, panującego, kościoła. Przeraża ciebie wizja twego dziecka w związku homo, ale zupełnie postępujesz nieroztropnie oddając je pod opiekę księży, którzy ostatnio są masowo oskarżani o pedofilię trwającą dziesiątki lat i uprawianą na tyle powszechnie, że ten proceder określa się mianem zbrodni p/ko ludzkości. Ja nie żądam zatem zamykania kościołów, ograniczania praw ludzi do swobody religijnych praktyk, ale sprzeciwiam się przymusowi, sprzecznym z prawem praktykom zaganiania na msze przez szkoły, bo to trąci totalitaryzmem, które można określić mianem "kato-bolszewizm". Nie zmuszajcie więc nas byśmy byli takimi samymi kretynami jak wy.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!

dobrze tylko paragony sprawdzajcie, ostatnio mi znowu nabily rowny kilogram ciastek na wage

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!

dokładnie ....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPiS seksualizuje dzieci!

na Al.Legionów 12 rozlicza sie pity :D

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org