czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Za dobrej zmiany wystarczy nie kraść, wszak można legalnie przyznać samemu sobie ponad 500 tys.zł. premii i nagród za jeden rok .

http://www.youtube.com/watch?v=S-_R17lRm1w

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za dobrej zmiany wystarczy nie kraść, wszak można legalnie przyznać samemu sobie ponad 500 tys.zł. premii i nagród za jeden rok .

Ty Nowik, ty jesteś głupi czy tylko takiego udajesz? Zmuszasz się? Nie podoba ci się co gra, nie podoba ci się, że ciągle ci sami ludzie, nie podoba ci się gatunek muzyki i dalej tam chodzisz? Ja nie wiem, to jakiś przymus? Nie podoba się to wyp** i nie przychodź. Nie rób dodatkowego smrodu na sali i przy okazji wiochy, bo pamiętam jak ochroniarze cię za fraki wyciągali jak żeś naje** na scenę właził.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za dobrej zmiany wystarczy nie kraść, wszak można legalnie przyznać samemu sobie ponad 500 tys.zł. premii i nagród za jeden rok .

w Śniadowie mają niezły 25kg po 17.50zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za dobrej zmiany wystarczy nie kraść, wszak można legalnie przyznać samemu sobie ponad 500 tys.zł. premii i nagród za jeden rok .

a brutal po ile ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za dobrej zmiany wystarczy nie kraść, wszak można legalnie przyznać samemu sobie ponad 500 tys.zł. premii i nagród za jeden rok .

przyznacie mi racje ze dla CZESIA brak piątej klepki haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za dobrej zmiany wystarczy nie kraść, wszak można legalnie przyznać samemu sobie ponad 500 tys.zł. premii i nagród za jeden rok .

lub " w jakis sposob zwiazany ", czytaj ze zrozumieniem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za dobrej zmiany wystarczy nie kraść, wszak można legalnie przyznać samemu sobie ponad 500 tys.zł. premii i nagród za jeden rok .

Czesio, nie przeklinaj bo ci bozia język upierdoli,
a tak w ogóle to ch.uj ci w du.pe, kotwica w plecy i wiatr w oczy !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org