czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Na kogo będziesz głosował/a?

Opel Sintra 7 osób, 99r., 2.2 td klima, itp itd zero wkładu finansowego,
tel. 692 545 372



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

I dlatego adamosxx jest największym polskim patriotą na tym forum :):):)
Ozory precz od mojego idola adamosxx-a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Żmije zdradliwe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Andrzej ma przyjechać promować swój tomik wierszy pt"89 białych róż"

o to jeden z nich

Dla P. Szymborskiej

Braknie mi Ciebie w moim narożniku

mimo że nigdy nie stąpałaś po ringu.

Pozostaną wiersze. "Dziękuję" to za mało...

A. Gołota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

maruda, chłopie czegoś Ty się opił ?

czyżby Papa Pierdzyk urok na Ciebie rzucił ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Och maruda jak ja ci zazdroszczę tych garnków i guzów , mam prośbę zostaw dla mnie Omanie b.Ciebie proszę, tyle innych jest foczek. Omania jest wspaniała i co ważne lubi wino heh. Jutro kupie cały zestaw garnków :-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Witam. Czy ktoś zawierał umowę z tym biurem nieruchomości? Można mu zaufać? Prosiłbym o jakieś info. pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Mam Tylko to co napisałem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Proste tak się nie da.Zobaczysz że będzie i coś więcej....

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

tomo1233

Planuje benzynke ale nie wiem czy brać 2,2 w manualu czy 3,0 w automacie
Nie wiem jak ten automat się bedzie spisywał

_maly_

Co masz na myśli pisząc, że bedzie potrzebował lawety.

lunatyk19

Dzięki ale diesela nie chce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

a co kupujesz dom?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

niema takiego czegos.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Baska widac ze mózg przeorany ostro tym zchemizowanym smierdzacym zielskiem!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Andy że zobaczysz co? :D podteksty?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

10 puszek mleka na miesiąc to strasznie dużo.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

adamosxx to moim zdaniem człowiek samotny, nie potrafi na skutek zaburzeń emocjonalnych zaistnieć w swoim środowisku. Jako ktoś anonimowy próbuje wyróznić się za wszelką cenę, szczególnie pod wpływem środków odurzających. Sadzę, że zadowolenie przynosi mu krytyka innych, obelgi i negatywne opinie. Jest wtedy dumny z tego, że jest reakcja, im większe bzury wypisuje tym większa dyskusja na forum. Tak naprawde jest inteligentny i wyśmiewa się ze wszystkich, u których wzbudził gniew i oburzenie. Tak naprawdę nie myśli tak jak pisze. On jest zawsze tak jakby wogóle nic nie robił, nie pracował. Forum to jego sposób na życie, na złagodenie osobistych problemów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

SUPER ;) powodzenia ....
Koszt można sprawdzić bezpośrednio na stronie DermaVisage

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

a jaka moc maja te zarowki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Mrauuu ja ma tylko małe pobożne życzenie chce widzieć cały czas uśmiech na twej twarzy. Chyba mogę Ciebie oto prosić?;)



oremi przyjaźnie się z kobieta od ponad 20 lat po prostu dokonaliśmy wyboru albo przyjaźń albo coś więcej. Dłużnej ja znałem niż jej chłopak później maż małżeństwo trwało tylko rok czasu a moja przyjaźń trwa wiele lat. A wcale nie jest powiedziane że nie mógłbym być jej byłym;)))


oremi dolicz z 10 lat i łysinę to wtedy będę ja:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Z tego co czytałem na forach to Emitel nie dogadał się z operatorem obiektu w Ławach dlatego teraz jest z ulicy Kopernika co wpłynęło na moc zaledwie 5 kW ( w Ławach plan 100) wiec pozostaje czekać do 2013 albo dłużej.

Co do mux 1 to Łomży ma zacząć odbierać przez 1 czerwca 2012 roku z nadajnika w Łomży a ktoś może wie z którego z tego co widziałem jadąc z Zambrowa do Łomży to po prawej mamy nadajnik oraz zobaczyłem że po lewej stronie w okolicach sadów jakiś powstał wiecie do czego on będzie słuzył ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

W tym samym kontekście można rozpatrywać prawdziwość przyjaźni...

... między kapłanami - księżmi i Bogiem oraz Jego wiernym - Ludem Bożym.

Prawdziwa przyjaźń miedzy ludźmi nie tylko mężczyzną i kobietą na pewno gdzieś istnieje tylko gdzie i jak ją znaleźć w tym zakłamaniu społecznym zbudowanym an konflikcie danych i konflikcie wartości z powodu różnic powszechnie nazywanych konfliktem interesów.

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również nie tylko ta religijna historia...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Jeżdżę sintrą 2,2 już 3 lata nie ukrywam że handlarz mnie oszukał i ukrył usterkę(chłodniczka oleju była do wymiany).Poza tą usterką 3 lata użytkowania auta i tylko wymieniłem koncówkę drązka co ze zbieżnością wynisło mnie około 120zł i to wszystko .Auta za nic nie sprzedam i nie zamienię na nic innego.Niby opel a auto ma blachy w ocynku.Buda duża,pzestronna 7 miejsc szybko można je wyjąć i przewieść nawet 800 kg towaru.Ale w tym wszystkim najważniejsze jest jedno jak na te czasy,zużycie paliwa na trasie spala mi 9,26-970 gazu po mieście ze 2 litry więcej.
czyli to samo co audi a komfort niewyobrażalnie większy już pomijając przystepną cenę zakupu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

wpm, "na zachodzie, tam kosztuja w duzych miastach do 100000 tys euro,mam na mysli luxusowe mieszkania" ogarnij się... w każdym temacie o nieruchomościach piszesz że jest za drogo, próbujesz zaklinać rzeczywistość... Wszędzie na świecie tak jest, że nie każdego stać na własny dom czy mieszkanie. A w Łomży ceny stoją od lat bo jest równowaga popytu do podaży i nie sądzę żeby to się zmieniło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Mr_Andrzej Autor postu chyba wyraźnie zaznaczył "... bez żadnych podtekstów ?" Anty-seksualny jesteś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

i tu zaczynają się schody...ponieważ świetlówka kompaktowa to nie jest żarówka...nazwa "żarówka" wywodzi się od tego, że jest tam żarnik, natomiast w świetlówce kompaktowej (ew. energooszczędnej) nie występuje taki element i dlatego nie może być ona nazwana żarówką. Ponawiam pytanie: Co jest na sprzedaż w tym temacie? Jestem ciekawy jak może wyglądać żarówka energooszczędna :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

TO NIE KTOŚ, TYLKO MPEC W PYTKĘ CHCĘ NAS ZROBIĆ !!!!!!!!!!!!!!!

A ja zapytam jeszcze raz .
Gdzie są wasze słowa z ubiegłego roku że podwyżek nie będzie . No gdzie są sie was MPEC-iaki pytam ????

ZROBILIŚCIE Z GĘBY DU..Ę I TYL !!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

OjciecR co ty taki zawsze przeciwny jestes,troszke znam sie na cenach,i wiem ile gdzie co kosztuje,a Ty masz nieruchomosci czy co?ze zawsze sie unosisz,wiesz dobrze o tym ze w Lomzy ceny sa z kosmosu wziete,pozatym mam juz dom,pobudowalem,kupilem dzialke itd,i wiem ile kosztuje budowa domu w Lomzy,tylko ci pseudo biznesmeni chca o 70%wiecej za to co nie jest warte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

masz : tzw. żarówki energooszczędne !!!

jesteś strasznie skrupulatny, nie łap się za " słówka"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Mpec swoją drogą ale spółdzielnie i prezesiki jebią nas jeszcze lepiej!!! Złodziejstwo K. MAĆ!!!

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

w odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 09-02-12 09:59

Mr_Andrzej, WYPAD stąd ! mało ci politycznego, tam cię gonią
To problem w zasadzie ogólny i społeczny w którym polityka nie jest bez znaczenia.
_____________________________________________________________

Nikt mnie na forum nie gnoi - nie kłam - nie zabijaj prawdy - nie mów fałszywego świadectwa...

... ochrzczeni - katolicy ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Sprawdz sobie model flatronez T710BH ma potrujną dodatkową osłonę Bright View, i atest Ecology Energy Emissions TCO 99%



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

tylko że nazwanie tego żarówką jest błędne niestety i staram się z tym walczyć po prostu. Nie spodziewałem się, że proste pytanie wywiąże taką dyskusję. Widać jak to na forum 4lomza prosty temat przeradza się w odrębnie inny. Świetlówka to świetlówka, a żarówka to żarówka...nie można tego mylić.

@andy
prawie się nie mylisz :) ale księżyc to nie źródło światła :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

system , flesz , amor , blef , fajne zespoły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

mam na sprzedanie cały komputer z monitorem właśnie LG Flatron LCD 17" najchętniej sprzedam cały zestaw ale jeżeli chcesz sam monitor to za 200 z dostawą możemy się dogadać (tzn jeśli mieszkasz w Łomży bądź też blisko Łomży). W zestawie monitor, okablowanie, papiery, oryginalny karton, monitor ma chyba ok 5 lat

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

... trochę jednak rozumieją ale to jednak wciąż za mało ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Super by było odezwij sie domnie na emila tina127@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

wpm odezwij sie domnie na emila tina127@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

w odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:
Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 09-02-12 10:20

FANATYKOM, RADYKALISTOM, EKSTREMISTOM i innym OSZOŁOMOM , mówmy stanowcze NIE !!!

______________________________________________________________

To prawda

Można by nawet powiedzieć że to "Twoje" powiedzeni jest również kontekstem Ewangelii Jezusa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Autor: kleopatra77 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09-02-12 10:17

ten to jest psychiczny, idź do lekarza z tymi obrazkami

__________________________________________________________

A ty też idź do diabła ze swoim przekonaniami
hahha
Przepraszam to taki żart a raczej riposta nie gniewaj się na mnie jako i ja się nie gniewam na ciebie

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Czy ktoS orientuje się gdzie w Łomży można kupić myszkę do komputera / pendrive'a w śmiesznych kształtach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

na WFie zacznij cwiczyć, bedzie cieplej

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 09-02-12 10:32

Mr_Andrzej, nie zachowuj się jak kretyn, ty debilu!

____________________________________________________________

To ciekawe jak to "debil" próbuje z człowieka zrobić debila...

... o debilizm cię raczej nie posądzam
więc dlaczego zachowujesz się w swoich wypowiedziach na poziomie poniżej poziomu intelektualnego jaki ja tu reprezentuję i do jakiego ty również dorastasz ponieważ jest to poziom wyższy wyższy niż próg intelektualny 12 letniego dziecka zarezerwowany dla choroby nazywanej debilizmem.

Dlaczego kłamiesz - zabijasz prawdę i dajesz fałszywe świadectwo ?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

no bo ten on to ma taką zasadę że każdy inny i się z nim nie zgadzający to tuman, idiota i głupek, który go nie rozumie bo jest ograniczony...

andy a skąd pewność że ona się nie zakochała w tobie, że cie nie kocha? tak naprawdę jak się po tylu latach nie dowiedziałeś to i się nie dowiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Mr_Andrzej , głupota ma pewien urok, ignorancja i twój fanatyzm - nie, no cóż, pocieszę cię , że głupota nie boli, może być tylko zarażliwa i dlatego mówię ci ŻEGNAJ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Ja też się żegnam w imię... PaPaPa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

nie dostałem żadnej wiadomości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Witam zwracam się z zapytaniem... Czy ktoś z Państwa wie może jaki lekarz ortopeda przyjmuje w miesiącu lutym w poradni?? Nie mogę się tam dodzwonić a tym bardziej wyrwać z pracy żeby to sprawdzić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Generalnie przyjaźń damsko-męska ma szanse rację bytu, ale status obojga nie jest bez znaczenia, łatwiej osobom pozostającym w stałych związkach stworzyć coś na wzór przyjaźni.

Ja przez długi czas wierzyłam, że przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną istnieje. Jednak doświadczenia zmusiły mnie do weryfikacji tej tezy.
Być może nie powinnam na podstawie kilku sytuacji uogólniać, ale uważam, że znajomość, koleżeństwo tak, przyjaźń niekoniecznie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

na 4plus w aptece był bez recepty w grudniu kupowałem...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

wujek google nie ma ferii , sprawdż

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Pierwsze zdanie postu wyżej wyczerpuje temat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

było juz :)
nie raz nie dwa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Przemko. PPHU. Wyposażenie lokali handlowych i gastronomicznych.
Spokojna 9c - jakiś czas temu tam kupiłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

megan,ja chetnie kupie jeszcze 1 dom ale cena musi byc dostepna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

ze zezowate szczescie ma jakies kompleksy hehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Dzisiaj rozmawiajac z jednym ze znajomych przed tym jak kolega podeslal mi ten link. to co mnie bulwersuje w tej instytucjii ze sa tylko koncerty metalowe. jak powiedzial to jakis z moich przedmowcow to czasy kiedy grali fl, muzyka konca lata, the bill, i wiele innych sympatycznych zespolow sala zawsze byla pelna. na dzien dzisiejszy zmuszam sie zeby tam chodzic nie dosc ze widze zawsze tych samych ludzi, to i muzyka nie pasuje mi w 100%. w zeszlych latach bylo wiecej koncertow. a teraz zeby sie dopchac i tam zagrac to trzeba czekac dlugo wiem bo pewna osoba stara sie od pol roku o koncert a mowia kwiecien maj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

zezuś :)
takie męki chciałbyś przyjąć ??
Tosz to bez mała odmienne stany świadomości są :(

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Wiem po sobie że Policja idąc na łatwiznę lekceważy ofiary dając fory sprawcom którzy stają się zuchwali. Dopiero przez tą wybujałą zuchwałość po wielu latach ochronki i bezkarności są łapani i karani. Ofiarom jednak nikt za to lekceważenie zwykłej Prawdy i Sprawiedliwości nie powie przepraszam i nie uczyni im zwykłego zadośćuczynienia.

Może Rutkowski działa nielegalnie ale przynajmniej zna się na robocie w której jest skuteczny i szybki. Do tego żadne uprawnienia nie są potrzebne żeby dobrze robić to co przez te uprawnienia jest do końca niemożliwe bo te uprawnienia są tylko utrudnieniem.

Bez komentarzy.

Ludzie w końcu oleją prawo które im utrudnia normalne życie i zignorują tych którzy tym nienormalnym prawem to normalne życie im niszczą zatruwają - zaszczuwają.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Wie ktoś czy jest może w Łomży lub gdzieś w bliskiej okolicy skup makulatury?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

kupi za chwile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na kogo będziesz głosował/a?

Ja nie wezmę. Baśka sie nazywam. Bo później powiedza że miałam wziaść. A tak sprawa jasna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org