czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re:

heh ktos ci o mnie za duzo naopowiadal:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Nie pochlebiaj sobie młody.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

dojde porawdy juz mam podejrzenia drzyj w posadach:)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Autor: asdat0r (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 07-02-12 22:21

Darek1638

Wiem o co chodzi, mlody jest energiczniejszy i szybciej sie uczy, nie ktorzy klama tylko po to by pozyskac prace, ale po co klamac jezeli o stanowisku pracy ktore ma sie wykonywac nie ma sie zielonego pojecia?

Powiem tak, ze dla mnie ciezko bylo i jest znalesc jaka kolwiek prace tutaj, lecz gdy przebywalem w angli duzo sie nauczylem (nie tylko j. angielskiego hehe) ale rowniez rzeczy ktore dotychczas przydaja mi sie w zyciu.
Przyślij mi na meila Zyciorys :) Pomyślimy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Polecam kwiaciarnie w kauflandzie,solidni i odpowiedzialni,miałem okazje korzystac z ich usług:)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

To jest zrozumiałe, "nie od razu Rzym zbudowano" Darek przepraszam że sie zapytam lecz chcialbym wiedziec czym Twoja firma sie zajmuje?

Odnosnie Twojej wypowiedzi, taka jest prawda ludzie klama po to by otrzymac prace. Gdy dochodzi do czegos co musi wykonac "on" lapie sie za glowe i zastanawia jak to zrobic, lecz dla pracodawcy wciska kit iż to jest pestka dla niego i co to nie "on". hmmm wydaje mi sie, ze przez to ludzie oferujacy zatrudnienie dla mlodej osoby traca do niej zaufanie, i przed nastepnym zatrudnieniem takiej osoby najpierw musi sie powaznie zastanowic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

wejde w interes robiacy konkurencje dziacowi i darkowi
;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Darek1638
jesli mozna wiedziec jaka to firma???
kogo zatrudnia??
moze ja sie nadaje albo moj maz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

a jaka ul. w Białymstoku? mozliwe,ze bede miała okazję... tam to załatwić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

jestes juz weryfikowana:)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Ale nawet na drzwiach są wypisane godziny, o których napisałem.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

panie Darek1638
ludzie chca wiedziec czym zajmuje sie firma
ja powaznie szukam pracy obecnie ostatnio pracowalam w urzedzie pracy ale nie w lomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org