środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,14225651,wiadomosc.html?ticaid=1ddcc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

POTWIERDZAM MASAKRA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

ja też poszukam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

*specu* właśnie w tym celu założyłam ten post. Jeżeli znasz dobrego mechanika to daj mi namiary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

nie polecam !!!! bajer wciskają jak to tanio w porównaniu do tp a później przychodzą rachunki że za głowę się łapiesz;

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

wypił krew. badania wykazały że dzieciak krwi nie miał. ( honorowy krwiodawca w tym wieku??? )

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

Spotkania są bezpłatne, koszt to 20 za książki - tam omówione są naturalne metody i kalendarzyk ileś tam stron. I jest nauka księdza, którą też trzeba odbyć. Ja te spotkania wspominam z uśmiechem ;) prowadząca opowiadała historie z życia wzięte, z których należało samodzielnie wyciągnąć wnioski. Ostatnie spotkanie to jakby zaliczenie... Pytają, co myślisz o takich, a nie innych metodach...Ale to też zależy na kogo się trafi.


ja pamiętam kilka rzeczy, ale najbardziej to to, aby w małżeństwie były wspólne trzy rzecz -łóżko, stół i pieniądze....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.







zezowate szczęście - ma rację. deams come tru .... ja to wiem :)))

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

Transponder... chyba bardzo mocno zostałeś uderzony gumiakiem w tył głowy...?? Bo tak obserwuję twoje rozbudowane komentarze i aż mnie żal za tyłek łapie... Szkoda że admin ma te forum w nosie i nie robi porządku z trollami, które tylko psują powietrze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

Za darmo byście chcieli taką ważną wiedzę posiąść ? ( kiedyś to wogóle tajemnica kościelna była.)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

Bzdura!!! Kto nie miał krwii? Madzia? Co Ty za bzdury kobieto tu piszesz! Módl się za to dziecko a nie podsysasz plotki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

A co to ma do rzeczy gdzie ten potwór sie uczył?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

silnik w tym aucie to 2.2 dtr ze sterownikiem psg 16 i elektrycznym zaworem egr który napewno sie przycina tylko wymiana na nowy to spory wydatek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

Przesiadłem się z neostrady i polecam. W moim odczuciu lepiej to chodzi, brak problemów. Do tego router, który dają nadaje się do używania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

Chciałam tylko zauważyć, że znaczenie ma słowo pisane, nie - mówione. Tusk ACTA podpisał, a mówić on sobie może wiele, skoro proces legislacji już ruszył!

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,11084929,Tusk__Zawieszamy_ratyfikacje_ACTA.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

wlasnie wrocilam z imprezy gdzie gral Imperial. jak najbardziej POLECAM!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

Szmaty się nie nadają ze względu na pózniejszą utylizacje,koszty lub do lasu.Polecam słomę, tak będzie ekologicznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

Oferuje wszechstronną pomoc w rozwiązywaniu problemów dotyczących pisania prac naukowych, m.in. prac licencjackich, prac magisterskich, prac zaliczeniowych.

Jeśli pisanie prac licencjackich czy magisterskich wydaje Ci się zajęciem skomplikowanym i czasochłonnym, skorzystaj z mojej pomocy! Moje doświadczenie w obszarze edukacji oraz indywidualne podejście do Klienta sprawią, że pisanie pracy będzie proste i przyjemne.

Moją dewizą jest fachowość oraz profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych zadań. Stawiam na wysoką jakość świadczonych usług, rzetelność i zadowolenie Klientów. To włąśnie u mnie uzyskasz pomoc jakiej oczekujesz!

kontakt: prace_1234@interia.eu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

Rutkoś to doopek .. Dowiedzial sie jednej rzeczy i leci z ozorem na wierzchu sprzedac temat prasie. Nazmyslal od razu ze i cialo jest. Kiedys go ogladalem i wydawal mi sie skuteczny, ale luknijcie sprawe chociazby Olewnika .. Jest bezsilny.. Trafilo sie po prostu jak slepej kurze ziarno. Problem w tym ze teraz bedzie trudniej ustalic co tak na prawde sie wydarzylo, bo sama tego wszystkiego nie zrobila!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

Omanio , Dziękuje :-) i dużo słońca dla Ciebie, trzymaj się cieplusio



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

przydało by się ale zimno :):) JEST





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

dziekuje Omania :) wzajemnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

prosto prosto a potem cały czas prosto i do celu ..... :)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

"Fakty po faktach" i Rutkowski kontra reszta świata.
W skrócie: po tygodniu pracy policji i w końcu 2 dniach pracy Rutkowskiego wyszło na jaw, że małą Magdę zabiła matka (czy umyślnie, czy nie). No więc skoro sprawa jest na ustach wszystkich, trzeba zorganizować wielce merytoryczną i jak zwykle prowadzoną przez reporterów TVN na najwyższym poziomie konwersację w "Faktach po faktach". Starcie: Rutkowski vs. policja w spółce z Koleda-Zaleską.
Rzecz poszła o to, że Rutkowski "zagrał na uczuciach" nagrywając rozmowę, podczas której kobieta przyznała się do tego, że nikt córki nie uprowadził. To ona ją upuściła, po czym zakopała gdzieś, niedaleko miejsca zamieszkania. Chciałbym krótko podsumować nie winę matki, lecz samą rozmowę w studiu TVN, gdzie od początku programu pani redaktor zorganizowała nagonkę na metody pracy - wg niej skandaliczne - detektywa Rutkowskiego. Godność rodziny, głównie matki została urażona, a Rutkowski "przegiął" nagrywając przyznanie się matki do winy. Jak tak można grać na uczuciach? Jak można być tak brutalnym i bezwzględnym?
Wg mnie detektyw zmiażdżył i nieudolność (jak zwykle) policji i nie dlatego, że jego argumenty były słuszne, oczywiste i poparte prawnie. Gdyby nie jego metody (wg mnie słuszne w zaistniałej sytuacji) nie byłoby prawdopodobnie szybkiego rozwiązania sprawy (wiadomo - polska policja...), mogło nie być już dzisiejszej oskarżonej mając na uwadze stan psychiczny matki a wtedy dopiero zaczęłaby się dyskusja a bo to Rutkowski winny, a bo nie dał pracować policji, a bo...
Pyskówki ze strony prowadzących ów program są już regułą i normą. Brak jakichkolwiek bezstronności to już reguła. A policja? Jak zwykle jest niewinna, jak zwykle wszechwiedząca i służąca społeczeństwu na najwyższym poziomie. Śmiech na sali a Rutkowskiemu gratuluję nie tylko kolejnego rozwiązania sprawy, lecz i wspaniałej, mówiącej wszystko na ten temat puenty: "za to szacunek ma do człowieka policja, o czym państwo doskonale wiecie".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

Rutkowski zaproponowal tez Kolendzie zeby pojechala i pomogla matce w areszcie ,skoro tak jej wspolczuje ma gosc ciety jezyk ale taki zawod ,musi byc bucem, a nie dobrym wujkiem

wyjdzie na to ze gowniara zalatwila dziecko,jak znajda wode w plucach ,abo ze zamarazlo ,to ciekawe co powiedza w tvn 24,wysla moze Kolende niech program nakreci z rodzina .....
ile qrwa zarobili na tym show to nie powiedza ,sami nadawali te konferencje rutkowskiego ,tylko pewnie reprymende dostali od centrali i rzecznika policji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

Kryptoreklama nic więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

milutka i nudna:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

Porażka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Synek rzecznika sralonu, kandydatem na kolejnego męczennika i świętego ełlyt.

Łomża jeśli chodzi o drewno jest droga nawet b.droga. Mój znajomy kupował drewno w okolicach Szczytna musiał zamówic cały zestaw około 50 m3 w stosunku do cen łomżyńskich zaoszczędził ponad 1000 zł Kupił z ogłoszenia znalezionego w jakiejś lokalnej prasie.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org