piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polscy biznesmeni.

Nie wiem jak z mieszkaniami na mieście (niedaleko ratusza), ale tam to wszędzie miałabyś blisko, w końcu to centrum Łomży ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy biznesmeni.

to jest perfidna zbrodniara która od poczatku do samego końca prowadzi grę .
Proszę zwrócić uwage na jej pierwsze wypowiedzi , jak bardzo jest zatroskana o jej ukochana Madziunię. Dlaczego potem wyjawnia swoja tajemnice zbrodni ale do końca nie pokazuje miejsce gdzie leża zwłoki dziecka dopiero potem decyduje sie na ten krok. Zwykła zbrodniara która odebrała życie małej niewinnej istoty. Bóg ją osądzi moze nawet wybaczy ale to jej sprawa i Boga dla nas to przykład jak żle się dzieje wśród ludzi jak katolicka nauka kościoła zeszła na psy za sprawą jej nauczajacych.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy biznesmeni.

Jak będzie muzyka ,będą i bboye.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy biznesmeni.

1)slub w czerwcu, nie w tej parafii, ale skierowanie na nauki dostalam do brunona, wdzieczna bede za informacje
2)dziwi mnie fakt, ze kazdy temat podejmowany na tym forum wzbudza takie emocje, musi zostac "odpowiednio obrobiony" i skomentowany, czy nie potrafimy porozmawiac jak dorosli ludzie bez wyzwisk, komentowania czyjejś wypowiedzi itp.
ludzie spróbujmy porozmawiac najnormalniej jak sie da, te forum temu służy,

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy biznesmeni.

Jedz na pogotowie, wizyta domowa w sobote pewnie min 100 zl.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy biznesmeni.

A cóż to za usterka?
Ja ze swoja "usterką" również odwiedziłam swego czasu paru fachowców.
Deczko mniejsza siostra zafiry nie należy do bezawaryjnych.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy biznesmeni.

strasznie szybko od zapytania do wizyty.....hehe
Wierzyć się nie chce:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy biznesmeni.

To może być zawór EGR ale nie musi. Czasem trzeba go wymienić ale może pomoże poprostu pomoże przeczyszcznie go.
Ale tak naprawdę to trzeba zacząć od podłączenia samochodu pod komputer i zczytać błędy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org