czwartek, 20 czerwca 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak to po pisowsku

Falenta: - Nagrywałem peło.
Pis: - Taśmy prawdy.
Falenta: - Nagrywałem też Pis.
Pis: - Kuriozalne treści, desperacja przestępcy.

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: jak to po pisowsku

jak to po pełowsku.

Znasz te nagrania PISu?

Jeżeli choć trochę człowiek myśli to najpierw wysłucha co na tych taśmach jest i wtedy może jakoś się ustosunkować.
Już jedne taśmy niby były o srebrnej tylko nic z nich nie wynikało. Zwykła rozmowa i tyle, a miała być straszna afera.

to.ty4

...Falenta i kelnerzy twierdzą, że nagrywani byli również POlitycy PiSlamscy..., nawet to co do tej POry zdołało przedostać się do oficjalnych dokumentów sądowych, czyli gadki Krzywoustego (sprawę Srebrnej nie nagrywał Falenta, tylko rodzina JarKacza) jest POrażające, bo proPOzycja nielegalnego obdarowania kasą ówczesnego ministra Grada, czy załatwianie lewizny na tzw. słupy, gdyby dotyczyły kogoś z oPOzycji, już dawno służby wszczęłyby śledztwo, a Feliksgniew ZIobrzyński bił pianę..., zatem jeśli Falenta ma rzeczywiście inne nagrania nie zazdroszczę POłożenia JarKaczowi i POzostałym członkom PiSlamskiej mafii..., przyPOminam mądre przysłowie: \"kto POd kim dołki kopie sam w nie wpada\"...

Jeżeli nic się nie zmieni, PiS rozpieprzy nas na jesieni.

Już zapomniałem, kiedy to upubliczniono taśmy Falenty? POwska prokuratura i sądownictwo mogło pozamykać wszystkich PISlamistów z taśm od Sowy?
Ciekawe dlaczego tego nie zrobili? A może brak podstaw?

...jesteś tak durny, czy tylko udajesz naiwniaka..?
...Falenta ujawniał taśmy w uzgodnieniu z PiSlamistami, zatem ukazały się zaPiSy kompromitujące wyłącznie wówczas rządzącą koalicję, natomiast reszta to odpryski tego wszystkiego..., natomiast teraz, kiedy Falenta stoi przed perspektywą odsiadki i nie otrzymał obiecanej POmocy np. w POstaci ułaskawienia, szantażuje i grozi, a dowodem na to są faktycznie wysyłanie listy i wnioski..., zresztą afera POdsłuchowa wybuchła niedługo przed przegranymi przez koalicję PO-PSL wyborami, zatem istotną część śledztwa przejęli PiSlamiści i już dziennikarze ujawniają stronniczość i dziwne awanse jednej z p. prokurator i otrzymanie intratnej POsady przez jej męża..., np. nie sprawdzono bilingów Falenta były skarbnik PiS itp. itd...

A skąd wiesz jakie są te inne?

...nie wiem, ale mam nadzieję, ze się dowiemy wszyscy..., Duduś milczy, JarKacz udaje, że sprawy nie ma, tylko rzecznicy idą w zaparte asekuracyjnie na wypadek, gdyby coś się ujawniło..., inaczej wszyscy zaprzeczyliby natychmiast, że żadnych nagrań nie ma... (zapewnienia Feliksgniewa Ziobrzyńskiego wyssane z palca, bo od ostatniego szantażu minęło kilka miechów, a śledztwa nie zarządził nikt...)...w normalnym państwie taki szantaż najwyższych osób a państwie POstawiłby wszystkie służby na baczność...

tak czytam tego to ja4 i pękam ze śmiechu jaki on w ściśle określonych przypadkach uroczo ograniczony umysłowo.

facmen

Jak widzę, ty masz za to otwarty umysł szeroko otwarty, tak otwarty, że zastanawiam się czy cokolwiek z tego umysłu zostało jeszcze w tobie.

Jedna delikatna uwaga:

1.Taśmy PO słyszałem

2.Taśm PiS nie, dlaczego? bo ich niema.

Jeśli są posłucham.

Autor: Ares1 (---.elomza.pl) Data: 12-06-19 20:38

Jedna delikatna uwaga:

1.Taśmy PO słyszałem

Jeśli są posłucham.
a te, w których Pinokio Morawicki mówił, że takie ludki jak ty mają za..dalać za miskę ryżu i dają się nabrać takie jak ty barany na reklamę z Chuckiem Norisem słyszałeś? Nie? Bo nadal siedzisz w dvpie Piotrowicza i gvwno wiesz. Zapomniałem, że takie barany nie muszą zapi...dalać za miskę ryżu. Takim czerwonym szmatom jak ty PiSda.

Art. 44. Bieg przedawnienia przestępstw
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r
Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych

I tak lepszy pis niż ta cała zakodowana tęczowa opozycja

stawiam diamenty p/ko orzechom, że POsłuchamy taśm, na których PiSlamscy POlitycy będą od kur.w wyzywać najświętszą matkę i inną panienkę..., a do tej POry nagrania Krzywoustego to co..?

Diamenty? Chyba, ze sobie z tylu je wygrzebiesz parobku.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

Jeśli są posłucham.
===

@aresie gastryczny produkcie pisowskiego urobienia ...Posłuchasz, posłuchacie no i co z tego wyniknie? Jeszcze trzeba rozumieć. i tak nie pojmiesz samodzielnie materiału z taśm pisdzich nie obrobionego przez agenturą podłej zmiany. PiSdzia propaganda tak obklei kałem łgarstwa i jak dotychczas łykniesz i dalej będziesz \"słuchał\" i słuchał... jak ci w snach w uścisku od tyłu sapie do ucha ukochany starzec z wynaturzonym ryjem kaczym. Dochodząc w uniesieniu z zgniłym mścicielem kaczynskim do prawdy jak w orgazmie zamachu we mgle... módl się do bożków by nie zabrał zabawek do wciskania... jak DWIE WIEŻE

---
Szczęśliwi Ci co są wolni od klęczenia.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0