czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

lauracrow1 po pierwsze Bunio wcale nie wyjasnil dokladnie dlaczego homeopatia jest zla, po prostu wyrazil swoje zdanie z ktorym ty tez sie zgadzasz. Dlatego przyklaskujesz ze ktos 'normalny to wyjasnil'. Po drugie wydaje sie ze Bunio, jak i Ty rowniez z wiara katolicka macie niewiele wspolnego poniewaz wyrazacie sie bardzo krytycznie (np.'a katolicy jak chca to niech wierza', 'Juz kosciool niech sie do leczenia(....)")
Dlatego nie bede z Wami na ten temat dyskutowala. Moja wypowiedz byla skierowana do osob wierzacych, ktore chca skorzystac z uslug homeopatow, aby uwazaly na skutki, ktore nie prowadza do dobrego.
Nie wstydze sie swojej wiary, wrecz przeciwnie jestem dumna z bycia chrzescijanka. A w Waszych wypowiedziach wyczuwam zawisc i tyle gniewu. Z drugiej strony nie wydaje mi sie tez ze wyjasnianie takich tematow powinno odbywac sie tutaj na forum.
Osoby ktore maja watpliwosci zwiazane z stosowaniem lekow homeopatycznych polecam rozmowe z jakims ksiedzem, np. egzorcysta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

Dobrze bylo, dobrze blokowalismy drogi :) hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

To inni kierowcy musieli wam ch...w nawsadzać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

hehe ty to matoł jesteś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

Diabolskie sztuczki (musisz podpisać cyrograf)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

Zauważyłam, ze w naszym mieście co krok to lumpex. Zobaczymy jak będa one prosperować po otwarciu dwóch nowych galerii handlowych. W nowo otwartym NEW FASHION na ul. Krótkiej, nie było gdzie palca wetknąć. Klienci cisnęli się jak w czasach komuny za papierem toaletowym. Pamiętam, że kiedyś było wstyd wejść do taniej odzieży, a dzisiaj lumpexy przeżywają hosse. Szok :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

Bardzo fajna pizzeria. Póki co pizza bardzo dobra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

zrobić jeszcze tanie jatki !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

Najchętniej to byłoby zapłacić 10zł i jeść do oporu hm? :|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

Jeśli chodzi o dobrą szamę, to moim zdaniem warto zapłacić 20zł więcej, by skosztować czegoś na prawdę dobrego, a nie sama pizza, kebab czy "chińczyk".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

Autor: nelle (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 28-01-12 14:11

Nie wiem dokladnie ile kosztuje leczenie kanalowe ale porownujac: Za leczenie calego zeba zaplacilam 60 zl i zrobil to naprawde profesjonalnie, pytalam sie w innych miejscach to min 90 zl musialabym zaplacic a tu mialam i zeb zaleczony i dodatkowo gratis zrobil mi polerowanie (nie wiem jak to fachowo sie nazywa:P) i dostalam 4 pasty do zebow :) wiec naprawde polecam.
Fachowo to młodzież nazywa zrobieniem laski.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

już wiadomo ile mandatu dostał ten ziomek z jeepa??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

narazie nic nie wiadomo ale niech on napisze to na forum to się dokończy zbiórkę :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

Zdecydowanie odradzam RETRO. 90zł/os, a szału nie ma, np.na paterze po 5 plastrów trzech rodzajów wędlin (pasztet, sopocka i inna 'szynka'), małe porcje zup, umawiałam się na osobny stolik kawowy + ciasta, a ostatecznie wszystko znalazło się na stole głównym. Wśród owoców były może z 4 banany przekrojone na pół, aby wizualnie było ich więcej. Surówki stały chyba od rana, ponieważ podeszły wodą :/ niewystarczająca ilość ciast, jak na 18 osób. Dekoracją na stołach były pojedyncze kwiatki w wysokich szklankach, podczas, gdy umawiałam się na niebieską dekorację ze wzgledu na chrzciny syna. Wnętrze może i ładne, ale impreza zrobiona maxymalnie po kosztach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

może po prostu mieli gorsze dni i trzeba im wybaczyć ;), chociaż jestem rozczarowana ich zachowaniem szczególnie tej Pani która na co dzień wydawała mi się przyjemniejsza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

to nie tak tragicznie :) a za co ci wypisali w końcu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...


http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=27726

Udany protest paliwowy kierowców w Łomży i Piątnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

Pracodawca tego oszołoma powinien zastanowić się nad tym czy warto takie coś trzymać w pracy , bo jak by nie patrzył to popsuł markę firmie::):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

Robimy akcję góra grosz za mandaty. Wszyscy zbieramy żólciaki!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

Magda wiem że był ale to napewnio nie starczy na całość ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

pani Maria z PKS to organizuje pielgrzymki i kolecxzko rozancowe, radio ojcyka pierdzyka totalnie jej namieszalo pod deklem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, a sobie 70 mln...

faajnie że wam sie akcja udała i wiecie co wiem ze robiliscie zamieszanie na stacjach ale orlen jest ogolnopolski i chyba nieprawnie zamknal stacje moze ten kto wadl na ten genialny pomysl powinien za to odpowiedziec?? i przesiasc sie na hulajnoge chyba ze kradnie na owej stacji wiec nie rozumie protestu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org