piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ci co strajkowali

Zrob sobie strone o testowaniu samochodow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ci co strajkowali

Jadę z Tobą ,a kiedy wracamy???





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ci co strajkowali

Jak mój tozmiar to biorę wszystko

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ci co strajkowali

co wy piszecie ze na rynku nie potrzeba zezwolenia jak nie masz zaj... firmy albo u kogos nie pracujesz a skarbowka wpadnie to zycze powodzenia heheheheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ci co strajkowali

Tusk wykonczy nas polacy ale hakierzy nie pozwola na to brawo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ci co strajkowali

dokładnie, o tego z metra ciętego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ci co strajkowali

??:

skąd Ty masz takie informacje, że karetka miała zerową prędkośc, że inny jadący po Legionów zatrzymali się, a gośc z BMW nie? Bo widzisz tak się składa, że jest zupełnie na odwrót, bo w momencie zdarzenia na skrzyżowaniu nie było innych pojazdów, karetka nawet nie hamowała, a ten koleś z Bemki tak, widac było ślady na jezdni, przestań pieprzyc głupoty jak Cię tam nie było, widac kolejne dziecko neostrady dorwało się do komputera rodziców.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ci co strajkowali

No i co po tej nauce?
1. Miej pretensję do poprzednich włodarzy miasta.
2. Plany wybudowania są, ale po co kolejna hala na 3 tys. miejsc?.
3. To powinna być przede wszystkim placówka kulturalna - niekoniecznie kino, bo takich sal wkrótce w Łomży przybędzie, ale sala widowiskowo - sportowa. 4. Trzeba na to kasy, a to nie jest wydatek kilku milionowy, a zapewne potrzeba ich kilkadziesiąt, jeśli nie więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ci co strajkowali

myślałam, że tylko ja nie mogę się połączyć i wysłać SMSa. Cały czas mam przerywany sygnał :/ Ciekawe ile to potrwa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ci co strajkowali

Tego jeszcze nie było!!!Witam czy jest to możliwe ???ażeby drogi samochód po wymianie zderzaka ,lakierowaniu wyjechał z warsztatu od fachowca!!! bez belki pasa przedniego,ale ze zderzakiem!!! umocowanym na agrafkach!!! przy nadkolach .Nie mieści mi się to w głowie,temat tak nie zostawię,bo się przekonałem, jakie szkody wyrządzi ten zderzak, w razie wypadku,czy to mam tak zostawić???,czy też opisać tego fachowca ,czekam na opinie państwa,Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ci co strajkowali

już nie powiem co...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org