czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kasy nie będzie !!!

goldenboy36 - JESLI TO POWAZNA OFERTA podaj emaila. a odpowiem ,bo jak widzisz polglowkow sarmatow to nalazlo.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

macie rację szukają wygód a jak mogli by to by za darmo chcieli żeby usługiwać a sami wtedy imprezki ,goście itp.mam przykład znajoma opiekuje się dwojga dziećmi i dostaje tylko 700zł,a po za tym jeszcze wymuszane gotowanie i sprzątanie i co ma zrobić ....takie wykorzystywanie szkoda mówić pozdrawiam ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

rzepicha kliknij w mój profil....tam znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

hezjot cfaniaku zza monitora haha tacy jak ty to najgorsze scierwo boisz sie ujawnic hehe





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!


Nie dajmy wprowadzić cenzury do internetu, jedynego wolnego źródła informacji!
http://www.facebook.com/pages/Stop-Cenzurze/194270994005377
Nie jest to żadna reklama, chcemy po prostu zebrać ludzi, którzy są przeciwko cenzurze. Niech rząd zobaczy, ilu jest przeciwników cenzury!
Przyłączajcie się do akcji, pomóżcie zebrać ludzi, aby było nas jak najwięcej!


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

to wymuszaja czy jezdza jak slimaki ? heeh oprocz L-ek i kierowcow z okolicznych "metropolii" to po Łomży jezdziloby sie calkiem przyjemnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

na podstawie przedstawionych na stronie głownej zdjęć pojazdów widać wyrażnie ,że to BMW uderzyło w karetkę . Nawet gdyby karetka wjechała na skrzyżowanie przy czerwonym świetle to patrzący i obserwujący kierujący pojazdem BMW winien to widzieć i przepuścić karetkę. Prędkości pojazów nie były duże ale kierujący BMW miał w dupie chyab oczy ,ze karetki nie widział po prawej stronie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

.....dołączamy-czy jak zwykle tylko wywiąże się pusta dyskusja na forum???
http://moto.onet.pl/1655878,1,kierowcy-zablokuja-stacje-paliw,artykul.html?node=2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

Mi się podobało

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

Nie dajcie się strollować i nie zmieniajcie tematu. Raczej zainteresujcie się, co możecie zrobić.

W Białymstoku jest demonstracja 25 stycznia o 17:00:
http://www.facebook.com/events/256392994434523/


w Warszawie 24 stycznia o 16:00:
https://www.facebook.com/events/231718760242341/

Ja protestować będę w Krakowie, bo tu jestem.

DAMY RADĘ! :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

a ja się podłączę , niech MOCZ będzie z wami !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

http://www.youtube.com/watch?v=GSYRLuBaLqk
Czy ktos moze wie jaki zagraniczny zaspol hiphopowy spiewał przy tej muzyce?Z gory dzieki za odp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

to nic nie da, nie wiem jak reszta , ale jak tak dalej pojdzie, przesiadam sie na lpg :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!



***WPIS USUNIĘTY zgodnie z zasadami ACTA***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

Już coś napisałem i powtarzać się więcej nie będę,jak ktoś nie ma nic ciekawego,wnoszącego do tematu do napisania to niech sobie daruje.
Czy to takie ciężkie do zrozumienia.Treść tematu chyba jest jasna,więc po co wam to forum,aby pisać nie na temat.
Jaka ta łomża zacofana,nie wiedzą nawet do czego są fora internetowe hehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

To że zafona to się zgadzam ale to że Ty liznełeś troszku pracy za Warszawą nie znaczy że jesteś inteligent. Swiadczy bynajmiej o tym Twój nick :) hehehe ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

Ja słyszałem że ma wrócić do produkcji. Gdzieś w gazetach były projekty wstępne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

A ja będę jako hostessa przy tych samochodach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

za to II baba dobrze się wypromowała i do sejmu trafiła , teraz będą mu z mamusią ołtarzyki stawiać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

Jadwiga Czarnołęską-Gosiewska , promuje swą książkę "Mój syn, Przemko"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

powinni przepchnąć jedną ustawę na fałszywki i piractwo, a tak próbują wszystkim wcisnąć ten syf,
to próba ograniczania konkurencji w dziedzinie choćby handlu czy też programowania, próba chronienia własnego rynku przeciw potentatowi podróbek chinom, słabsi nie będą mogli nic stworzyć bo w każdej chwili ten co będzie miał kasę(konkurencja) może pod byle pretekstem zablokować każdą działalność, bez udowadniania winy

...niestety w Polsce, niektórzy nie dorośli do tego żeby powiedzieć tej pierdzielonej globalizacji NIE, a pokolenia będą płacić za ich głupotę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

jejciu bo chce kupic pinczera suczke ale to urodziło sie 5 stycznia i czy to juz mozna brac od matki czy bendzie piszczec bo za mlode

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

Dobrą okulistką jest pani dr Poppe

*.*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

Trafnie to ująłeś dziecinko :)
Bardzo trafnie :):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

Witam, Ja również szukam prywatnego logopedy. Znalazłam panią logopedę pracuje w przedszkolu, a prywatnie przyjmuje na Rybakach. 30 min kosztuje 20 zł. Uważam, ze to nie drogo. Małe dziecko i tak dłużej nie wytrzyma.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasy nie będzie !!!

Czy nasze urzedasy z prezydentem na czele zajmą sie w końcu wojska polskiego ?!
Dziura na dziurze a to co co bylo robione rok temu znow trzeba robic

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org