czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: W kampanii wyborczej PiSda przysięgała się, że nie będzie podnosić podatków. A tu mać akcyza na alkohole w górę.

Ja chodziłam do żłobka. Wówczas nie było jeszcze problemów z miejscami w takich placówkach. Teraz owszem- mogę zapisać dziecko na listę rezerwową - na 280te miejsce.
Może kiedyś jakaś kobieta zechce mieć z Tobą dziecko. Ciekawe, co zrobisz, kiedy będziecie musieli iść do pracy/na studia/gdziekolwiek. Ile zarobisz? 2000?3000? Wyobraź sobie, że 1500 z tego będziesz musiał oddać opiekunce. A gdzie opłaty za mieszkanie, pieniądze na jedzenie, na transport,pampersy?W Łomży, to jeszcze pół biedy,ale tu gdzie mieszkam, samo mieszkanie, o śmiesznym metrażu kosztuje tyle, że można się za głowę złapać. Nie mówię o przyjemnościach, bo o tym nawet nie sposób myśleć, mając tyle wydatków.
Śmieszni jesteście, forumowi bohaterowie. Jestem spokojna, ale do czasu. Nie mogę wytrzymać, kiedy ktoś opowiada takie głupoty. Nic nie przeżyli, nie mają o niczym pojęcia, za to zawsze gotowi są służyć jakąś złotą radą i objechać każdego, kto myśli inaczej (bardziej życiowo, zresztą).
Póki żyjesz z rodzicami albo nie sprawujesz nad nikim pieczy, to jest ok. Sama tak kiedyś myślałam. Ale z czasem myślenie się zmienia. Trzeba się dopasować do rzeczywistości, a nie żyć ideałami.

***** ***

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 W kampanii wyborczej PiSda przysięgała się, że nie będzie podnosić podatków. A tu mać akcyza na alkohole w górę.   
ziomex 22-04-19 20:48 
 Re: W kampanii wyborczej PiSda przysięgała się, że nie będzie podnosić podatków. A tu mać akcyza na alkohole w górę.   
aparat 22-04-19 20:55 
 Re: W kampanii wyborczej PiSda przysięgała się, że nie będzie podnosić podatków. A tu mać akcyza na alkohole w górę.   
aparat 22-04-19 21:09 
 Re: W kampanii wyborczej PiSda przysięgała się, że nie będzie podnosić podatków. A tu mać akcyza na alkohole w górę.   
smolen 23-04-19 09:58 
 Re: W kampanii wyborczej PiSda przysięgała się, że nie będzie podnosić podatków. A tu mać akcyza na alkohole w górę.   
paplik 23-04-19 10:01 
 Re: W kampanii wyborczej PiSda przysięgała się, że nie będzie podnosić podatków. A tu mać akcyza na alkohole w górę.   
ziomex 23-04-19 11:25 
 Re: W kampanii wyborczej PiSda przysięgała się, że nie będzie podnosić podatków. A tu mać akcyza na alkohole w górę.   
LarryFlint 27-04-19 14:44 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org