piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W kampanii wyborczej PiSda przysięgała się, że nie będzie podnosić podatków. A tu mać akcyza na alkohole w górę.

dokładnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W kampanii wyborczej PiSda przysięgała się, że nie będzie podnosić podatków. A tu mać akcyza na alkohole w górę.

koziol01 hahaha.... ja to nie Ty żebym podniecał się byle czym:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W kampanii wyborczej PiSda przysięgała się, że nie będzie podnosić podatków. A tu mać akcyza na alkohole w górę.

psycho-jude daj sobie spokoj ze szczeroscia na tym forum bo i tak tym cwaniaczkom drobnym nie przetlumaczysz ze czasami zycie zmusza do pewnych rzeczy mimo ze by sie chcialo zaplacic takiej niani i 3000 pln. Sadze ze oni tez by wiecej jak 800 pln nie zaplacili jak by musieli zatrudnic nianie bo takie sa prawa rynku - popyt i podaz. Oczywiscie sie do tego nie przyznaja bo na takim forum trzeba sie dowartosciowac. Takie cwaniaki duzo pewnie jeszcze latek nie przezyli i nie zdaja sobie sprawy ze zycie jest przewrotne i ich tez moze nie stac byc na na nianie za 2000-3000 PLN. Ciekawe czy siebie bedziecie wtedy tak wyzywac jak ta niewinna dziewczyne?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W kampanii wyborczej PiSda przysięgała się, że nie będzie podnosić podatków. A tu mać akcyza na alkohole w górę.

melak ,opłaca się ,bo inaczej nie zrobisz,na darmochę nie licz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W kampanii wyborczej PiSda przysięgała się, że nie będzie podnosić podatków. A tu mać akcyza na alkohole w górę.

wy to o tym i o tamtym a ja wam powiem bo sobie przypomniałem bo kiedyś słyszałem taką rozmowę między kimś tam że. NAJLEPSZYM KLUBEM DO TAŃCA TOWARZYSKIEGO JEST KLUB W JEZIORKU , podobno jest tam tyle towarzystwa że nigdzie indziej już nie znajdziecie :) a podobno ta muzyka hmmmmmmm podobno SZOKUJĄCA I ZNIEWALAJĄCA ...

ja nigdy tam nie byłem ale można doradzić co nie ? :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W kampanii wyborczej PiSda przysięgała się, że nie będzie podnosić podatków. A tu mać akcyza na alkohole w górę.

Ja chodziłam do żłobka. Wówczas nie było jeszcze problemów z miejscami w takich placówkach. Teraz owszem- mogę zapisać dziecko na listę rezerwową - na 280te miejsce.
Może kiedyś jakaś kobieta zechce mieć z Tobą dziecko. Ciekawe, co zrobisz, kiedy będziecie musieli iść do pracy/na studia/gdziekolwiek. Ile zarobisz? 2000?3000? Wyobraź sobie, że 1500 z tego będziesz musiał oddać opiekunce. A gdzie opłaty za mieszkanie, pieniądze na jedzenie, na transport,pampersy?W Łomży, to jeszcze pół biedy,ale tu gdzie mieszkam, samo mieszkanie, o śmiesznym metrażu kosztuje tyle, że można się za głowę złapać. Nie mówię o przyjemnościach, bo o tym nawet nie sposób myśleć, mając tyle wydatków.
Śmieszni jesteście, forumowi bohaterowie. Jestem spokojna, ale do czasu. Nie mogę wytrzymać, kiedy ktoś opowiada takie głupoty. Nic nie przeżyli, nie mają o niczym pojęcia, za to zawsze gotowi są służyć jakąś złotą radą i objechać każdego, kto myśli inaczej (bardziej życiowo, zresztą).
Póki żyjesz z rodzicami albo nie sprawujesz nad nikim pieczy, to jest ok. Sama tak kiedyś myślałam. Ale z czasem myślenie się zmienia. Trzeba się dopasować do rzeczywistości, a nie żyć ideałami.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W kampanii wyborczej PiSda przysięgała się, że nie będzie podnosić podatków. A tu mać akcyza na alkohole w górę.

Witam. Mój 5-letni syn ma poważną wadę wymowy. Do grudnia uczęszczał na terapię w szpitalu. Niestety teraz nie ma już logopedy w szpiatalu (zapewne wszyscy wiedza dlaczego). Mam namiary na takie panie: Budziszewska i Tyszka. Chciałabym zasięgnąć Państwa opinii na ich temat lub proszę o namiary na dobrych logopedów. Z góry dziękuję.

*.*

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org