czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Takie nieśmiałe pytanie do zwolenników pis. Macie jakieś linki, skany dowodów zwrotów do Skarbu Państwa nielegalnie pobranych premii?

jw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takie nieśmiałe pytanie do zwolenników pis. Macie jakieś linki, skany dowodów zwrotów do Skarbu Państwa nielegalnie pobranych premii?

Autor: maruda (---.2.techtel.pl)
Data: 19-01-12 19:53

Hurtownia OKLEINA ul. Płsudskiego Z TYŁU ZA DAWNĄ kORONĄ :)


marudo tam jest ulica Akademicka a nie Piłsudskiego :) jak byś teraz nie wiedział to wiesz ... :):)


Re: płyta OSB-3 / gdzie kupić w łomży?
Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20-01-12 09:17

ale korona chyba dalej tam jest.....

nie nie ma już korony ha ha ha haaaaaa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takie nieśmiałe pytanie do zwolenników pis. Macie jakieś linki, skany dowodów zwrotów do Skarbu Państwa nielegalnie pobranych premii?

Legendarny_Obywatel , o co ciebie chodzi ?
czyżbyś już palikotówki się opił ?

dawałem Ci więcej punktów, no cóż , zawiodłem się ,

SECONDO ME ! - SEJ MATO !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takie nieśmiałe pytanie do zwolenników pis. Macie jakieś linki, skany dowodów zwrotów do Skarbu Państwa nielegalnie pobranych premii?

Mam azymut ustawiony na komin MPC-u wiec wrócę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takie nieśmiałe pytanie do zwolenników pis. Macie jakieś linki, skany dowodów zwrotów do Skarbu Państwa nielegalnie pobranych premii?

W sumie można i tam,bo już ciemno,ale maruda o tej porze tam się kręci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takie nieśmiałe pytanie do zwolenników pis. Macie jakieś linki, skany dowodów zwrotów do Skarbu Państwa nielegalnie pobranych premii?

adamoxxx te czasy już nie wrócą;-(Ale za to stoi słup...na którym sie rozbiłam hahah


Mały cieszy mnie to niezmiernie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takie nieśmiałe pytanie do zwolenników pis. Macie jakieś linki, skany dowodów zwrotów do Skarbu Państwa nielegalnie pobranych premii?

zazyłem 3 viagry zakupione po 40 zł / sztuka czyli nie tanio. gdy sie spotkaliśmy okazało sie ze ma okres i nic z tego. jak delikatnie powiedzieć żeby zwróciła polowe kosztów tabletek, jak nawet nie cale bo przecież to nie moja wina?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Takie nieśmiałe pytanie do zwolenników pis. Macie jakieś linki, skany dowodów zwrotów do Skarbu Państwa nielegalnie pobranych premii?

Ten sprzeciw jest ważny, jeżeli nie chcesz pomóc, to przynajmniej nie przeszkadzaj i nie gaś czujności osób, które wolność słowa sobie cenią.

Jestem studentką Informatyki na Politechnice Krakowskiej, programistką ważnego krakowskiego projektu, z racji zainteresowań jestem w stanie zrozumieć, co dzieje się w tym momencie w Polsce. Nazywanie mnie dzieckiem nie wydaje mi się stosowne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org