sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

LegendarnyObywatel , jasno i rzeczowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

goostav , jak nie masz pojęcia to nie udzielaj się w temacie. brzytwą można strzyc i golić ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

no co tam Jozek jechalem autobusem i co ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

ja byłam z dzieckiem małym ( 8 miesięcy) z podejrzeniem zeza u pani Kalinowskiej w Łomży przyjmuje na Nowogrodzkiej ( tel: 604308002), obejrzała i dała mi skierowanie ( Skierowanie jest tam wymagane) do szpitala DSK w Białymstoku do kliniki na gruntowne badania sprzęt dostosowany do potrzeb badania dzieci( oczekiwanie ok. miesiąca ) i jutro jadę na wizytę, ogólnie w Łomży nie ma lekarzy : dziecięcych: jeśli Łomża to na konsultację polecam panią Kalinowską

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

Nad okruszkiem jest,moja kolezanka prowadza tam swoje pociechy podobno dobry jest Grochowski.przyjmuje w środy i piątki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

nie mozna kalkulawac czy sie oplaca czy nie na podstawie zarobkow i to najnizszych z jednego kraju...wezcie pod uwage powiedzmy 5 krajow i wtedy kalkulujcie..ogolnie za granice tak oplaca sie wyjezdzac.......utrzymanie tam jest tansze nawet zarabiajac minimum niz tu w polsce........



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

cena m2 różnie, od 30-50 zł , to sama robocizna, materiał trzeba liczyć drugie tyle, ( wełna i tynki do wyboru, ale jeszcze droższe)

"wcięcia" to tzw. bonie, śr. koszt to ok. 15-20zł/m.b.

ja robiłem u siebie w wakacje 2011 płaciłem 32zł/m2 robocizny, raczej jestem zadowolony

uważaj na partaczy i cena poniżej 30zł/m2 powinna Cię zastanowić
obejrzyj wcześniejsze prace wykonawcy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

w Łomży na Legionów też :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

suzi - kryptoreklama

Autor: suzi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10-11-11 18:04

moze szuka ktos brygady do elewacji?z własnym rusztowaniem i sprzetem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

Pewnie ze dwie :))

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

coś mi tu ten wątek pachnie pedofilistyczną seksualistyczno prowokacyjną sprawą hmm Józeek39, trzeba będzie to wyjaśnić?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

skontaktuj się z Andy C , on jest w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

w WIADOMOŚCIACH jest etat po Wyszyńskiej! A tak poważnie to człowieku nawet nie szukaj. Wiem coś o tym, chyba, że liczysz na cud!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

Mi w Białym przerabiali,ale słyszałem ,że w Łomży na Hali targowej robią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

baba z parówką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

Polecam wszystkim przyszłym mamom Dr Sokoła ,prowadził moją pierwszą ciąże i teraz mam śliczną 3tygodniową córeczke. Pan Sokół również odbierał poród także jestem zadowolona bo byłam pod opieką dobrego lekarza do samego końca. Dr Pijagin hm miałam z nim raz styczność i był nie miły za co musiał mnie potem przepraszać. To tylko moja opinia i tak każda kobieta pójdzie do kogo będzie chciała lub ktoś jej poleci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

Andy nie bój żaby!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

Witam!

gdziie w Łomży jest dobry salon fryzjerski, w którym można robić bardziej skomplikowane fryzury (irokez) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

A nie orientujecie się ile kosztują same odkurzacze bez robocizny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróg - jakiego potrzeba PiSowi

@ajzynbaniok

Ja nie oceniam sytuacji w Polsce z poziomu najniższej pensji, tylko staram się pokazać jakie są ceny za granicą (dokładnie w W.Brytanii) i że to nie wygląda tak różowo. Bo równie dobrze do porównania możemy dać nie płace minimalne, ale średnie (angielskie gospodarstwo domowe średnio zarabia 38000 funtów rocznie, czyli 3150 miesięcznie), a średnia w Polsce to obecnie 3500 pln (razy dwa daje 7000 pln) i dojdziemy do innych wniosków.

Podałem ceny angielskie podstawowych wydatków i wskazuję, że nie jest tak jak się myśli . Dodatkowo rynek pracy obecnie jest zupełnie inny, bo np. z moim szwagrem w firmie transportowej pracują Anglicy po studiach, którzy nie znaleźli pracy w swoich zawodach, lub też po prostu chcieli zarabiać więcej.

Dyskusja zaczyna przypominać próbę odpowiedzi na pytanie czy lepiej klepać biedę w kraju czy zagranicą.





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org