piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POlski szowinizm inspiracją dla terrorystów

Znam ten problem. jedyne wyjście to wyjąć i rozebrać zamek, dobrze go wymyć i nasmarować. Miałem to samo, koleś poczyścił mi zamki i po problemie. Nieważne czy masz centralny czy nie, to nic nie zmienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlski szowinizm inspiracją dla terrorystów

Centralny zamek nie załatwi problemu, bo samym problemem nie jest otworzenie zamka, a otworzenie drzwi. Zamki nie zamarzają, a zamarza "coś" w klamcę czy drzwiach. Centralny zamek czy to w kluczyku, czy w pilocie, będzie otwierał mi zamki, a z tym nie mam problemu. Problem jest z otworzeniem drzwi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlski szowinizm inspiracją dla terrorystów

u kurpia ropa po 5.89 :D faza idziemy na ulice

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlski szowinizm inspiracją dla terrorystów

A kto lub gdzie można to naprawić, czyli wyjąć zamek i go przeczyszcić, przesmarować???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlski szowinizm inspiracją dla terrorystów

jezeli sam sie boisz to w kisielnicy zaraz na górce są bloki po lewej stronie tam mieszka starszy pan .... jezeli chodzi o zamki on doradzi nasmaruje , jest tani i mega solidny polecam jego na serio warto sie przejechac





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlski szowinizm inspiracją dla terrorystów

Zaginął owczarek niemiecki, długa sierść, tatuaż na uchu. Ostatnio widziany był prawdopodobnie w okolicach ulic Długiej i Krótkiej.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlski szowinizm inspiracją dla terrorystów

problem zapewne nie tkwi w zamku tylko w mechanizmie zwalniającym drzwi , jeżeli zamek się przekręca to nie ma tam problemu. jak już otworzysz drzwi to wstrzyknij WD-40 tam w zatrzask i nie żałuj tego specyfiku on usuwa wodę i brud . i nie jakieś smary oleje bo to w niskiej temperaturze gęstnieje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlski szowinizm inspiracją dla terrorystów

Witam
Można gdzieś w Łomży zakupić styropian kruszony ? Chodzi o same kulki do wypełnienia pufy. Kiedyś było w Misiu ale nie mają chyba już.

Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlski szowinizm inspiracją dla terrorystów

W Marioli maja młynek i te kuleczki też każda firma co produkuje styropian musi mieć bo mieli odpady.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlski szowinizm inspiracją dla terrorystów

Na schudnięcie tylko sex ze mnie już pozostał szkielet haha

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlski szowinizm inspiracją dla terrorystów

km Ty wypowiadaj się lepiej na skype bo tam się mÓwi i nie słychać błędów ;))

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlski szowinizm inspiracją dla terrorystów

matka wie, że ćpiesz? :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org