sobota, 25 maja 2019 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ile wody w Narwi upłynie

Ile wody w Narwi upłynie zanim forumowi \"wolnosciowcy, tolerańci, nowocześni Eurpejczycy\" i te zwykłe barachło z awansu komunistycznego zrozumie specyfikę miłości niemieckiej do nas.

https://wiadomosci.wp.pl/niemcy-historyk-krytykuje-za-brak-wiedzy-o-polsce-6358636842506369a?amp=1&fbclid=IwAR340H5WZT5SyhuPn1pEAuvphwKBVKEqA2q5R6yFtKNca8F5akKhNEd8C1U

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile wody w Narwi upłynie

A może lepiej myśleć o przyszłości i coś zrobić w tym kierunku, budować, tworzyć, kreślić porozumienie, ideały - zamiast tkwić w jakichś prawdach, półprawdach historycznych ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile wody w Narwi upłynie

Bezsprzecznie trzeba mysleć o przyszłości, trzeba iść do przodu i nie ogladać sie na nic, budować , tworzyć. To jest bezsporne.

Tylko aby zrozumieć i wiedzieć w którym kierunku zmierzać, czego unikać i co budować nalezy sobie zdać sprawe z dotychczasowych doswiadczeń.

Sierpico czy ty rozumiesz co to znaczy 6 mln obywateli ? Tak oooo... zabitych dla \"idei\", nie w wyniku działań wojennych , tylko wymordowanych ! Czy zdajesz sobie sprawę , że to było zaplanowane i zrobione z premedytacją ? 6 mln najbardziej wartosciowych Polaków! Czy zdajesz sobie sprawę z ogromu zniszczeń, materialnych, kulturowych, technologicznych ?

O jakich półprawdach wspominasz ? Przeciez to oficjalne dane, do tego przedstawia historyk niemiecki, a nie jakis \"głupawy\" narodowiec.

Za stodołe w Jedwabnem mamy sie korzyć , klekać , ciagle bic w pierś i przepraszać, a nawet nie wiemy dokładnie ile , co i jak.
A nas kto przeprosi ? 6mln wartosciowych Polaków wyparowało i za kilka reklamówek z markami mamy goracych zwolenników(cwaniaków) pójscia do przodu, oczywiscie nie w wytyczonym przez nas , ale wskazanym nam kierunku oraz nie na naszych, ale na przedstawionych nam warunkach.

Na mapach niemieckich maturzystów Polski nie ma ! A Francje , Szwajcarię , Holandię mają ? Po co ? Przeciez to wszystko Europejczycy. :)
To tylko u nas i tylko dla motłochu mozna wciskac kit o tym, że sa nowocześni i Europejczycy.
Z takim panem historykiem , to mozemy pójść dalej w przyszłość, budować , planowac i sie jednać, bo traktuje nas po partnersku. Jedną bym tylko miał uwagę do niego, a zarazem do wszystkich otumanionych.
To nie Polska wygnała Niemców, tylko państwa sojusznicze swoimi decyzjami, Polska miała chooj do gadki.
A jak dzisiaj chce cos mieć do gadki, to sie musi szanować, a nie tańczyć jak zagrają.
A w pierszej kolejnosci pogonic tych etatowych \"światłych\" euroentuzjastów. Niech z nas za te swoje apanaże nie robią Europejczyków
UE jako związek suwerennych państwa narodowych, komu to przeszkadza ? I co w tym złego ?

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


190409014858.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0