czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nareszcie ktoś!

bronił honoru polskiego oficera, a munduru przy tym nie splamił ?
za takie rzeczy to idzie się do ancla !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Uuuuuu !!!!!!!
znaczy się niebezpieczna bestia:(
Cicho-ciemny!!
Takie kanalie są najgorsze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Ja tam się na szczałach nie znam :)
Ale jak się przystawia lufę do celu to i się trafia a nie omija cel.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

to znaczy się był na akcji i coś węszył ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

O tej porze to się leży przy ciepłych plecach, albo na rozgrzanym brzuszku a nie lata po świecie:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Baśka babą była i z gazówki trafiła, a tu oficer dał plamę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

zezuś :)
Nie powiem bo to była Dogo-tajna akcja:):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

jak to nie ma, jak on tam był

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

niemożliwe, jak psina była taka cicha i spokojna, z podkulonym ogonem, to nie czarnasukaczarna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

O tej porze to się nie śpi :):)
O tej porze to się baraszkuje:):):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

może dodasz jakieś konkrety ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Ja zapisałam sie do Activia na Wojska Polskiego.Jest ok .Własciciel nie zostawia osoby samej sobie.Spyta na początku jakie mamy cele,pokaze ćwiczenia ,przychodzi co kilka minut sprawdza i pokazuje nowe ćwiczenia.
Myśle że siłownia jest dobra bo widzę ze sporo kobiet przychodzi.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

NA szosie zambrowskiej na wylocie na Zambrów niech lepiej otworza znowu ten bar "polny" :P co tam stoi i niszczeje :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

jak to czytam to mnie normalnie cisnienie sie podnosi...
ty laska czy moze lasek o pseudo kasia cos tam...licz sie troszke ze slowami a jak chcesz sie czegos dowiedziec to nie w ten sposob...
poza tym oczernianie ludzi na public forum jest karalne...
oj kasiu kasiu widzisz jakos nikt cie nie poprze.....a twoj poziom inteligencji rozjasnil to forum....Gratuluje wzbilas sie na wyzyny glupoty..uwazaj tylko zeby upadek cie nie zabolal

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

zezowate, przystaw sobie naładowaną broń do głowy,może Ty nie spudłujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

tak wogole kolego skoro praca w policji jest swietna to dlaczego nikt nie chce w wawie pracowac. sam dobrze znasz odpowiedz :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Niestety, schroniska dla psów też są potrzebne, inaczej plaga psów by zalała miasta. A to, ze łomżyńskie schronisko stwarza dobre warunki dla psów to dzięki ludziom którzy przekazują 1 % z podatku.
Apel do ludzi - nie rozmnażajcie bezmyślnie swoich psów, im będzie ich mniej, tym bardziej będą cenione.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

witam, czy korzystał ktoś z usług tej firmy?Chciałbym wymienić seryjne audio, wybór sprzętu chyba jest dość spory , ale mnie interesuje jakość i fachowość montażu. Jeśli ktoś, coś montował u nich, proszę o podzielenie się opinią.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

a po co ci tam pedagogika, lepiej skończ normalny kierunek jakąś politechnikę łatwiej Ci z pracą będzie niż przedszkolance

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Marudaaaaaaaaaaaaaaaa pobudkaaaaa!!!!!!!!!!!! wstawaj spiochu:)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

jeśli finansowane z UE lub bezpłatne, to proszę o szczegóły bo jestem zainteresowana.
A jeśli za PLN to dzięki ale nie w Jańskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

w starym bmw czy nowym?
w starym to jak nie daleko siedzi to samemu, jak w nowym to do dealera do Białego i po kłopocie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Czy może ktoś wie kiedy rusza ten nowy sklep na legionów i gdzie można podanie złożyć o pracę??

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

bardziej chodzi i o PSP



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

ja tam zawsze w auchan tankuje w białym, bo zawsze mi się trafi choć raz w miechu tam być, a tam od ceny w białym minus 20 gr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Ile mieszkańców maja Łapy, Hajnowka czy Suwałki? Wiecej od Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

a może na ten temat powinien wypowiedzieć się dyr. szpitala. Czsto słyszę " jaki pan taki kram"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Dzięki, przy okazji wpadnę i zobaczę :) zaznaczam, że chcę coś kupić a nie sprzedać ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Witam. Pilnie potrzebuję jedną ampułkę leku Diprophos do blokady stawu. Bezskutecznie poszukuję go w aptekach, hurtowniach, aptekach internetowych, dosłownie wszędzie, nie ma i nikt nie potrafi mi powiedziec, kiedy będzie. Może ktoś z Was ma to w domu, chętnie odkupię. Ewentualnie może wiecie gdzie można go jeszcze dostac? Dziękuję za wszelką pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

zastanawia mnie tylko czy wystawiają paragon czy kasa do kielni i podatków nie płaca??
bo reklamacje jedynie za okazaniem paragonu lub innego dowodu zakupu a więc małe pytanie na podstawie czego można reklamować usługę stomatologiczną???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Dziekuje bardzo ale ja nie chce kupowac sukienki tylko wypozyczyc bo potem może byc problem ze sprzedaniem. A szukam sukni takiej gdzie dół suknie jest z szarpanego tiulu. Ale dziekuje bardzo za propozycje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

w jamie można wyrwać albo na milano największe ósemy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

jestem odpowiedzialny za ten trolling. Informację moją może potwierdzić Al-Kaida

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XmKlLQmT-mE#!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

ale temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

tak trzeba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

luty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Właśnie brak kontraktów jest powodem a do niektórych poradni i tak trzeba było iść w kolejkę w nocy!


Zrób zakupy na londonay albo kup specjalnie przeznaczonego na ten cel fanta do 11stycznia o dochód zostanie przeznaczony na WOŚP!



http://londonay.com/LM4949 -zarabiaj,kupuj.sprzedawaj
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę-:: http://kasiorka.eu/ref-andreo
http://MixReq.com?ref=1247262 -ankiety 4$ jedna
www.abantonino.blog.onet.pl- zobacz wszystko
  http://www.AWSurveys.com?R=andreo -ankiety dobrze płatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

gdzie ta stacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Prawdopodobnie nie zostały podpisane ponieważ przedtem zostały zlikwidowane. Widzę ze temat nie bardzo interesuje mieszkańców. Ciekawe co będzie jak ktoś z was albo z waszych bliskich (nie daj Boże) będzie potrzebował pomocy medycznej i będzie się musiał blakac po świecie żeby znaleźć specjalistę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Ile może wziąść kierowca jadący do stolicy,wioząc pasażera chodzi mi o zawiezienie mnie do warszawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

oj, durną mamy młodzież tego roku,

może ile chce !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

badziew...powaga chciala mojej siostrze wcisnac okulary a jak mala zabralam do swojej okulistki to bylo cos zupelnie innego....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Martuchnam może tak fatalnie trafiłaś... nie wiem... ale wśród moich znajomych i rodziny wszyscy tam chodzą i nikt nie narzeka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

hmmmm wlasnie oprawki sa nadrozsze bo same szkla nie az tak...ja chodze na legionow tam w tym ciagu gdzie jest cukiernik i laryngolog blizej ronda...zapomnialam dokladnie..a okolistka naprawde dobra....
@ czarna...byc moze...ale sie zrazilam bo dzis dziecko byloby skazane na glupie docinki a wzrok ma niezly wiec okulary nie byly naprawde potrzebne

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Ja także korzystałem z usług wymienionego gabinetu i jestem bardzo zadowolony. Udałem się z kontrolną wizytą i zostałem bardzo dokładnie zbadany okulistycznie. Pani doktor jest bardzo miła i nie szkoda jej czasu na rozmowę z pacjentem. Bardzo wyczerpująco odpowiada na zadawane pytania. To że jeden lekarz zleca okulary a drugi nie, wcale nie znaczy, że ten pierwszy się pomylił. Ja miałem problem a doborem szkieł, dopiero w tym gabinecie zrobiono to bardzo dobrze - dokładnie. Mam lekkiego zeza i był problem z ustaleniem odległości źrenic.

Ja osobiście polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

o kur,wa :D ha

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

U mnie możesz zalatwić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

oremi. myślę podobnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Może ktoś tak zwróci uwagę kiedy ten temat był założony? Śmiech na sali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

wspominam ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

A jak okna wymienic i lokal jak talala :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

I co ma wnosić ten temat? Powinieneś gościu dożywotniego bana dostać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

patrzę ze coraz mniejsze dzieci tu zaczynają pisać - nie potrafiące skleić zdania..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

A ile bierze lub chce kierowca PKS-u? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Wogle co to ma być ? Być może znam Owika .... I Powiem że nie ma co się starać na ukaranie go jak jest nadwyraz normalny i nie widzę celu tego tematu
kasia982 . Co z tego że Ormianin i jeszcze ważysz się mówić że jest Brudasem ? Polak też może być brudasem . Może jesteś rasistką ? Daj spokuj i nie zaśmiecaj internetu takimi Postami .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

ze 20 zl ale nie bede sie tłókł autobusami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Jezeli sam specjalnie Cie wiezie na twoje życzenie
to jeśli jest kolegą to tyle co paliwo
jesli nie jest kolegą to tyle co paliwo + jakies 20-30/50 zl

a jeśli tak poprostu Cie bieże to 15 zł maks 20 zł (koszt paliwa dzielony na 4/5 osób)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

ciezko to mi sie z lozka ruszyc...wstaje jak musze...
a tak a propo darek czy temat ma cos wnosic do czegos???nie sadze bo czasem jest dobrze sobie bez snesu ladu i skladu pogadac...tak o wszystki i o niczym...
i ja ogolnie sie nudze dzis niesamowicie..........zastanawiam sie co zrobic komus na zlosc......jakies pomysly???
ewentualnie dobije jutro swojego dentyste :P

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

A ja polecam optyk na rogu Farnej i Długiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

ja jestem rasistą i wyperda\ać :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

ten drugi piesek widziałam na ulicy prusa , szedł za mną i chciałam go wziac do siostry na wies dac tam by miał dobrze , jednak w pewnym momencie pobiegł za jakimś młodym chlopakiem





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

martuchnam ktoś Cię nogą mocno przycisnął? :) hihihi???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

ma ktoś na oddanie pieska w stylu ratlerka ?chodzi mi o wysokość tych piesków . dużego psa niestety nie moge wziac

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

ahh niestety nie...ja sie tak latwo nie dam :))
\po prostu z nudow juz mysle co i jak i komu na h***a zrobic...tak dla poprawienia sobie humorku :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

To prawda dobry salon osobiście nie byłam ale koleżanki się czesały gustownie i każda coś innego miała TERAZ JAK WIADOMO WIĘKSZOŚĆ SALONÓW TO SAMO KAŻDEMU CZESZE
Kształt twarzy inny fryzura ta sama :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

SZOK CENOWY,SZALEŃSTWO I NIEDOWIERZANIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

to po co leziecie tam gdzie drogo? nie pasuje-zmieniam lokal,kosmetyczkę. tyle.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

pani napisał(a):

> Ja polecam dr. Kalinowską, obecnie przyjmuje chyba na Nowogrodzkiej, ewentualnie na Długiej obok Rossmana tam badanie masz w cenie okularów,chyba że okulary nie będą potrzebne zapłacisz za wizytę ale nie pamiętam dokładnie ile. Pozdro...

jw.
Ja za całe okulary zapłaciłem 450pln coś takiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

HAhahahahahhahhahahah Ja go znam :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

zaloguj się na orange.pl,kliknij wet tv i wybierz kanał 4fun tv,tam często lecą powtórki,może trafisz na program,w którym leciała piosenka niedająca Ci teraz spokoju ;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

W Łomży będzie raczej ciężko.
Jeżeli nie próbowałeś na tym pracować, to lepiej dobrze się zastanów. Nie każdemu to odpowiada. Na pewno trzeba się przyzwyczaić. Mi ten sprzęt nie podszedł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Byłam u dr Siemion. Nie chciało mi się czekać na kasę więc poszłam prywatnie - wizyta 60,00 . Okulary dwie pary - do chodzenia i do czytania zrobiłam na małachowskiego, Zapłaciłam 480,00 zł. Wydaje mi się, że nie drogo. Nie chciało mi się już więcej szukać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

godz. 7.00-otwarcie.
godz. 7.02-brak numerków do rejestracji.
Porażka. :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Wie ktoś czy w okolicach Woziwodzkiej/Ryabków i Senatorskiej jest dostęp do bardzo dobrego internetu (20-40 mega)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Do bardzo dobrego niema...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

była jest i bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Długo w tym siedzą i znają się na rzeczy.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

moderator a co provident nie chcę ci już dawać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Witam jesli masz problem ze zdaniem prawa jazdy.Tzn Egzaminu badz inne problemy a chcesz obejsc to i cieszyc sie prawem jazdy w 100% legalnym to zapraszam do rozmowy m.ornet@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Racja jak kolega ci radzi dobrze się zastanów. (w końcu wolisz klęczyć czy siedzieć.) i nie złam sobie kręgosłupa bo będzie blada d.....a



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

odwilż zwoje popuściła w lepku:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

ze mną nie da się nic zrobić :):)

jestem niereformowalny:):)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Nie słuchj ich. Amfe można robić i niezle zarabiać.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

ja mam to dla czego on nie może??
a co gorszy jest odemnie???





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

zależy ile godzin przy szkole muzycznej jest sp.st.muz. zadzwoń i popytaj.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

bede miala zjebany humor to se tu wejde i was poczytam....normalnie super jestescie ludzie:P

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Witam co poniektórym paniom kosmetyczkom i fryzjerkom to się w d.... poprzewracało
Ja dwa lata temu 15 sierpnia miałam wesele a wiadomo fryzjer i kosmetyczka musi być .
I jakie było moje zdziwienie gdy pytam przed wizytą o cenę wiadomo święto więc pewnie 200% i tu ZONK cena normalna plus 10zł .
Więc mówię fryzjerce że ja słyszałam że biorą 200% a ona mi że nie te czasy kiedyś tak było a teraz jest konkurencja i lepiej mieć stałe zadowolone klientki.Sylwester tak samo w tej cenie więc jak ktoś chce to może.
I naprawdę są to zakłady których nie trzeba reklamować.!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

jest sliczna , niestety moge wziąć tylko pieska malutkiego





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

witam
ja od dwóch lat jesli mam jakaś imprezę czy wesele maluję sie u P. Kasi i ngdy nie było sytuacji żeby makijaż przekroczył 100zl.. M.in robiłam tam tez makijaż slubny. I też zapłaciłam 100 zł. Makijaż za każdym razem był sliczny i trwały. Nie wiem skąd takie ceny i opinia.. Kilka dni temu też rezerwowałam sobie termin u P. Kasi i zapytałam o cenę bo owszem 160 zł to przy bogato, usłyszałam odpwiedź, że koszt to 90zł.
Kto wie, być może konkurencja nie spi.. :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

zdecydowanie polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

awwwwwwwwwwwwwww ale ty wiesz ze dla mnie nie ma rzeczy niemozliwych :P wogle to takie slowo nie istnieje w moim prywatnym slowniku :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Na Ks. Anny-pierwszy budynek na lewo jak wjeżdzasz z Zawadzkiej. obok AVON

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Jaki krem polecacie na znikanie blizn?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

NFZ "alfa" na sybiraków , chyba można tam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

ludzie ponoć od 3 w nocy czekaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

trzeba se chyba rozstawić namiot przed wejściem i koczować na miejscu... może tak się uda...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

to chyba jedyny i na poziomie lekarz w tej dziedzinie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Przemuś,

toć chiba, weż taryfe to cie zawiezie, nie bedziesz " sie tłókł autobusami"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

Takie ogłoszenie było na Gumtree:


Uploaded with ImageShack.us

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

dzięki śliczne - słyszałem od znajomego,że są dobrymi fachowcami.. potwierdziło się, dobrze,że nie trzeba latać z tym po Warszawach lub innych miastach bo to unieruchomi zaraz auto na parę zbędnych dni, napewno się wybiorę, dziękuję forumowiczom za pomoc, pozdrawiam,

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ktoś!

hmm, czyli trzeba bedzie sobie "nocke" zrobic....Dzisiaj bylem to mnie krew zalala, no ale... co ja sobie myslalem o 7:40:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org