czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zmarł Jan Olszewski.

ale jaja ale jaja.ludzie ale wy idioty.barany.-no może nie wszyscy-ale ta od radia maryja to suka idz pały liż księdzom.i daj dupy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Apart ma sklep internetowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

ziaam tak się składa że ksiądz pasożyt dostaje pieniądze od państwa, z podatków więc od ciebie też na ogrzewanie itp. o czym ty piszesz człowieku!!! Do wszystkich przeciwników WOŚP - oby nigdy nie był wam ani waszym bliskim potrzebny sprzęt kupiony przez Owsiaka i nie żałujcie innym nie chcecie to nie dawajcie kasy i tyle. Ja nie rozpisuję się bezużytecznie na forum o tym jaką jestem przeciwniczką złodziejskiego np caritasu - nie chcę to nie wspomagam i to tyle w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Ja, jak sąsiad remontował mieszkanie i kuł to po prostu wychodziłam z domu, bo nic nie słyszałam, ale nie miałam pretensji , że robi remont w mieszkaniu. Jak ci się nie podoba to paszoł i przyjdż jutro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Autor: green (---.elomza.pl)
Data: 08-01-12 19:55

bardzo ładnie to wszystko ujęte ziaam, i mądrze, nie ma co... w większości się z tobą zgadzam..:) kim jesteś ziaam, to twój I post na 4lomza...


No nie bardzo. Mieliśmy już przyjemność w jednym niesławnym temacie. Po prostu hasło do konta "ziaaam" mi się zagubiło...



Autor: stefanek1 (---.play-internet.pl)
Data: 08-01-12 19:51
A Orkiestra nie kosztuje?
A Owsiak jeść nie musi?


W kościele nie widuję reklam i logotypów sponsorów. Nie wspieram sprzedaży telefonów komórkowych i nie napędzam klienteli do supermarketów pod płaszczykiem dobroci serca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

cieszę się że są tu też ludzie mądrzy i logicznie myślący:)
koleżanka Bolka i Lolka POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Żeby nasz rząd był jak WOŚP to by żyło się lepiej :) bo by było kto daje ten daje kto nie to nie ale show jest :) a od państwa co ? głupia morda tuska tylko kwa kwa podwyższyć wat ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

heeh no wyjdź ze swojego domu i koczuj pod mostem bo cyganie mają imprezę !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

śLeDcZy a od kiedy to WOŚP gra ? \
Czyżby jakaś pomroczność jasna ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Autor: chick (---.lomza.mm.pl)
Data: 08-01-12 20:09

ziaam tak się składa że ksiądz pasożyt dostaje pieniądze od państwa, z podatków więc od ciebie też na ogrzewanie itp. o czym ty piszesz człowieku!!



Obecnie Kościół w Polsce nosi znamiona pasożytnictwa - nie przeczę. Ale nie skreślam go ani nie jestem w niego ślepo zapatrzony. Rzadko tam bywam, ale gdy bywam - coś rzucę, by nie czuć się dłużnym. To tyle. Nie przesadzajcie w zarzucaniu mi klerykalnej psychopatii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

o ile się nie myle, a na pewno to zespoły nie grają z a kasę, bo już było to dementowane. Ci, którzy chcieli kasę nie grają. Gdy zbierali przed świętami pieniądze i żywność nie ominęłam, żadnego wolontariusza. Od 20 lat byłam z orkiestrą i będę. Żaden oszołom mnie od tego nie odwiedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Jak mieszkasz obok cyganów to wychodź, ja nie muszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Wykażcie się i podajcie namiary na imprezy, które odbywają się bez udziału sponsorów :)





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Autor: zewka (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 08-01-12 20:17

o ile się nie myle, a na pewno to zespoły nie grają z a kasę, bo już było to dementowane. Ci, którzy chcieli kasę nie grają. Gdy zbierali przed świętami pieniądze i żywność nie ominęłam, żadnego wolontariusza. Od 20 lat byłam z orkiestrą i będę. Żaden oszołom mnie od tego nie odwiedzie.



Odpowiem ci linkiem, bo na więcej nie zasługujesz:
http://wiadomosci.wp.pl/title,Ile-kosztuje-Wielka-Orkiestra-Zobacz-zarobki-gwiazd,wid,14145250,wiadomosc.html
"Charytatywne występy artystów podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej to fikcja. Zespół Rezerwat za koncert w Jeleniej Górze dostanie 12 tysięcy złotych, występ Lady Pank we Wrocławiu będzie kosztował 7-8 tysięcy. L.U.C. zainkasuje w Oławie 6 tysięcy złotych - informuje "Gazeta Wrocławska". "




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

A czy dr.Sokóła polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

odpowiadaj sobie czym chcesz. Nikt nikogo nie zmusza do tego żeby uczestniczył. No cóż ściana wschodnia i jej myślenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

od 20 lat więc tyle co niby mamy demokracje w kraju :) "niby" bo mi dzisiaj nikt nie każe wrzucać do puchy ,nie chce nie daje tak powinno być wszędzie z ludźmi tak samo , nie chce to nie daje i już :) a ci co tak się czepiają tego Owsika to na 100% są za PO .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

madrze to opisane wszystko, nawet bardzo ,ale wezcie pod uwage ze nikt nikogo nie zmusza do dawania pieniedzy na WOŚP
jak rownież do kościoła
ja myślałem że kosćiół utrzymuje się z państwowej kasy czyli z naszej i dodatkowo dostaje datki od pseudo wiernych chcacych odkupic swoje grzechy w tutejszej sforze.
na moje rozumowanie dostaja dwa razy kase czemu nikt ich nie miesza z blotem jak Owsiaka ?

nie chcesz nie dawaj ale nie neguj kogos kto chce pomoc, juz to widze jak nie kazesz pomoc swojemu dziecku uzywajac sprzetu z serduszkiem

porownujesz przystanek do zacpanej imprezy ale nie nadmieniles ile zostalo przez ksiezy pedofili zgwalconych dziec,i rozumiem ze zapomniales tego dopisac z braku czasu



pozdrawiam zdrowiej myślących



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Co ma Kriszna do Owsiaka i do sprzetu medycznego? Naprawdę przestań słuchać Rydzyka, idź do psychiatry- to może coś ci się poprawi w tej biednej łepetynie bo takiego bełkotu to tu dawno już nie było.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

W nocy sadzisz bąki to cały blok słyszy i nikt pretensji nie robi bo przecież nie twoja wina xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Autor: zewka (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 08-01-12 20:31

odpowiadaj sobie czym chcesz. Nikt nikogo nie zmusza do tego żeby uczestniczył. No cóż ściana wschodnia i jej myślenie.



Oho. Wielki Świat się odezwał. :D Masz tu na przyszłość kilka, widać nieznanych w Warszawce, kresowych znaków interpunkcyjnych (zwanych u nas przecinkami): ,, , , , .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Autor: Barbara777 (---.elomza.pl)
Data: 08-01-12 17:03

ja wolałabym te 160zł wpłacić na konto szpitala niż dawać dla WOŚPu



a czy masz jakies moze przelewy zeby pokazac ile juz wplacilas ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

ale upust jadu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

jak tobie Tommy to jezdzi to po co sie wytrzasasz tu ?
cisza nocna jakos inne pory ma ?

market buduja teraz na zawadzkiej i glosno jest idz im powiedz ze ci to przeszkadza





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Na Lotos Biznes na Legionów dawny Shell są już karty navigator a karty rabatowe już niebawem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Autor: a.n.d.y. (---.cdma.centertel.pl)
Data: 08-01-12 20:32

porownujesz przystanek do zacpanej imprezy ale nie nadmieniles ile zostalo przez ksiezy pedofili zgwalconych dziec,i rozumiem ze zapomniales tego dopisac z braku czasu



Ćpanie, chlanie, seks i Hare Krishna to kluczowe elementy charakteryzujące tę imprezę.
Zgwałcone dzieci nie charakteryzują KK w Polsce. To pojedyncze, mierzone w procentach promili przypadki, które media rozdmuchują, aby zdeprecjonować Kościół.
Podobna ilość (mierzona w odsetkach) gwałtów na dzieciach występuje w wyznaniu muzułmańskim, u Żydów i u ateistów. Sprawę uważam za nadużywaną w dyskusjach o Polskim kościele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05-01-12 10:49

popieram, kto tam się opowiedział w radzie za tym projektem ten powinien bulić, w końcu czemu ja mam płacić za nie znajomość przepisów radnych

jako osoba prywatna ja bym zapłacił, ale już jako radny nie? gdzie tu logika?
>>MIęzy innymi bo sobie takich wybrałeś<< czy przed wyborem zapytał ktoś czy kandydat zna przepisy??? Czy ma odpowiednie kwalifikacje?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

za pisownie sorki ,myśle że jej brak nie ma wpływu na treść





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

a ja polecam makijaż i fryzurę w Akademii Fryzur nad Marzeniem, pan Grzesiek świetnie czesze a pani Marta super maluje, robili mojej siotrze i mi (swiadkowej|) makijaz na jej ślub i nie było żadnych prób i bylo super, no trylko włosy robiła sobie próbę :)

polecam ich duet są naprawdę rewelacyjni! :)


pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Oj andy andy duzo to nie znaczy mądrze.W tym co pisze założyciel tematu jest mnóstwo sprzeczności.Jego sentymentalny powrót do przeszłości jest pierwszą próbą manipulowania czytelnikami.Dość jednak nieudolną.Autor z rozrzewnieniem wspomnina jak zmieniała się Łomza i w jakiś sposób my sami przez te ostatnie lata.Dostrzega więc( co dostyć oczywiste),że rzeczywistość nie jest konstans. Wszystko się zmienia,zmienia się i sposób funkcjonowania orkiestry.Na wszystkie zmiany autor tematu daje przyzwolenie,ale orkiestra,jego zdaniem, powinna zostac taka jak była 20 lat temu.Z obrzydzeniem zauważa,że funkcjonowanie orkiestry komercjalizuje się.Milczy jednak o tym,że idea pozostała taka sama.Tą jednak manipulację mozna by autorowi darować.Ale nie można zmilczeć jego sposobu odnoszenia sie do ludzi.Nazywa ich,,menelami spotykającymi się w kościele,, ,owsiakowcami,,.Ile w tych słowach pogardy i poczucia wyższości.Próbuje także przedziwnie polaryzować społeczeństwo.Popierającym orkiestrę przeciwstawia wierzących,czy tez chodzących do kościoła tak jakby jedno drugie wykluczało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

ziaam a czy jest coś w twoim życiu co cię zadowala bądź coś z czego jesteś dumny i do czego się dołożysz? oprócz stwarzania na forum wrażenia posiadania filozoficznych zdolności i popisywania się wypowiedziami w formie wypracowania z języka polskiego oczywiście? co wnosisz dobrego do tego szarego świata? nie musisz naprawdę zarażać nikogo twoją gasnącą radością bowiem każdy ma swój rozum, swoją wrażliwość i swoje sumienie.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

poszukaj na ich stronie... http://www.4fun.tv/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

potwierdzam, tam mają spory wybór drzwi dostępnych od ręki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Menele, chrupko, nie są menelami jako takimi. Jest to w moim tekście raczej określeniem pewnego wzorca postępowania - hipokryzji w szerszym kontekście opisanej słowami tego utworu:
http://www.youtube.com/watch?v=180Mgpr8CfU&feature=results_main&playnext=1&list=PL5171E04E5FA18EF5.
Nuta pogardy, jaką dzięki temu tam przemyciłem, nie jest tak wielka, jak Ci się von chrupko wydaje (ale jednak jest...).

Prawdopodobnie do Ciebie również się to wytknięcie odnosi, skoro obelgą uznałaś określenie "owsiakowcy"...

"Popierającym orkiestrę przeciwstawiam wierzących", ale nie mówię, że to się wyklucza. Miałem na myśli fakt, że to ci pierwsi często stawiają po przeciwnej stronie tych drugich. Nie widzą przy tym, że wszyscy razem są tacy sami.
Nie uważam też, że te dwa zbiory ludzi nie mają części wspólnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

zaraz reszta się za nich weżmie :)

bedzie tanio jak na czerwoniakach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Re: ziaam

Pieniądze dane Owsiakowi czynią realne dobro i ludzie to wiedzą czyniąc dar od serca. Kasa rzucona na tacę sprawia, że utrzymywana jest instytucja, która mami ludzi iluzją zbawienia, tkwi w obłudzie i zakłamaniu i działa na szkodę ludzi i państwa.
Owsiak nikogo nie oszukuje, jego fundacja poddana jest w pełni prawnym rygorom. Działalność wszelkich instytucji kościelnych poddana jest tylko kontroli bożej, a ich uczciwość trzeba przyjmować na wiarę..., często naiwną.
Kuriewni wściekają się bardzo, że choć obiecują ludziom najwięcej, czyli życie wieczne w raju, to i tak ludziska nie wierzą w ich uczciwość, bo widzą potężny rozdżwięk pomiędzy ideą a praktyką. Gdyby księża i biskupi żyli normalnie, choć w przybliżeniu do tego co głoszą, a nie pławili się w luksusach i rozpuście, Owsiak nie miałby czego szukać w bogobojnym kraju.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

ceny sa ok tylko z kosmosu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Prostym słowem wyrażę nie po raz pierwszy swoją opinię, mam wrażenie, że krytykującymi WOŚP są osoby nieświadome, że korzystały lub też z uporem maniaka sądzą iż nigdy nie będą musieli korzystać ze sprzętu zakupionego przez orkiestrę, lub też korzystają i mają gdzieś przez kogo został sfinansowany.
Być może wiara iż dziecko urodzi się zdrowe, myśl że mnie to nie dotyczy, wystarcza by stać się pierwszoplanowym krytykantem.

Baśka i jej podobni nic bardziej mylnego, sprzęt orkiestry to nie tylko sprzęt ratujący życie, ale też sprzęt stosowany w profilaktyce, już parę godzin po porodzie.

UWAGA!

Silnie rażąca nalepka z serduchem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Ile tego było? Wartość z 5 tysiaków, moi znajomi zarobili połowę na pokazie. SUPER!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

http://www.facebook.com/events/342767539072183/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Tu mamy przykład przestrzegania prawa (Ustawy) przez admina.
Ręce opadają.

"Oddam szczenięta cocker spaniel rude i kremowe w zamian za zwrot kosztów utrzymania.
telefon: ...036409
ogłoszenie dodane 2012-01-07
Oddam pieska pekińczyka w zamian za zwrot kosztów utrzymania. Mały, rudy puszek.
telefon: ...036409
ogłoszenie dodane 2012-01-07
Oddam szczenięta husky w zamian za zwrot kosztów utrzymania.
telefon: ...036409
ogłoszenie dodane 2012-01-07"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Z kolei w Krakowie policjanci zatrzymali 14- i 15-latkę, które otworzyły dwie puszki WOŚP. Dziewczyny tłumaczyły, że chciały sprawdzić ile uzbierały i czy muszą dalej kwestować - poinformowała Anna Zbroja z zespołu prasowego małopolskiej policji

zródło:wp.pl

Jak widać OWSIAK pilnuje swojego interesu, na imprezę dla narkomanów pieniądze muszą być :)





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

i znów chcesz jad upuścić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.


Autor: LoJack (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08-01-12 20:55

ziaam a czy jest coś w twoim życiu co cię zadowala bądź coś z czego jesteś dumny i do czego się dołożysz?



Owszem. I nie jest to strona "pajacyk.pl" ustawiona na startową.
Nie będę się zgłębiał w szczegóły. Wszystko na szczeblu lokalnym - raczej skromnym (na miarę możliwości), ale stałym i konsekwentnym.







@qawqaz

Mam podobne odczucia. Orkiestra kiedyś pomagała ludziom - przy okazji grając. Teraz jednak samo pomaganie jest przy okazji.
Uważam, że obecnie w WOŚP jest zbyt mało altruizmu, którego Owsiak wymaga od nas wobec siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

A kto zabrania zorganizowania podobnej zbiórki, na podobne cele np Rydzykowi, biskupom, itp? No to do roboty Barbaro!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

to napewno nie mój piesek , mój został dziś znaleziony



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

A skąd masz takie dokładne informacje że to było 5 tysi??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Problemem w służbach mundurowych jest to, że jest tam kasta znajomków, synusiów i szwagrów, którzy zarabiają po 6000 za siedzenie w skórzanych fotelach i jest grupa tych, którzy wykonują brudną robotę - gaszą pożary, użerają się z bandytami i innymi pacanami i zarabiają po 2000. Średnia wychodzi 4000.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Proponuję udać się na tę "imprezę dla narkomanów" a będziesz znacznie lepszym/lepszą człowiekiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

twoje pieniądze, że ci żal dupę ściska golasie?
ale darmo fajnie było popatrzeć, trzeba było zamknąć rude, zawistne oczka skoro bojkotujesz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

chick & koleżanka Bolka i Lolka hahahahaha wasz realizm mnie łez:))))))

Kawa na ławe tyle wiesz o pracy w policji chyba od kolegów z pod klatki co dostali za picie alkoholu mandat w miejscu publicznym:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

@paplik


"rozdźwięk między ideą a praktyką" jest określeniem, które łączy KK i Owsiaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

jesli chodzi o bycie sceptyczna to po prostu nie wierze do konca w szczerosc wlascicielek ktore strasznie zachwalaja swoje uslugi. wole dowiedziec sie od kogos kto mial tam robiony makijaz. prosze tez nie polecac innych salonow bo jestem juz tam zapisana, widzialam troszke zdjec na internecie ale czy ktos moze wypowiedziec sie jeszcze w tym temacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

nie jestem pewien ale zapytaj się w sklepie jubilerskim na długiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Andy C - jak widzę Twoje błędy ortograficzne, to się nie dziwię, że masz taki ograniczony sposób myślenia... pochwal się swoim stanowiskiem pracy, a najlepiej podaj swój adres, to sobie straż pożarna odnotuje gdzie nie wyjeżdżać skoro uważasz, że nie mają prawa protestować. Chyba, że reprezentujesz sławny nurt JP i JSP, a gdy coś się dzieje to pierwszy lecisz z płaczem. Żal mi takich ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

O pracy policji to dużo nie wiem, ale o innych służbach sporo!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

edi# gdybym miała kasę, to z pewnością wybrałabym się do Miami :) ale nie mam. Aż tyle nie mam.

Mam za to sporo tatuaży (plus pomysły na nowe) i widzę jak kolor blaknie, więc szukam jakiejś pośredniej pomocy ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

troll

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

A mi podobają się tatuaże na sobie więc co jakiś czas dochodzi coś nowego. Zdania na ten temat są podzielone i oczywiści szanuję to, tak samo jak i liczę na to, że inni będą szanować moje.

dobrze, Łomża spalona, to może Zambrów ? tam też podobno był jakiś znakomity artysta ? ktoś coś wie na ten temat ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

Rbn bardzo ładne prace w galerii, dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

niech żadna szmata z policji przynajmniej nie pisze że jesteście razem ze strażakami itd bo pewnie co do czego by doszło to byście takie strajki tłumili. Ruda pała dała wam podwyżki żebyście zamknęli ryje i robili wszystko dla niego, jesteście zwykłymi mendami bez zasad i tyle w temacie!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

szanelka,nie doszło bo znalazłam kogoś innego z łomży,niestety nie mogę tu podać namiarów.I zapłaciłam duużo mniej a do tego jestem bardzo zadowolona z tatuazu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmarł Jan Olszewski.

szanelka,podam Tobie ale po uprzednim zapytaniu kolesia,bo nie wiem czy mogę tak rozdawać numer.Jutro go zapytam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org