piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dyrektorem WORD w Białymstoku został pirat drogowy, poprzedni był przemytnikiem

Siedzę w domq, okna niby wyciszone plastiki, a słychać tych wyjców z WOŚP jakby ich pigmeje ru***ali na scenie. Czy prowadzący są trzeźwi ? Ja mam 20-parę lat i mi to jeździ ale stare babki co nade mną mieszkają pewnie myślą że to już nadchodzi koniec świata :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektorem WORD w Białymstoku został pirat drogowy, poprzedni był przemytnikiem

Autor: chick (---.lomza.mm.pl)
Data: 08-01-12 19:42

ludzie co wy piszecie. Osoby pracujący w służbach mundurowych codziennie narażają dla Was swoje życie... trochę więcej wyobraźni. Kto Wam bronił zostać policjantem czy strażakiem. Widać tylko do tej wspomnianej przez Was łopaty się nadajecie. Trzeba się było więcej uczyć, ale pewnie szkoła i nauczyciele też byli do d..upy

DOKŁADNIE!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektorem WORD w Białymstoku został pirat drogowy, poprzedni był przemytnikiem

,,kamuflować rzeczywiste cele istnienia fundacji.,,
a jakie one są?
Rozwiń swoją myśl.

,,Daję, bo wiem, że moja obecność w Kościele kosztuje. Kosztuje przecież remont, kosztuje hostia, w końcu kosztuje prąd, którym oświetla się salę. A i ksiądz jeść coś musi."
A Orkiestra nie kosztuje?
A Owsiak jeść nie musi?

Reprezentujesz specyficzny sposób rozumowania.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektorem WORD w Białymstoku został pirat drogowy, poprzedni był przemytnikiem

witam,
szeroki wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych ma PHU AKCENT (za torami, za Orlenem) - mają atrakcyjne ceny i szeroki asortyment. Dobra jakość w rozsądnej cenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektorem WORD w Białymstoku został pirat drogowy, poprzedni był przemytnikiem

nie płacz aniołku to nie twoja wina ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektorem WORD w Białymstoku został pirat drogowy, poprzedni był przemytnikiem

Rzeczne ryby do suschi, porażka.
Tuńczyka i łososia świeżego w Łomży nie kupisz, najbliżej w Białym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektorem WORD w Białymstoku został pirat drogowy, poprzedni był przemytnikiem

A z tym Omania jak najbardziej się zgadzam.Swoją krwawicę wydawać będę na co tylko będę chciała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektorem WORD w Białymstoku został pirat drogowy, poprzedni był przemytnikiem

Piesek wielkości ratlerka z pewnością przejada te 100zł miesięcznie... pewnie karmią go krewetkami, strusiną i koniną :D Nie oszukujmy się zwierzaki nie są tam karmione pokarmami typu ZiwiPeak, Wolfsblut lub Orijen, a najtańszą karmą, która kosztuje pewnie około 50zł za 12/15kg.
W schronisku (w porównaniu z innymi miastami) warunki są całkiem niezłe, ale to głównie dzięki dobrym ludziom.

Mam nadzieję, że władze mocno zaczną trzepać tyłki ludziom bawiącym się kosztem zwierząt.
Wielu ludziom odechce się mnożenia zwierząt, niestety nie wszystkim.
Zawsze można adoptować zwierzaka ze schroniska lub organizacji zajmującej się zwierzętami w typie rasy.
Cmyk, wielu ludzi z tych terenów wiejskich ma psy, które pochodzą ze schroniska lub są przygarnięte. Kundelki zawsze będą, można zmniejszyć niekontrolowane rozmnażanie, ale nie da się go wyplenić, bo zawsze komuś zachce się zabawy w Boga.
Poza tym trzymanie psa na łańcuchu dłużej niż 12 godzin jest od tego roku zabronione i karalne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektorem WORD w Białymstoku został pirat drogowy, poprzedni był przemytnikiem

o czym ty mowisz apart i łomza - najblizej na allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektorem WORD w Białymstoku został pirat drogowy, poprzedni był przemytnikiem

O czym tu dalej gadać? Sąd uznał, że był to przekręt i oszustwo i chciałbym, żeby z odszkodowania płacili ci, którzy tego dokonali, a nie bydżet miasta, czyli znowu my. Majątki krętaczy powinny iść pod młotek i tyle inaczej nigdy nie pozbedziemy się oszustów.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektorem WORD w Białymstoku został pirat drogowy, poprzedni był przemytnikiem

Tak to prawda zakład już nie czynny bo często tam do sklepu chodzę a to po sąsiedzku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org