czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
grzechy zaniedbania świętego POlaka

Kochani
Skromnie chcę też coś powiedzieć na ten post
Mianowicie:
-ktoś w końcu poruszył tu sprawę, ludzkiej próżności nawet przy dzisiejszym dniu WOŚP ciekawe, która z tych "wielkich" pań dała by takie pieniądze na dzieci czy te pompy insulinowe dla potrzebujących kobiet w ciąży,których na to nie stać!!
-Ile kobiet próżnych dało by takie pieniądze na schroniska dla bezdomnych zwierząt????!!!!
-Ile kobiet,które to 160zł dają na makijaż cierpiały kiedykolwiek biedę żeby zrozumieć ile to 160zł może dać radości??!!!
-Ile takich kobiet opluło by biedaka za jego smród biedoty???!!!!
-Ile takich kobiet zwróciło uwagę ekspedientce w sklepie, że o 10dag zważyła im za dużo towaru??!!!!
-Ile takich kobiet stoi w pierwszej ławce kościoła na mszy św.???!!!!

Nie mi oceniać skoro ich piekno jest ważniejsze, ale Bóg dał by im w stokroć gdyby choć raz nie pomyślały tylko o swoim wyglądzie
Panna Młoda rozumie, raz w życiu taki dzień, ale kobiety dalekiej rodziny po co wam to pytam???!!!!!

Kosmetyczka niczemu nie winna ma ceny jakie ma, ale czy też skoro ma takie tłumy pomyślała kiedyś żeby zrobić tak wielki uczynek i np 500zł od tak oddać na tych biednych albo nawet 100zł na miesiąc jak są te wesela skoro tak piszecie, że nie da się do niej umówić taki ma kajecik zapisany!!!!


Z tego co wiem bardzo wieżąca to kobieta nawet z moją koleżanką do wspólnoty kościelnej należy,radio katolickie zawsze w salonie moja córka mi mówiła bo chodziła tez na jej usługi!!!

Nie znam nie oceniam kobiety, ale jak próżność w tym momencie nie wystąpiła osoby czytające ten post przypomną sobie co dobrego zrobiły zanim wydały to 160zł, a ta Pani kosmetyczka zastanowi się dlaczego tak drogo i co oddaje w zamian Bogu, że tylu klientów jej zsyła!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

mam pytanie. otoz jak zamiescic pod swoim postem na 4lomza obrazek z animacja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

Kochani
KIERUJE TEN POST DO OSÓB, KTÓRE TAK MOCNO WDAJĄ SIĘ W DYSKUSJĘ KTO ILE WYDAŁ I NA CO!!!

Mianowicie:
-ktoś w końcu poruszył tu sprawę, ludzkiej próżności wydając na jakis tam makijaż 160z!!nawet przy dzisiejszym dniu WOŚP ciekawe, która z tych "wielkich" pań dała by takie pieniądze na dzieci czy te pompy insulinowe dla potrzebujących kobiet w ciąży KTÓRE MAJĄ CUKRZYCĘ---,których na to nie stać!!
-Ile kobiet próżnych dało by takie pieniądze na schroniska dla bezdomnych zwierząt????!!!!
-Ile kobiet,które to 160zł dają na makijaż cierpiały kiedykolwiek biedę żeby zrozumieć ile to 160zł może dać radości??!!!
-Ile takich kobiet opluło by biedaka za jego smród biedoty???!!!!
-Ile takich kobiet zwróciło uwagę ekspedientce w sklepie, że o 5dag zważyła im za dużo towaru??!!!!i że ma im odłożyć bo za to nie zapłacą???!!!
-Ile takich kobiet stoi w pierwszej ławce kościoła na mszy św.???!!!!
-Ile takich kobiet wydaje setki złotych w sklepach firmowych żeby metkę było widać??!!!
-Ile takich kobiet ocenia naszą godność po stroju jaki nosimy,nie umalowanych paznokciach i zniszczonych dłoniach od pracy!!????
-Ile takich kobiet jest poprostu pustakami myslącymi o sobie???!!!

Nie mi oceniać skoro ich piekno jest ważniejsze, ale Bóg dał by im w stokroć gdyby choć raz nie pomyślały tylko o swoim wyglądzie
Panna Młoda rozumie, raz w życiu taki dzień, ale kobiety dalekiej rodziny po co wam to pytam???!!!!!

Kosmetyczka niczemu nie winna ma ceny jakie ma, ale czy też skoro ma takie tłumy pomyślała kiedyś żeby zrobić tak wielki uczynek i np 500zł od tak oddać na tych biednych albo nawet 100zł na miesiąc jak są te wesela skoro tak piszecie, że nie da się do niej umówić taki ma kajecik zapisany!!!!


Nie znam nie oceniam kobiety, ale jak próżność w tym momencie nie wystąpiła osoby czytające ten post przypomną sobie co dobrego zrobiły zanim wydały to 160zł, a ta Pani kosmetyczka zastanowi się dlaczego tak drogo i co oddaje w zamian Bogu, że tylu klientów jej zsyła!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

Ponoć dzisiaj ktoś szukał w schronisku suki owczarkopodobnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

Witam,
Jestem studentem, piszę pracę licencjacką i byłbym wdzięczny za każde wypełnienie mojej ankiety na temat:

Formy przeciwdziałania bezrobociu w mieście Łomża.

Ankietka jest bardzo krótka zaledwie 10 pytań plus metryczka.
Wypełnienie to 2 minutki dosłownie.
Pozdrawiam

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI-12 STYCZEŃ 2012

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

bajer, a skąd masz takie wyliczenia ? Może jesteś księgowym w schronisku?
Jeśli nie znasz dokładnych danych, to nie podawaj publicznie błędnych, bo się ośmieszasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

Hej, dopisz na forum, że ankieta tylko dla osób bezrobotnych.
Cóż, chciałam pomóc, ale się nie łapię.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

Przepraszam nie dopisałem że to ankieta dla osób bezrobotnych .





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

"pies zjada karmy na około 100zł" przesada mój pies 100 nie przejada;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

W sumie wydaje się jasne, ale myślałam, że mogę się podzielić doświadczeniem, choć nie wynikającym akurat z szukania pracy przeze mnie.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

ja wolałabym te 160zł wpłacić na konto szpitala niż dawać dla WOŚPu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

a co jesteś zwolennikiem Kriszny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

nie.

ale jestem zwolennikiem wykończenia ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

ok dzieki ale gdzie to wklejam? w edytorze profilu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

jesteś BLM to będzie ciężko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

ogłoś. ona juz dosyc napisala glupot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

Demoralizacją są najbardziej zagrożone te dzieci, które czytają wpisy założyciela tego tematu, wykazującego objawy likantropii, ponieważ:
- uczą one egoizmu,
- uczą, jak tłumić w sobie empatię,
- nie uczą poprawnego zachowania się w większym gronie ludzi.
A głównie dlatego, że wskazują, jak łatwo jest zaprzeczać standardom etycznym, moralnym i religijnym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

radio maryja radiem maryja.
tu o WOŚP chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

Barbara powinnaś(powinieneś)startować do naszego rządu.Tam na idiotyzm ciągle jest zapotrzebowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

Czy dziś w niedzielę czynna jest jakaś?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

Omania!Oczywiście że tak!Przecież nikt Tobie tej kasiory na siłę nie wyrwie.Jest w życiu tyle przyjemności-niespełnionej przyjemności,że....powodzenia.Aż"miło" poczytać,że ktoś ma i zdrowie i pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

nie ma na Dmowskiego...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

Kruk,ja nie mówię że mam pieniądze,zdrowie i owszem.Ale jeśli mam pomóc ,to pomagam i nie musi mi ktoś wyliczać że tyle czy tyle na coś wydam,bo to moja sprawa na co.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

Ja nie jestem przeciwna tej akcji,wręcz przeciwnie.Ale jeśli ktoś przykładowo mówi że wydaję pieniądze na głupoty,to przepraszam bardzo.Nie jemu o tym decydować.To miałam na myśli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grzechy zaniedbania świętego POlaka

twardy to on może i jest ale na forum ha ha ha haaaa :):)

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org