czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Z powodów osobistych

Takos, ale po co i na co coś, komuś tłumaczyć, każdy opluwacz przed skorzystaniem ze sprzętu specjalistycznego w szpitalu, powinien zadać pytanie przez kogo został zakupiony i honorowo odmówić jeżeli darczyńcą był "oszołom"w żółtej koszuli.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z powodów osobistych

Barbara777 - byłaś w ogóle na Woodstock`u? Wątpię. Nie wypowiadaj się, w takim razie. Każdy ma swój mózg i wie, co jest dla niego dobre.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z powodów osobistych

ja wiem a co?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z powodów osobistych

Skoro załozyłes post to podaj mi przykład albo miejsce gdziew schroniksu znajduje sie rasowy pies? yprk,bokser, lub inny. Poczytaj najpier czym różni się pies ,, Z RODOWODEM,,, A a czym różni sie pies ,, BEZ RODOWODU.. i potem wypowiadaj sie na temat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z powodów osobistych

Prawda, ż to rząd powinien, ale rząd nie może bo 5 miliardów wali na KK. Orkiestra Owsiaka ma wiekszy wymiar niż finansowy: budzi ludzką wraźliwość , możliwość ratowania życia innych, poświęcenia czasu dla innych i to bezinteresownie. Zobaczcie ile dobra okazuje tu młodzież, na której często wieszamy psy. Dla mnie to największe osiągnięcie tej orkiestry... a mendy dalej swoje...

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z powodów osobistych

Wiele osób, szczególnie z terenów wiejskich potrzebuje mieć psa np.: do pilnowania obejścia. Najczęściej taki pies jest na łańcuchu przy budzie, co nie znaczy, że jest zaniedbany lub niedożywiony. Ale jak myślicie, czy Ci wszyscy ludzie mający takiego właśnie 'nierasowego' psa, kupiliby rasowego za kilka tysięcy złotych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org