piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wiosna za pasem...

Typowe zachowanie dla LUDZI ŚWIĘTYCH I POBOŻNYCH na mszy to maja postawę pobożna a jak wyjdą z kościoła to opluwają wszystkich do okuła ŻENADA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

ING , przelewy zagraniczne 5 zl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...


Zróbcie zakupy przez internet na londonay do 11.01.2012 a dochód przeznaczony bedzie na WOŚP!


Link poniżej:


http://londonay.com/LM4949 -zarabiaj,kupuj.sprzedawaj
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę-:: http://kasiorka.eu/ref-andreo
http://MixReq.com?ref=1247262 -ankiety 4$ jedna
www.abantonino.blog.onet.pl- zobacz wszystko
http://www.AWSurveys.com?R=andreo -ankiety dobrze płatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

po ile dzis gaz na Prymce???

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

czy nie zgubił nikt psa tej rasy?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

bo książka na stole w kuchni :D <haha>

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=469074&t=469074 CZEKAJĄ NA WŁAŚCICIELA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale kilka lat temu chcieli by Owsiak zrobił taką akcję w USA ale się nie zgodził. Czytając opinie pewnie teraz myśli "a mogłem spier*olić...". Moje zdanie jest takie, nawet jak połowę kasy sobie do kieszeni odłoży to druga trafia dla dzieci, lepsza połowa niż nic od rządu czy innych instytucji. I nie mówcie ze kupi sprzęt to stoi nie używany bo nie stać na obsługę. Nawet jak 1/10 jest używany i uratuję życie jakiegos dzieciątka np. na noworotkowym w Łomży to jest ogromny sukces.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

A na *** to się malować? Faceci się nie malują i żyją. Po tym widać jakie mamy śliczne panienki, że bez makijażu to nie mam na czym oka zawiesić ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

onanion, jest taki wybór że zawsze można wybrac coś dobrego, duzo zależy od kierunku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

przykro mi, zdjecia nie posiadam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

kler i poplecznicy nie mogą przebolec ,ze tyle kasy idzie na szczytne cele, bo w niedziele będzie cienka taca,większość woli dac na WOŚP,przynajmniej widac efekty ,a jak kosciol zbiera czy caritas ,to cala kasa wsiąka, tak jak z ratowaniem stoczni przez kolesia z Torunia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

onaion - rozumiem, że zwolniono cię z obowiązkowych składek zdrowotnych. Wtedy masz prawo popierać wośp.

Jeśli jednak płaciłaś składki to i tak twoje dzieci miały prawo do darmowego leczenia.
Gdyby nie WOŚP to ludzie zauważyliby jak są okradani przez rząd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

Poznałeś dziewczynę i między wami zaczynało coś iskrzyć. Próbowałeś robić na niej dobrze
wrażenie i o dziwo udało się, nie uciekła na drzewo tak jak wszystkie pozostałe. Więc
zaczęliście się spotykać i liczyłeś na to, że urodzi się z tego coś więcej. Nagle ni stąd ni
zowąd usłyszałeś od niej, że „nie powinniście się tak spieszyć”. Oczywiście jako dżentelmen,
który szanuje słowa kobiet wstrzymałeś się, bo zależało Ci na niej. Postanowiłeś zrobić to, co
chciała. Zacząłeś się starać i robić to, co mówi. Wierzyłeś, że dzięki temu zyskasz kilka
punktów i w końcu dziewczyna się w Tobie zakocha. Ale zamiast tego usłyszałeś „że ona
sparzyła się ostatnio na chłopaku i musi minąć trochę czasu, zanim znów komuś tak zaufa”.
Tak mijały kolejne tygodnie, a Ty karmiłeś się złudnymi nadziejami tylko po to, aby pewnego
dnia usłyszeć od niej, że poznała kogoś, i że możecie zostać tylko przyjaciółmi.
W Twojej głowie pojawia się wielki znak zapytania
?
pewnie taki jak ten, tylko nieco większy.
I kompletnie nie rozumiałeś, co się właśnie stało…
A przecież wszyscy mówili Ci, że zrozumienie kobiety jest takie proste. Wystarczy tylko
odczytać, co ona naprawdę ma na myśli i dać jej to, czego głęboko pragnie. Takkkk. Tylko
jak to do cholery zrobić?!
Skoro jest to takie proste, to dlaczego rzesze mężczyzn kompletnie nie mają pojęcia, o co
chodzi kobietom. Niezależnie od tego, czy dopiero je poznali, czy są z nimi od wielu tygodni
w związku.
Tobie pewnie też, tak samo jak i mi tego nikt nie powiedział.
Chciałbym zatem powiedzieć Ci, że da się to zrobić. Da się w łatwy i skuteczny sposób
odczytywać kobiece intencje. Da się w sposób atrakcyjny reagować na jej gierki. Da się
zamiast robić to, co mówi i tak naprawdę uderzać głową w ścianę, dać jej to, czego naprawdę
pragnie. Da się zamiast nieustannie wpadać w worek przyjaciela, w końcu trafić do worka
Idealny Mężczyzna.
© SekretyKobiecychTestow 3
Jedyne co musisz zrobić, kiedy dziewczyna jest Tobą zainteresowana, to umiejętnie
Reagować i Odpowiadać na jej
Testy
Dlaczego tak sądzę?
Bo wiem, jak to jest być w tym samym miejscu, w którym jesteś Ty i nie mieć takich kobiet
jakich pragniesz. Wiem, jak frustrujące jest czekanie, aż trafi się dziewczyna, która zwróci na
Ciebie uwagę. A kiedy tak się stanie i tak zjebać wszystko w błyskawicznym tempie tylko
dlatego, że nie potrafiłeś trafnie odczytać i zrozumieć jej ukrytych pragnień. Wiem jak to jest
iść na kilka randek i cieszyć się, że wszystko poszło świetnie, ale kiedy zadzwoniłeś do niej to
ona nie miała już dla Ciebie czasu.
Wiem też, że odkrycie skutecznych i prostych rozwiązań, których Cię nauczę w tym raporcie
i kolejnych materiałach, też nie było dla mnie takie proste. Miałem tak samo jak Ty teraz,
wiele wymówek, „ważniejszych” spraw na głowie, a kiedy już jakaś kobieta zwróciła na mnie
uwagę, to za żadne skarby nie wiedziałem czego ona ode mnie oczekuje. Przez to, robiąc to
na czuja, popełniałem tak wiele rażących błędów, że kobiety same uciekały ode mnie.
Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego jedne kobiety zakochują się bardzo szybko i zrobią
praktycznie wszystko żeby związać się z tym mężczyzną?
Albo dlaczego kobieta będąc w związku, za żadne skarby nie zrezygnuje ze swojego partnera,
nawet jak po drodze setki gości będzie próbowało ją uwieść?
Podczas gdy Tobie, tak samo jak mi kiedyś, kobiety cisną gówno miesiącami o tym, że ona
najpierw musi komuś zaufać i musi lepiej poznać i wiedzieć, że będziesz się dla niej się starał.
Aby w konsekwencji wpakować Cię do wora przyjaciela i zwiać z gościem, którego poznała
tydzień temu. Lub po prostu po tygodniu powiedzieć Ci, że nie ma czasu, aby Cię ładnie
spławić i iść do następnego gościa.
© SekretyKobiecychTestow 4
Właśnie stałeś się ofiarą jej
Testów
Robiłeś to, co Ci mówiła, a nie to, co powinieneś robić.
Nie byłeś w stanie zobaczyć KIEDY kobieta Cię testowała. Wykryć CELU jej testu
i ZAREAGOWAĆ na niego tak jak trzeba.
Zostałeś wydymany….
Tak samo jak ja w przeszłości wiele razy…
I najgorsze w tym wszystkim było to, że kiedy dziewczyna była mną naprawdę
zainteresowana, to nie potrafiłem zauważyć. Nie potrafiłem zauważyć, że mnie testuje i za
każdym razem wszystko psułem albo wpadałem w ramę przyjaciela. Mało pocieszające…
Mężczyźni po prostu nie rozumieją kobiet
Ponad dziewięćdziesięciu siedmiu procentom mężczyzn brakuje znajomości zasad jakimi
rządzi się flirt. Nie rozumieją czego naprawdę oczekuje od nich kobieta, kiedy pyta,
stwierdza, albo coś po prostu mówi w mniej niż oczywisty i dosadny sposób.
Czy zdarzyło Ci się kiedyś zrobić coś dla kobiety i okazało się, że tylko na tym straciłeś?
Czy zdarzyło Ci się kiedyś rozłożyć ręce w geście rozpaczy, bo kompletnie nie wiedziałeś
czemu Twoja dziewczyna odmawia Ci seksu?
Mi też i to wielokrotnie…
© SekretyKobiecychTestow 5
Mężczyzna jest praktyczny, dla niego czarne to czarne, a białe to białe. W przypadku kobiet
nie do końca tak jest, ponieważ oprócz tego, co mówi kobieta, liczy się również w jaki
sposób to powiedziała i jaka jest intencja jej wypowiedzi.
To fatalna wiadomość dla wszystkich tych, którzy przejdą obok tego poradnika obojętnie.
Jest to również wspaniała wiadomość dla każdego, kto chce zmienić poziom swoich
kontaktów z kobietami i już nigdy nie zastanawiać się „O co jej chodzi?” i „Co tak naprawdę
ma na myśli?”.
Obiecuję Ci, że da się tego nauczyć.
Tylko nikt do tej pory nie pokazał Ci jakie to może być proste.
Czytaj dalej, bo to wszystko się zmieni.
Rozpoczyna się eldorado.
Zrozumienie kobiet nigdy nie było prostsze!
Zrozumienie, co kobieta ma na myśli, jest KRYTYCZNIE WAŻNE Jak wyobrażasz sobie
skutecznie reagować na testy kobiet podczas, gdy nie masz pojęcia o co jej chodzi?
A może chodzić jej tak naprawdę o wszystko. Spójrz na proste przykłady.
Kiedy dziewczyna mówi, że ma chłopaka to dla faceta oznacza jedno – jest zajęta. Gość
rezygnuje i odchodzi. Właśnie stracił swoją szansę.
Podczas, gdy naprawdę może to, oznaczać coś zupełnie innego. Nie bierzesz pod uwagę tego,
że kobieta po prostu mogła kłamać. Kobiety kłamią i to bardzo często. Na przykład po to, aby
sprawdzić czy jesteś nieudacznikiem i jak szybko zrezygnujesz. Mogła też po prostu
sprawdzać, czy potrafisz zrozumieć kobiety i zawsze idziesz po to, czego pragniesz. Mogła
też udzielać Ci zwykłej wskazówki logistycznej odnośnie tego jak masz ją podrywać, bo od
samego początku była Tobą zainteresowana, ale miała swoje powody, aby Ci tak powiedzieć.
Ciekawe co?
© SekretyKobiecychTestow 6
Podobnie jest w przypadku, gdy jesteś z dziewczyną i między wami jest już naprawdę gorąco.
Ona leży na łóżku w Twoim pokoju i rozpalona mówi: „Nie możemy się tak spieszyć”. Jak to
rozumiesz? Co zrobisz w takiej sytuacji? Wstrzymasz się tak jak większość gości i uszanujesz
to co usłyszałeś? Właśnie zostałeś wrzucony do worka przyjaciela!
Podejdźmy do tego z drugiej strony.
Zignorujesz to i pójdziesz na całość? Właśnie dziewczyna trzasnęła drzwiami i wyszła!
W obu przypadkach miałeś swoją szanse i dziewczyna chciała Cię poznać. Ale dlatego, że nie
zrozumiałeś jej potrzeb i nie zareagowałeś odpowiednio na jej Testy – przegrałeś.
Padłeś Ofiarą Jej Testów
Poznałeś kobietę na ulicy, na imprezie, w grupie znajomych lub pracy. Jak tylko ją
zobaczyłeś, to od razu Ci się spodobała. O dziwo ona też z Tobą rozmawiała i była nad wyraz
miła. Po powrocie do domu byłeś z siebie zadowolony i dziwiłeś się, że dziewczyna nie
uciekła na drzewo. Co to oznaczało?
Oznaczało to, że jesteś dla niej kimś interesującym.
W wolnym tłumaczeniu jeżeli miałeś w przeszłości kobietę, która rozmawiała z Tobą i była
miła to miałeś szansę, aby stać się jej kochankiem, chłopakiem, przyjacielem lub dalekim,
dalekim znajomym.
Za każdym razem kiedy kobieta jest Tobą chociaż trochę zainteresowana ma wobec Ciebie
pewne oczekiwania. Ona nie wie jeszcze kim będziesz w jej życiu, ale za to ma w głowie
wizję swojego wymarzonego partnera. Wie, mniej więcej czego szuka w mężczyźnie.
W zależności od tego jak sobie poradzisz, zajmiesz w jej życiu pewne miejsce.
Powstaje jednak pytanie: Jak ona to sprawdzi?
© SekretyKobiecychTestow 7
Musi Cię przetestować, ale z drugiej strony nie może jasno powiedzieć UWAGA UWAGA
przygotuj się, bo będę sprawdzała czy jesteś pewny siebie i uparty. To nie miałoby sensu.
System wygląda tak:
a) Kobieta ma wobec Ciebie pewne oczekiwania
b) Sprawdza swoje oczekiwania (Testuje Cię)
c) Otrzymuje od Ciebie informację zwrotną
d) Kwalifikuje Cię do roli chłopaka, kochanka, przyjaciela lub na odstrzał
Każda kobieta ma pewne oczekiwania wobec Ciebie, bo spodobałeś jej się. Być może właśnie
jest na etapie szukania chłopaka. Aby przekonać się czy masz, to czego ona szuka, musi to
sprawdzić.
W tym celu testuje Ciebie i w momencie, kiedy Ty REAGUJESZ i ODPOWIADASZ na jej
testy, ona otrzymuje pewną informację zwrotną. Na tej podstawie jest w stanie bardzo
precyzyjnie i bardzo szybko określić jaką jesteś osobą i czy warto zostać przy Tobie nieco
dłużej. W chwili kiedy nieodpowiednio reagujesz na jej testy,



http://www.rozwoj-uwodzenie.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

Trzeba było napisać "sory za blont - DOKÓMENTY"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

czy na necie czy w biurze cena ta sama, więc po co, ja lubię wiedzieć co podpisuję, to nie bułka, że ją wysrasz :D

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

dzisiaj dancing w chacie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

Najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy nie mają odruchu pomagania. Wtedy wymyślają różne usprawiedliwienia, przypisując ludziom swoje skłonności, np, do machlojek. Podejrzewam, że Barbarę777 boli to, że tyle pieniędzy nie pójdzie do kościelnego Caritasu! Niechże więc ów Caritas zorganizuje podobną imprezę, przyciągnie do siebie ludzi.
A cóż złego robi Owsiak? Że przy okazji zbierania pieniędzy na dzieciaki organizowane są koncerty? Że ludzie się pobawią? Przecież my jesteśmy tak smutnym narodem, że taka okazja naprawdę jest potrzebna, żeby ludzie byli razem, poskakali, pośpiewali - co w tym złego?! Ileż można bić się w piersi i leżeć krzyżem?
Oczywiście, gdy owa Barbara trafi do szpitala, będzie miała na tyle honoru i godności, że nie pozwoli się podłączyć do urządzenia z czerwonym serduszkiem, skoro opluwała ludzi, którzy na ów sprzęt się zrzucali...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

Ksero Magic na Legionów 30

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

Najlepsze PKS , teraz 850zl , a pozatym po co piszecie ze 900 bez zadnych oplat jak jeszcze na lekarza trzeba dac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

fordeo: kłamiesz!
Kłamiesz, bo pewnie nie bywasz w kościele (ale wiesz z Gazety "wybiórczej"). Nie ma w kościołach akcji przeciwko Owsiakowi. A szkoda.
Mało kto wie na co idą zyski z lokat bankowych z zebranej kasy. Mało kto wie co się dzieje w Kostrzyniu (chlanie, ćpanie, pie******).
Mało kto wie ile kasy nie dociera do Owsiaka.
O tym trzeba wiedzieć, ale w kościołach o tym się nie mówi.

[Kontrrewolucja młodych]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

scotch & soda polecam trzeba wylookać w necie czy opłaca się kupować w sklepie.

Długa 15 na bodajże jest sklep

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

'Jak to rzekł Hitler - ludzie są skłonni zaakceptować największe zbrodnie i głupoty jeśli wmówi się im , że to dla dobra dzieci.' truth

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

Właśnie w necie na londonay też.



Zróbcie zakupy przez internet na londonay do 11.01.2012 a dochód przeznaczony bedzie na WOŚP!


Link poniżej:


http://londonay.com/LM4949 -zarabiaj,kupuj.sprzedawaj
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę-:: http://kasiorka.eu/ref-andreo
http://MixReq.com?ref=1247262 -ankiety 4$ jedna
www.abantonino.blog.onet.pl- zobacz wszystko
http://www.AWSurveys.com?R=andreo -ankiety dobrze płatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

Na Wyszynskiego w Salusie się dowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

hezjot: ja nie dam Owsiakowi, Ty nie dawaj na tacę.
Ja nie napiszę o wyciekaniu kasy w czasie Finału, Ty nie pisz oszczerstw o księżach.
I będziemy kwita.

[Kontrrewolucja młodych]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

pomóżcie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

Zezuś piknie to ująłeś !!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

Od 1 stycznia 2012r. prawnie zakazany jest handel i czerpanie korzyści majątkowych ze sprzedaży psów bez rodowodu.
Psy bez rodowodu NIE SĄ rasowe, tym samym sprzedający wprowadza kupującego w błąd oferując przedmiot nieoryginalny z czystej chęci zarobku. Ten proceder nie różni się niczym od pakowania chińskiego chłamu ‘firmy’ Sonji w karton po telewizorze Sony i sprzedawanie go o pięć stów taniej niż oryginalny, Tyle tylko, że telewizor nie siedzi całe życie w ciemnej szopie, tonąc we własnych odchodach, wypuszczając co cieczkę miot rozkosznych, ale zaniedbanych szczeniąt , umytych tylko do zdjęcia, zarobaczonych i często chorych osobników. Bo po co pracować,szkolić, płacić podatki, jak można produkować chodliwe ‘yorki’ i dzięki takim serwisom znajdować na nie nabywców.
Ten proceder możemy ukrócić – jak jeden z drugim przedsiębiorczy pseudo hodowca , przez zamknięte kanały dystrybucji, zostanie z miotem podrośniętych szczeniaków, na drugi raz zastanowi się trzy razy, zanim wpadnie na genialny pomysł zarabiania na czyjejś macicy.

Proszę, nie zgadzajcie się na ten żenujący dorobek leniwych ludzi, cwaniaczkowatych handlarzy . Mamy w Polsce , pełno pseudorasowych biedactw siedzących w schroniskach. Jest szansa, by to zmienić – proszę, bądźcie tą zmianą zainteresowani.

Do admina: Umieszczając ogłoszenia pseudo hodowców przyczyniacie się do tego, że po naszych ulicach biega coraz więcej bezpańskich psów, a schroniska są przepełnione.

Serdecznie pozdrawiam,

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

Zawsze są opinie klientów naszych i zagranicznych , no problem. Co jesteś taki wulgarny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

w Łomży?w 4plus,po prawej stronie jest taki sklep,sporo przecen

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

Macie może jakieś informacje o sytuacji ekonomicznej Łomży na tle regionu bądź kraju? ....praca pisemna.. porażka. pomóżcie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

muszę go zobaczyć,bo jak tam jestem to ptaszyna chyba chowa się między towar.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

może zajrzyj na strony parafii łomżyńskich, może to jakoś Cię olśni, bo temat nie powiem... ;)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

waśnie przejrzałem stronę, za mały wybór, niestety, nie wiadomo jaki touroperator, z wynalazkami nie latam, a hotel Sunrise polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

... do nie tak dawna, do lokalnej tradycji należało w Łomży sprzedawanie jajek na " PARY " - ewenement na skalę krajową !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

wiecie może do kiedy można składać papiery na staż?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

Wielka Orkiestra Serc dla noworodków i matek w Łomży

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=27549

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

tak ale to nie jest takie proste teraz to ciezko ze stazami nawet tu jest konkurencja....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

MNI Telcom, dawny Szeptel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

ok dzięki mam nadzieje że w tym roku będą pieniążki na staże:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna za pasem...

Zezownia stoję po Twojej stronie!!!

A jak nie wiadomo czemu są próby szkalowania WOŚPu przez pewne środowisko to ja wam powiem zawsze chodzi o KASĘ!!!
I w tą niedzielę daję na WOŚP nawet jeżeli coś z tego skapnie dla Owsiaka! W końcu mu się należy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org