czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Drogowcy z Via Baltica utknęli... w planach

'w przetargu oferuje sie niskie ceny w celu wyeliminowania konkurencji ale potem poziom świadczone usługi jest poniżej krytyki pod psem' - sam sobie odpowiadasz na swoje pytania. poradnie ktore wygrywaja przetargi dopiero potem na gwalt szukaja mozliwosci zeby je chocby na minimalnym poziomie realizowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_____________________________________-



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogowcy z Via Baltica utknęli... w planach

Słuchając tego co dzieje się ze służbą zdrowia, mniejsza o to ile w tym winy Tuska i jego poprzedników którzy tam samo poradzili sobie z reformami, zwyczajnie szlag mnie trafia i chciałbym wszystkich prosić - zaprotestujmy p-ko protestującym! Nie przekonują mnie utyskiwania lekarzy dot. nowych obowiązków. Każdy z nas ma jakieś obowiązki wobec pracodawcy, każdy ponosi również jakąś odpowiedzialność. I nie przekonują mnie bzdurne argumenty, że przecież lekarz nie będzie sprawdzał ubezpieczenia celem prawidłowego wypisania recept ani w ogóle, bo przecież bez "papierka" lekarz nie zacznie nawet rozmowy z chorym. Nie chodzi więc o żadną wyimaginowaną odpowiedzialność finansową, ale o tumiwisizm. Co gorsza pacjent jest orężem w walce lekarzy, ten sam, który płacąc latami podatki łożył na ich wykształcenie! Posiadając dokumenty dotyczące ubezpieczenia, żądajmy prawidłowo wypisanych recept bo łaski nam pacjento mnie robią. W innym przypadku piszmy skargi do Okręgowej Izby Lekarskiej w związku z zaniedbaniem obowiązków. Pozdrawiam Pacjent.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogowcy z Via Baltica utknęli... w planach

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogowcy z Via Baltica utknęli... w planach

gostav i to jest cała prawda pilnować teraz jakości usług i te psełdo poradnie pójdą z ŁOMZY na zbity pysk razem z nfz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogowcy z Via Baltica utknęli... w planach

Nie zamykaj tematu, bo co niektórzy cieszą się razem z Tobą :) szkoda by było psiaka, jeśli właściciel, go bardzo kochał i tak o niego walczył, żeby wrócił :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogowcy z Via Baltica utknęli... w planach

op|erdolił by takiego psa w sosie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogowcy z Via Baltica utknęli... w planach

dosłownie pseudo-opieka dziecko któremu w/g lekarza kompletnie nic nie dolega, wyje mi już kilka godzin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogowcy z Via Baltica utknęli... w planach

ja wiem, ja wiem



potrzebujesz tego

http://allegro.pl/spinka-profilujaca-podnoszaca-wlosy-bumpits-i2009767213.html

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogowcy z Via Baltica utknęli... w planach

h0j coś ty, to badziewie nic nie warte, mam to, wcale się głowy nie trzyma, nie wiem kto to wymyślił..tandeta poprostu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogowcy z Via Baltica utknęli... w planach

ja do pazdziernika probuje dostac zasilek, ktory mi sie nalezy ale to jeden paier im nie pasuje, a to drugi, a to tego nie ma a tamtego, juz 2 zasilki powinnam pobrac a dalej **** bylam pod pupem o 6.30 i jak zobaczylam kolejke to zwatpilam...to jest jakas paranoja zeby jak za komuny stac pol nocy i czekac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drogowcy z Via Baltica utknęli... w planach

musisz zglosic kazda umowe, bo jak nie to cie wyrejestruja i potem przez jakis czas nie bedziesz mogl sie zarejestrowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org