piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Atak klonów!

jak wyzej proponuje and1, z cala pewnoscia bedzie skakal z radosci:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

A Ty MR.Y jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to się nie udzielaj. Plebs nie ma prawa głosu... Zawsze warto spróbować, bo na tym świecie bywają i uczciwi ludzie, zapewne w przeciwieństwie do Ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Kiedys za czasow PRL-u to przendzalnia ,Narew' skupowala lonowe na dywany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

ciepłe kapcie,skarpetki i oplac mu pobyt w DUKE,S BAR ,będzie zachwycony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Lepiej zapłacić za 1-2 godziny rozrywki dzieci, gdzie będą mogły się wyszaleć niż robić w domu (bloku). Ostatnie urodziny mojego dziecka robiłam obok szkoły 7 a wcześniej na przykoszarowej ( choć tam sala dla rodziców jest oddzielna więc nie widzimy co robi nasze dziecko). Teraz zarezerwuję pewnie na Reymonta gdyż mają dodatkowo planszę interaktywną. Zobaczymy jak z cenami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

jednym slowem b....de...l,wszystko smierdzace,ze jeszcze tego nie zamkneli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

płyte CD the best of Krzysztof Krawczyk?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Magdo, myślę, że jak ktoś by znalazł i chciałby oddać, to by zadzwonił pod jakiś nr z Twojej komórki, albo odniósłby do sekretariatu w szkole.
Nie mniej jednak życzę powodzenia w odnalezieniu :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Dziękuje.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

tez raczej cienko to widze jak sie nie znalazl wciagu kilku h

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

gdzie w łomży można wykonać ten zabieg? wie ktoś? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

To zależy jakim kapitałem dysponujesz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

bmw m6 concept. bedzie zachwycony bardziej niz krata sredniej jakosci piwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
______________________________-



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

W Akademi Fryzur koło kwiaciarni Marzenie. Cena od 299zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Goostav jak na takiego przyszłego właściciela DG to myślę że kolega coś max 20 tyś chce w to dać ale nie napisał więc gdybać można…



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Na Nowogrodzkiej chłopaki dają radę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Tak jak przedmówcy wspomnieli każdy sklep komputerowy ma jak nie swój to zaprzyjaźniony serwis więc gdzie nie zaniesiesz tam powinni przyjąć i zrobić. Jedyne co możesz zrobić to zapytaj gdzie będzie naprawiany, jeżeli ktoś odpowie że w firmie JPM Led z Izabelina to powiedz, że dziękujesz. Tamta firma naprawiała mi 3 razy kartę graficzną, oryginalna chodziła mi 3 lata, po pierwszej naprawie 2 miesiące, po drugiej 3 miesiące(przy czym firma JPM daje gwarancję tylko na 3 miesiące a skuteczność naprawy wynosi tylko 30% ) także omijaj szerokim łukiem sklepy, które chcą właśnie tam wysłać Twojego laptopa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

pytal czego lomzyniakom brakuje to podpowiadam........................... :-)
___________________________________-



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

no tak ale tak realnie :) bo jak nie to w lomzy przydalo by sie by 0 bezrobocie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

ajzynbaniok

tobie to raczej bezrobocie nie grozi, taka KAPUSTA jak ty, to zawsze może liczyć na 30 srebrników

a propos : ile teraz płacą informatorom ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

zależy co tam się uszkodziło....

Podrzuć do mnie to Ci zobaczę:)

,ale najpierw zorientuj się ile chcą za naprawę w komisie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!


w halii polecam dość dobrze i nie drogo naprawia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

dobry duży club z prawdziwego zdarzenia -tego nam trzeba :-)

galerie jak na Łomże będą z prawdziwego zdarzenia i jeszcze ten club z

prawdziwego zdarzenia by się przydał, całkiem niezły jest w ostrołece

coloseum -coś ciut lepszego by nam się przydało...

http://www.youtube.com/watch?v=yCvwKvtcrWw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

nartę to masz na majtach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

przechlany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

a wiele grosiwa na to przeznaczasz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

w biebrzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

nie zesrajcie się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

zeżarłem go

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

bo masz zje8any ryj ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

co mnie obchodzą wewnętrzne rozgrywki w służbie zdrowia, lekarze niech nie płaczą bo nie mają żle, a i tak są w czołówce średniej krajowej i to wysoko więc niech się wezmą do roboty,

płacę podatki, odprowadzam składki zdrowotne do ZUS-u, co za to dostaję ? same problemy, a na wizytę u specjalisty czekać każą miesiącami, nie mówiąc już o poziomie tej pseudo-opieki medycznej

zlikwidować NFZ, zlikwidować państwową służbę zdrowia, odstąpić od pobierania przymusowych składek na te cele, niech mi nikt łaski nie robi,

płacę do budżetu a leczę się i tak prywatnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Szkoła PoloDance !!!!!!! Ja się pierwsza pieszę karnety po 200 zł i dobra instruktorka szukamy z przyjaciółkami już od roku i nic błagam niech ktoś mądry z tym ruszy :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Nie przesadzajcie, że wszyscy ludzie to złodzieje, którzy łaszą się na telefon. Są też ludzie uczciwi. Dlatego dziewczyna pyta, chociaż wątpie, że go odzyskasz.
Kilka dni temu wysunął mi sie z kieszeni telefon w sklepie i zorientowałam się przy kasie, usłyszałam, że ktoś na głos krzyknął "Znalazłem telefon czy to kogoś z panstwa". Samej udalo mi sie nie raz znaleźć ale zawsze dzwoniłam pod ostatnio wybrany numer i oddawałam. Nie ma co się bogacić na ludzkim nieszczęściu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Jedz do bialegostoku ***** wielki lomzyniaku




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Ja tam się wcale nie dziwię protestom. Nikt nie chce płacić kar za to na co nie ma wpływu.
Czy dany pacjent jest na 100 % ubezpieczony nie wie nawet ZUS czy NFZ. To,że płaci składki nie świadczy o niczym, a ZUA czy inne takie to se każdy może przerobić w Paintcie i wydrukować.
Chore Państwo i chory naród.
Jak was parę razy z gorączką czy złamaną nogą pogonią z Przychodni za brak jakiegoś papierka to zrozumiecie w czyim imieniu był ten protest.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Zegarek z dedykacją

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Ruszam z prawego pasa na światłach i widzę BL na lewym.
Jadę ok. 60 km/h, a BL zawsze mnie wyprzedza, zajeżdza drogę, hamuje i włącza kierunek do jazdy w prawo.
Może być 3 rano i tylko dwa samochody.
BL zawsze wyprzedza, zajeżdza drogę i skręca w prawo.
Ten typ tak ma.
Są wyjątki, ale żadko. Można sprawdzć Start z Sikorskiego przy PKS w kierunku Zawdzkiej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

wymiana klawiatury na nową to koszt 120 - 150 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

bo w kiblu właśnie jest twoje miejsce zawsze, zapomniałeś cweloździro?
w ypierdalaj i nie zaśmiecaj tego forum j e b a n y trollu





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

jeżeli to HP to kup/zamów nową płytę główną (500 - 700), nie lutuj układu BGP. Jeżeli zdecydujesz się na lutowanie - koszt 200-250 zł to za dwa, trzy miesiące będzie problem.
Nie używaj laptopa w pościeli itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

zależy czym się interesuje, bo każdemu podoba się co innego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Naprawdę się znalazł??--SUPER !!!-;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

dlatego ja tego nie zamawialam, bo wyczytalam gdzies na forum ze za cene 10 zl mamy badziewie, ale jesli fryzjerka sprowadzi nam profesjonalny grzebien wtedy uzyskamy taki efekt jak rihanna.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Maly artysta chce az 400zl jak dla mnie strasznie drogo, na bawelnie max 200zl a do godz 13 jest za darmo, jednak tam przytjmuje dzieci od roku czasu po warunkiem, ze juz chodza, ja szukam zlobka gdzie mi wezma 9,5 miesieczne dziecko...wiec pytam gdzie ja mam je znalezc? A malym artyscie jak dla mnie za drogo nie stac mnie zeby oddawac 400zl, na Wyzwolenia slyszalam bardzo dobre opinie i biora dzieci mlodsze niz rok ale juz chodzace...gdzie poza malym artysta przyjmuja dzieci 9-miesieczne i nie chodzace? Za mniej niz 400...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Mi też zachwalano żłobek na Wyzwolenia, o tym na Bawełnie słyszałam, że niekt, panie czesto kupują "małpki" w godz. pracy w pobliskim sklepie. nie wiem ile w tym jest prawdy, i czy to się już zmieniło, ale mnie to zaniepokoiło trochę. No cóż, ile osób, tyle opinii...Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Małpki??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

takie małe buteleczki z alkoholem. podobne w samolotach dają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

a ja tego co ty wyczytałaś - nie wyczytałam, i zamówiłam. Ale na szczęscie to nie majątek a przekonałam się na "własnej skórze" co i jak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

dobrze że w porę napisałaś że najlepiej jest kupić profesjonalną spinkę u fryzjerki bo czerny anioł wywaliłaby kasę w błoto...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

13 tys. EURO ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Czy jeśli chcę podjąć pracę na umowę o dzieło powinienem zgłosić to do urzędu pracy? Jak to wygląda jeśli się zgłosi, a jak, jeśli nie? Proszę o poważne odpowiedzi.Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Jak zaczniesz mieć umowy nawet o dzieło czy zlecenia automatycznie nie będziesz bezrobotnym.
Jeśli chcesz być bezrobotnym musisz być w szarej strefie czyli bez papieru wykonywać drobne roboty. Tak działa to państwo.
Znam ludzi, którzy nie mają prawa do zasiłku i Państwo nie pozwala im zarobić nawet na chleb w ten sposób. Więc to samo państwo , które "walczy" z szarą strefą samo wpycha tam ludzi. I nie przekona ich fakt, że osoba nie ma za co żyć. Oni mu zasiłku nie dadzą, ale nie pozwolą "w świetle prawa" zarobić na chleb.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

czy w łomzy mozna kupic gdzies warzywa bez nawozów? czy sa jakies sklepy ze zdrowa zywnoscia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

za sztukę nie ma ceny tylko za milimetr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

haha sprzedajesz sie pytając na forum, w tych czasach ludzie kradną wiedze i pomysły a Ty tak publicznie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

haha gosciu sobie jaja robi a wy tak sie wkurzacie pozdro BLM



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

ale jak to jest? bo jestem zarejestrowany w up obecnie i mam podjąć pracę na umowę o dzieło... co bedzie jeśli się nie wyrejestruję?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

ale idzie piana z pysków!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

haha idzie idzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak klonów!

Idź do lekarza i Ci wypiszę receptę... Co za problem? Chyba, że niepełnoletnia jesteś i dlatego pytasz się na forum. Z mamusią idź do ginekologa :) hehee
Skończ lepiej te 18 lat i wtedy sama chodź do lekarza i stosuj antykoncepcję a nie głupio się pytasz na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org