piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kolejna ofiara POlityki nienawiści

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=27502 Artykuł wprowadza w BŁĄD!!!!! na stronie jest załącznik i tam są zupełnie inne dane!!!!! 4lomza oszukuje!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

To wam zrobil kawal :)

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

30 grudnia został mi skradziony czerwony aparat casio exilim g1. schowany był w fioletowy pokrowiec, do aparatu przyczepiona była szara smycz. każdego, kto mógłby wiedzieć coś na ten temat proszę o informację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Nie mogac z mezem, ida na bok. A potem facet sie dziwi czemu zdradzila.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

ekino.tv tutaj możesz oglądać masę filmów nawet jeśli nie masz konta premium, ale jednak polecam wykupić bo jak nie masz premium nie możesz oglądać jeśli ze strony korzysta dużo użytkowników. A ściągam z chomika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Dzisiaj (02.01.12) w III LO w Łomży zgubiono tel Samsung Galaxy mini. Uczciwego znalazce prosze o oddanie telefonu do szkolnego sekretariatu badz o kontakt: gg 33597792 lub email anulka24118@wp.pl

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Ile za znaleźne?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Ile za znaleźne?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

jak widać takie poradnie sa na terenie miasta ale to dobitnie świadczy o braku konkurencyjności ze strony szpitala. Pytanie brzmi dlaczego szpital nie może, nie jest w stanie zaoferować odpowiedniej oferty a prywatne przychodnie tak? Dlaczego nowowczesny szpital będzie stał pusty . Dlaczego pacjent teraz będzie biegał jak pies z kąta w kąt po calym mieście? Nie wierzę ,że te proradnie które wygrały przetarg będą nastawione na leczenie a komfort obsługi będzie wyższy niż w budynku szpitalu.. Myśle ,że to tylko nastawione jest na robienie kasy czego dowodem jest moja lekarz pierwszego kontaktu która trzesie się jak ma mi wypisać skierowanie na jakies specjalistyczne badania.

To rozrzucenie i przejście świadczenia porad specjalistycznych w prywatne ręce jest przejawem nieudolności zarządzania miejscowym szpitalem. Jest to utrata wpływów dla szpitala a jednoczesnie obniżenie poziomu specjalistycznej pomocy medycznej dla mieszkańców miasta i regionu. Kto moi drodzy będzie biegal po miescie i szukał tych poradni.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

jak widać takie poradnie sa na terenie miasta ale to dobitnie świadczy o braku konkurencyjności ze strony szpitala. Pytanie brzmi dlaczego szpital nie może, nie jest w stanie zaoferować odpowiedniej oferty a prywatne przychodnie tak? Dlaczego nowowczesny szpital będzie stał pusty . Dlaczego pacjent teraz będzie biegał jak pies z kąta w kąt po calym mieście? Nie wierzę ,że te proradnie które wygrały przetarg będą nastawione na leczenie a komfort obsługi będzie wyższy niż w budynku szpitalu.. Myśle ,że to tylko nastawione jest na robienie kasy czego dowodem jest moja lekarz pierwszego kontaktu która trzesie się jak ma mi wypisać skierowanie na jakies specjalistyczne badania.

To rozrzucenie i przejście świadczenia porad specjalistycznych w prywatne ręce jest przejawem nieudolności zarządzania miejscowym szpitalem. Jest to utrata wpływów dla szpitala a jednoczesnie obniżenie poziomu specjalistycznej pomocy medycznej dla mieszkańców miasta i regionu. Kto moi drodzy będzie biegal po miescie i szukał tych poradni.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

kleofasy widać że nie umiesz dbać o swoje. Jak się ktoś wpycha to z bara i wyjazd na tył kolejki, jak stara babka to kultury matka w domu nie uczyła, albo chamstwo wyparło rozum wyjazd do tyłu, a najskuteczniejsze to CO JEST *****!!! tylko najlepiej żeby nie usłyszał tego lekarz wiem z praktyki, nic szczególnego, ale ważne że działa!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

a co to za praca?? oburzona mama?

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

to nie jest wina Dyrektora Szpitala tylko NFZ.

Przychodniom nie został przedłużony kontrakt z NFZ, bo ten uznał, że przychodnie są mało rentowne, co więcej, przynoszą straty. A wszyscy wiemy, żę to nie dyrektor rozdziela środki na utrzymanie przychodni, tylko NFZ...

<santreo > Jeżeli chcesz kogoś winić, to polecam zbadać dokładnie temat, wtedy myślę, że zmienisz zdanie :)

Dodam również, że w Białymstoku miała miejsce ta sama sytuacja- patrz link

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120102/REG00/318632234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Duzo a masz jakies info?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

uciekająca, jest aż tak żle, że masz takie pesymistyczne spostrzeżenia ?
to nie żałuj, daj mała,daj - lepiej niech wezmą chłopaki po co mają brać robaki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Witam, muszę posłać dziecko do żłobka i poszukuję obiektywnych opinii nt. żłobków, gł. mieszczących się przy ul. woj. poslkiego i wyzwolenia. O tym jak traktowane są dzieci, jacy są opiekunowie, bo słyszałąm rózne opinie.Dzzękuje za odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

na legionow na przeciwko jednostki wojkowej i jeszcze na euro-rma na poznanskiej kolo hurtowni alba wiecej nie pomoge

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

nie bardzo rozumie co znaczy mało rentowne? jezeli szpital stawał do przetargu to przedstawił jakąś ofertą która była rzecz jasna mniej atrakcyjna . Więc nie pieprz ,ze NFZ je arbitralnei zamknął jeszcze przed przetargiem z powodu ich małej rentowności. Ten twój post się kupy nie trzyma i jest nieudolną próba wytłumaczenia tej nieudolności..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Nie piszcie o tej Diabolice bo się rzygać chce jak sobie przypomnę jak dostałem pieczarki popalone a ciasto niedopieczone a pieczywko czosnkowe to koleś "pod pazuchą" przyniósł z pobliskiego sklepu spożywczego.

Najlepsze pizzerie w Łomży to Diavolo i D`angelo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Winę tylko i wyłącznie ponosi NFZ prosze się dodzwonić do poradni na woj. polsk. 59 pod nr. 862150265 z którą ma NFZ podpisany kontrakt to już tragedia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

przyznam że nie wiele się na tym rozumiem ale nasówa mi się pewne pytanie , ze skoro będziemy się leczyć prywatnie to czy z naszych poborów nadal będą odciągane tak wysokie składki zdrowotne...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Co to Jeb.... Platforma robi z ludźmi dowiedziałem się że przez telefon nie będzie można się rejestrować. Wyobraźcie sobie teraz rodzinę z dzieckiem jak tu dziecko zarejestrować jak trzeba stać od 4 rano żeby dostać zaje.bany numerek do gbura lekarza, jak wziąć urlop jak cały czas szef czy szefowa grube szmaty narzekają że nie nie nie, jak wypocząć od tego wszystkiego jak już się nie ma urlopu bo wykorzystało się go na choroby dziecka jak utrzymać prace gdy z każdej strony wymagają ciebie osobiście na miejscu. POkemony mówią że musimy spłacać swoje długi i zaciskać pasa po co skoro i tak to piźnie wcześniej czy później, to już wolę zaciągać kolejne kredyty jak PiSdołki i czekać aż wszystko piźnie i licznik się wyzeruje jak Grecji. grecy śmieją się z emerytów polskich, śmieje się z nas cała Europa i połowa innych państwa na świecie, kiedy politycy znów się sprzedają, jak Putin klepie Donalda Tuska po ramieniu, jak szyderczo uśmiecha sie Merkel do Pizdy Tuska, zaraz mnie za to wypowiedz zamkną i wjedzie CBŚ na chatę jebane kvrwy, komunizm kurwy wprowadzają. Życie w Polsce jest jak na linie cyrkowej cały czas sie macha non stop z niej spadasz i gówno dostajesz. Ludzie już pracują za lokum i jedzenie co to kvrwa ma być się pytam?


Nobody Likes Me

Scream Muurdaaa
I don't believe you
Muurdaaa
**** around an leave you
Muurdaaa
I don't believe you
Murda, murda
Your life's on the line

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Autor: Niunia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02-01-12 11:15

Antyklakier ja umiem korzystać z google i znalazłam wiele informacji ale chciałam dowiedzieć się jak to u nas wygląda,także spokojnie:)

A co sądzicie o Mieczysławie Ołdakowskiej-endokrynolog może ktoś do niej chodzi?Teraz będzie spory problem dla wielu pacjentów zmiana na innego lekarza i zaczynanie od nowa,ja jestem zmartwiona bo miałam zaufanie do dotychczasowego wiedział co i jak a teraz nie wiadomo czego można się spodziewać i do kogo najlepiej iść,pewnie też będą spore kolejki.Prywatnych gabinetów jest sporo ale nie po to się płaci podatki żeby jeszcze prywatnie płacić za wizyty,badania.Niedługo w Łomży nic nie będzie




Ja chodzę do p.doktor którą wymienilaś, ona ma gabinet teraz naprzeciwko dworca i chyba nic oprócz zmainy adresu się nie zmieniło co do wizyt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Rosół!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Chociaż puste mam kieszenie,
no i wódy czasem brak,
ja już nigdy się nie zmienię,
zawsze będę żył już tak.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści


A na Forum siedzi DUREŃ,
nic nie robi cały dzień,
wciąż troluje, w necie dłubie,
takich typów ja nie lubie,
weż się DURNIU do roboty,
przestań pisać te głupoty !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

czytając to mam wrażenie ze jesteście w tym samotni...i podstarzali z deka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Dopiero to zauważasz biały murzynie ?????????????????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Barbara777 pisze: "jwt". A ja zabieram głos jako osoba, która nic nigdy wspólnego ze wsią nie ma. Odpowiadam pytaniami:
1. Czy tak trudno zauważyć, że w każdym środowisku bywają różni ludzie?
2. Czy nie jest tak, że jeżeli tzw. BL pojawi się na pierwszej lepszej wsi, dzieciaki mówią dzień dobry?
3. Czy ci ludzie naprawdę nic nie robią, tylko szukają zaczepek? A skąd mamy chleb i mleko?
4. Jak się ma sformułowanie tematu do rzeczywistości, do standardów etycznych i moralnych współczesnego świata?

Jeżeli jesteś z Łomży, zakuty łbie, -stwierdzam: przynosisz wstyd temu miastu, półgłówku. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Kama30, a co mają sylwestrowe petardy do służby zdrowia i polityków?

jak odpalali, czyżbyś w chałupie siedziała i ze strachu się posrała ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

To wyjdzcie 8 stycznia o godz 12 na stary rynek i protestujcie.!!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

do służby zdrowia i polityków to moze i nic nie mają ale do ogólnej wspaniałej sytuacji mają..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 02-01-12 13:46

Kama30, a co mają sylwestrowe petardy do służby zdrowia i polityków?

jak odpalali, czyżbyś w chałupie siedziała i ze strachu się posrała ?



A ty co też latałeś z petardami? w dupie ci wybuchła bo erkę po północy słyszałam :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Brawo Platformo, daj popalić swoim wyborcom. Hura, Hura, niech żyje nam!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

bo to jest tak Kama30

Za mądra dla głupich
A dla mądrych zbyt głupia
Zbyt ładna dla brzydkich
A dla ładnych za brzydka
Za gruba dla chudych
A dla grubych za chuda

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Kama30, dzieciaku jak już odrobiłaś lekcje to idż się trochę pobawić do piaskownicy a wieczorkiem do kościółka ,
nie czytaj tego tematu bo mamusia da Ci klapsa, jak już za parę latek dojrzejesz i Ci pipka obrośnie to to wtedy i Ciebie chuć najdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

zezowate szczęście spójrz na mój wiek - jest w nicku, już dawno w piaskownicy się nie bawię :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

witam, poszukuję salonu, bądź prywatnej fryzjerki która tanio "(do 100zł) mogłaby mi zmienić kolor (farbowany ciemny, prawie czarny) na np brąz.. może wiecie gdzie coś takiego można zrobić i być zadowoloną?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

na Mazowieckiej jest fajna fryzjerka, podcinałam u niej końcówki - wzięła połowę tego co inne fryzjerki. Nie wiem jak z malowaniem włosów, musisz zapytać, ale widać że zna się na tym co robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

nie raz sie pytalam o milosnikow Platformy --------------- i zero!!!!!!!!!!!! przejrzyjcie moje posty --------mowilam ,ZE nie ma na kogo glosowac w POLSCE !!!!!!!!!!! a teraz pobudka??:))))))))))))) smieszne!!!!!!!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

http://www.youtube.com/watch?v=p0BPMaePnuc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

a sama sobie umluj !

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

a kto jest dyrektorem szpitala w Lomzy?? tak jakos podejrzewam ,czy nie przypadkiem zgodnie z definicja SAWICKIEJ LODY ,PO ZACZYNA KRECIC???

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Kama30

do dupy petard się nie wsadza, jak nie wiesz co, to mogę Ci wsadzić i na pewno nie będzie to petarda a efekt bombowy i tak murowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Biseksualizm? Niewątpliwie podwaja twoje szanse na sobotnią randkę.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Puste frazesy. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

uciekający_a

a tego nie kumam, o co biega ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

jak to nie? lubisz robisz to z kobietami lub mężczyznami, idziesz na podryw i wyrywasz jak nie jedno to drugie, proste?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Autor: uciekający_a (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02-01-12 14:32

jak to nie? lubisz robisz to z kobietami lub mężczyznami, idziesz na podryw i wyrywasz jak nie jedno to drugie, proste?



............aaa co to ma do tego o czym tu wyżej pisaliśmyyy...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

masturbacja- seks z kimś kogo się kocha, hahha
dobre;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Polecam Jedyneczkę na ul.Wyzwolenia, świetne Panie, synek nie chciał do domu wracać. Panie zajmują się dziećmi jak własnymi, pilnują by jadły, przebierają, myją. Panie są uśmiechnięte, bawią się z dziećmi, jestem bardzo zadowolona. Polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

a co ty tak tylko o jednym..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

uciekający czy uciakająca?;p;d
a może bi?;d

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Witam, czy orientuje się ktoś czy otwarta dzisiaj jest biblioteka na Ks. Anny? z góry dziękuję za odpowiedź.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Kama30 długo do niej chodzisz?I jak oceniasz jej podejście?Długo się czeka na wizytę na fundusz,trzeba się zapisywać na jakiś konkretny termin?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

bo kochanie taki temat jest :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

kilka lat już chodzę dwa razy do roku na kontrolę, podejście ok , trochę na wizytę się czeka ale musisz sie sama dowiedzieć ile teraz aktualnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

robie to ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Witam. Jako ze juz mamy nowy rok nowe plany, możliwości chciałbym otworzyć po wakacjach swoją działalność. Więc zwracam sie do was z prośba co brakuje mieszkańcom lomzy, czego jeszcze nie ma, bądź co byście chcieli? Myślałem o otwarciu sklepu typu skateshop i akcesoria do sztuk walki. W lomzy jest tylko jeden taki sklep patrol lecz tam nic sie nie zmienia ta sama odzież i do tego ten denerwujacy właściciel który wciska wszystko aż przestałem tam chodzić. Czekam na wasze pomysły porady itp

Dziękuje i pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

jednym słowem szukasz podpowiedzi pomysłu/recepty na to jak założyc coś swojego,nic nie robić i dobrze żyć..:) to i ja się dołączę - chętnie dowiem sie czego brakuje, być może i dla mnie będzie to strzał w 10 bo ja też po wakacjach mam zamiar otworzyć "własny biznes" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

uciekający_a

ja odpadam, nie bawi mnie taka zabawa, jestem HETERO !


Kama30 ,

masz rację coś w tym jest, uciekający_a jeszcze się nie zdecydował/a - trzecia płeć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

a ty MissO zwyczajnie kłamiesz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

i pleciesz bzdury jak zwykle szukjac winnego w miejscu innym niż trzeba. Koń by się usmiał z tłumaczenia ,że NFZ zamknąl poradnie bo były nierentowne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

od wczoraj:

http://www.kociadolina.pl/aktualnosci,308,Uchwalono-nowa-ustawe-o-ochronie-zwierzat-.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Kama ja tylko pytam ludzi czego im brakuje oraz konkretnie zapytałem co myślą o otwarciu takiego sklepu co wyżej napisałem. Chyba ty masz takie myślenie ze da sie nic nie robić i dobrze żyć skoro tak piszesz bo ja mam inne zdanie na ten temat.

Poprostu chce zrobić teraz taka ankietę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

ja też się w to nie bawię jeśli to "nie wiadomo kto"....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

i już mi zaczynasz się podobać, zwiększ tylko tak do 50 %

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

niee... 50% to by było za dużo..;) 35% i ani procenta więcej :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

ja tez odpadam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

titech88

Rysiu, własna działalność pomysły, już Ci podpowiadam, mam dla Ciebie ciekawy pomysł na BYZNES :

weż w ajencję przystanek autobusowy MPK, majom take ładne, nowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

ja tam postanowiłem nie mieć żadnych postanowień

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

A znasz te marki że chcesz akurat shop otworzyć..


ALB
(produktów: 2) ARCY
(produktów: 1) AUNATURALE
(produktów: 1) BANANAMAN
(produktów: 1)
BASIC
(produktów: 6) BAZOOKA
(produktów: 1) BC LONDON
(produktów: 3) BCK
(produktów: 1)
BRANDY
(produktów: 1) BROOKE HAVEN
(produktów: 2) CARTER
(produktów: 2) CEDARWOOD
(produktów: 1)
CHDNM
(produktów: 4) CLASSIC
(produktów: 1) COLDCUT
(produktów: 1) COLLEZIONE
(produktów: 1)
COLOURS
(produktów: 1) CORLEONE
(produktów: 1) DAE
(produktów: 2) DARK MOON
(produktów: 1)
DAU
(produktów: 3) DAVID MAYER
(produktów: 3) DBA
(produktów: 3) DBE
(produktów: 4)
DCE
(produktów: 2) DDN
(produktów: 1) DEEP SOUL
(produktów: 1) DEL MARO
(produktów: 1)
DENIM 73
(produktów: 10) DFE
(produktów: 4) DHM
(produktów: 19) DME
(produktów: 11)
DNK
(produktów: 1) DNR
(produktów: 2) DPE
(produktów: 2) DPN
(produktów: 1)
DRD
(produktów: 1) DRY
(produktów: 1) DSL
(produktów: 3) DSS
(produktów: 2)
DTF
(produktów: 1) DTP
(produktów: 1) DTR
(produktów: 1) DXT
(produktów: 3)
DYNAMIC
(produktów: 1) E-TOUGH
(produktów: 3) E-VIC
(produktów: 1) EASY
(produktów: 3)
EASY TEASE
(produktów: 2) EDI GIRL
(produktów: 1) EKSEPT
(produktów: 1) ELEMENTS
(produktów: 2)
EM-CLUB
(produktów: 2) ERC
(produktów: 1) F&F
(produktów: 1) FAKE LONDON
(produktów: 1)
FASHION GIRL
(produktów: 1) FAT FACE
(produktów: 1) FONE JOCKER
(produktów: 1) FRAGOLITA
(produktów: 2)
FRANKIE GARAGE
(produktów: 3) GALLICE
(produktów: 4) GASOLINE
(produktów: 1) GAUDI
(produktów: 3)
GENIUS
(produktów: 1) GILES
(produktów: 1) GINA TRICOT
(produktów: 1) GREEN COAST
(produktów: 2)
HAMNETT
(produktów: 1) HANNOVER
(produktów: 1) HOI POLLOI
(produktów: 2) HOT TUNA
(produktów: 1)
IDEA
(produktów: 1) JASON MAXWELL
(produktów: 6) JMJ
(produktów: 1) JOSEF
(produktów: 4)
JULES
(produktów: 4) KEY LARGO
(produktów: 1) KIDNAPPT
(produktów: 1) Kishe
(produktów: 3)
KULTIVATE
(produktów: 1) LAMBORGHINI
(produktów: 1) LAMBRETTA
(produktów: 1) LIFE AND GLORY
(produktów: 1)
LOONEY TUNES
(produktów: 1) LUPIN
(produktów: 2) MAA
(produktów: 3) MADMEXT
(produktów: 3)
MADONNA
(produktów: 1) MAL
(produktów: 1) MAO
(produktów: 5) MARCO STAR
(produktów: 7)
MARLBORO CLASSICS
(produktów: 1) MASSIMO DUTTI
(produktów: 3) MAUI
(produktów: 1) MAVER
(produktów: 1)
MAX
(produktów: 1) MBA
(produktów: 1) MBC
(produktów: 2) MBC
(produktów: 1)
MCD
(produktów: 13) MCE
(produktów: 11) MCO
(produktów: 5) MDE
(produktów: 8)
MFH
(produktów: 2) MFO
(produktów: 4) MGA
(produktów: 4) MHM
(produktów: 3)
MIAMI SUNSHINE
(produktów: 3) MICKEY
(produktów: 2) MIGHTEE
(produktów: 1) MILAN COLLECTION
(produktów: 2)
MINNIE
(produktów: 1) MISSBEHAVING
(produktów: 2) MJE
(produktów: 9) MJR
(produktów: 2)
MLR
(produktów: 9) MME
(produktów: 18) MNR
(produktów: 19) MNT
(produktów: 20)
MONTEZUMA
(produktów: 1) MOTOROIL
(produktów: 1) MRD
(produktów: 6) MRY
(produktów: 3)
MSA
(produktów: 3) MSK
(produktów: 1) MSL
(produktów: 1) MSY
(produktów: 1)
MUO
(produktów: 2) MUPPETS
(produktów: 2) MURPHY&NYE
(produktów: 3) MXT
(produktów: 9)
MZA
(produktów: 1) MZS
(produktów: 7) NIBBIO
(produktów: 1) NIPPON
(produktów: 2)
NIRVANA
(produktów: 1)
NORTHERN REBEL
(produktów: 13) NPR
(produktów: 6) NUMPH
(produktów: 1)
O'NEILL
(produktów: 1) OBSCENE
(produktów: 3) OLD GLORY
(produktów: 3) OPEN
(produktów: 7)
OSAKA
(produktów: 4) OUTRAGE
(produktów: 1) OYSHO
(produktów: 2) PA:NUU
(produktów: 1)
PEAK PERFORMANCE
(produktów: 3) PETROLEUM
(produktów: 1) PHILIP RUSSEL
(produktów: 1) PINEAPPLE
(produktów: 1)
PIT BULL
(produktów: 1) PLAYBOY
(produktów: 1) POCO LOCO
(produktów: 1) PREIS
(produktów: 1)
QUANDO
(produktów: 1) RADIO DAYS
(produktów: 1) RAWON
(produktów: 1) RCTR
(produktów: 3)

RED HERRING
(produktów: 2)
REDSKINS
(produktów: 5) REVIEW
(produktów: 3) RICH&FAMOUSE
(produktów: 1)
RIGAS
(produktów: 1) RIPCURL
(produktów: 2) ROCKY
(produktów: 1) ROD STEWARD
(produktów: 1)
ROLLINGSTONES
(produktów: 1) ROYAL COTTON
(produktów: 1) SAVED
(produktów: 1) SCAM
(produktów: 2)
SCOTT & FOX
(produktów: 3) SELECTED
(produktów: 3) SLEEZEBALL
(produktów: 2) SLIM FIT
(produktów: 14)
SMITH&JONES
(produktów: 3) SMOG
(produktów: 4) SOLID JEANS
(produktów: 1) SOUL CAL
(produktów: 3)
SOVIET
(produktów: 2) SPRINGFIELD
(produktów: 4) ST GEORGE
(produktów: 1) STAFF
(produktów: 1)
STAGE
(produktów: 5) STAR WARS
(produktów: 1) STREET LEGAL
(produktów: 1) SUBLEVEL
(produktów: 16)
SUERTE
(produktów: 1) SUPER DRY
(produktów: 1) SURF CLUB
(produktów: 1) SWEET YEARS
(produktów: 2)

SYJ
(produktów: 5) TAKESHY
(produktów: 4) TALLY WEiJL
(produktów: 1) TED BAKER
(produktów: 2)
TEDDY SMITH
(produktów: 1) TOKIDOKI
(produktów: 1) TOM WOLFE
(produktów: 1) TOP SHOP
(produktów: 1)
TOPMAN
(produktów: 7) TRF
(produktów: 7) TWEETY
(produktów: 1) TWISTED SOUL
(produktów: 2)
TWJ
(produktów: 2) URBAN
(produktów: 2) VAILENT
(produktów: 3) VECTUS
(produktów: 2)
VIVIANCE
(produktów: 1) VOI JEANS
(produktów: 3) XDYE
(produktów: 1) YAKUZAINK
(produktów: 5)
YOUTH
(produktów: 5) Z&G
(produktów: 4)
ZINC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

titech88 - nie ma sie co oszukiwac, nie masz pomyslu. A jesli bedziesz mial i juz cos otworzysz to szybko zamkniesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Najlepsze to jest to jak idziesz na wizyte i musisz karteczke wziac. Haha to wogole nie jest potrzebne.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Polski skateshop więc nie musze znać tych marek bo nie będę nic ściągał ze stanow bądź uk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

podnieś normę chociażby do 40%, co poniżej to tylko takie siuśki , które nie warto brać do ust ( oczywiście jeżeli mówimy o towarze wysokogatunkowym )

prima sort ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Co do sklepu to nie wiem mnie to np nie interesuje ta tematyka ale przydałby się jakiś plac na którym można by było poszaleć samochodem na legalu :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Sprzedam używane wycierałki :D 5zł/szt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

pewnie z 2x.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

te marki są sprowadzane ze stanów i uk. Ta lista jest z internetowej strony polskiej między innymi są sprzedawane ubrania skate .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

no i doczekaliśmy się, w Łomży ma powstać Międzynarodowy Port Lotniczy,

do tej pory mówiło się, że polscy lotnicy to polecą na byle czym ( chociażby i na drzwiach od stodoły), teraz chyba będzie się mówić , że i wylądują byle gdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

radioland.pl spokojna 80



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

A może Cape Canaveral marzy się forumowiczom?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

a na kiego h... nam lotnisko ludzie :)) hahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

bo to będzie LOTNIOWISKO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

gdzie w Lomzy zrobic mozna urodziny dla 8-latka;prosze bez durnych postów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna ofiara POlityki nienawiści

Witam . Proszę mi doradzić gdzie w Łomży można sprzedać naturalne włosy. Pozdrawiam




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org