sobota, 22 lutego 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamski morderca..?!

Paweł Adamowicz zaatakowany nożem na scenie podczas finału WOŚP
...sianie nienawiści przez kaczystów zbiera żniwo...

Bóg się rodzi. Kogo to jeszcze obchodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: PiSlamski morderca..?!

Krzyczał ,że niewinnie siedział w więzieniu...

Halo! Halo! Nazywam się Stefan, siedziałem niewinny w więzieniu, siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie w to władowała, dlatego właśnie zginął Adamowicz - krzyczał ze sceny do mikrofonu.

czyżbyś to.ty4 zupełnie na starość ohvjał..?!, to co mają zrobić ci wszyscy, a jest ich nie mało, których Feliksgniew Ziobrzyński wsadził z POwodów POlitycznych..?

paplik- tak się właśnie kończy szczucie i prdlnie głupot na forach. Rozumiem, ze gdyby w miejscu Adamowicza był Kaczyński, to by było zgodnie z planem i wszystko ok. Słuszny gniew obywatela.
To teraz wiecie dlaczego Kaczyński ma ochronę. Bo tyle szczucia z jednej jak i z drugiej strony musi zaowocować takimi wypadkami. Psycholi nie brakuje, a i wkurwionych też nie.
Sprawca podobno krzyczał, ze to osobista zemsta za siedzenie. Osobista , czy nie, to bez znaczenia. To niech teraz go wsadzą i niech nigdy nie wyjdzie. No chyba, ze ktoś znajdzie u niego pomroczność jasną.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

PiSdzielstwo dawno Adamowicza obwołało przestępcą zatem nie dziwne, że recydywista go zaatakował zazdroszcząc wolności i wyboru na urząd...

Dziennikarz RMF FM dowiedział się, że napastnik to 27-latek z Gdańska, notowany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.

Jest tu i kogo szkodować, pfff
.
Jak to pislamski morderca? Zwykły chłopak który miał o coś żal, zdarza sie

Bez względu , kto jest sprawcą. Uświadomcie sobie, ze te szczucie , które w kraju jest prowadzi do takich zachowań. a to dopiero początek, może okazać się, ze sąsiad będzie ganiał z nożem sąsiada.
Szczucie , to jedno, a nierozwiązane problemy społeczne to drugie, bezczelność i bezkarność polityków oraz ich rodzin trzecie. I zawsze tak się może skończyć. Próg wrażliwości obniżają w sposób ciągły sami politycy.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Pislamiści na tym forum dalej zieją nienawiścią do Polaków.

Skąd tyle jadu do Polaków w tych osobnikach?

Normalny22 przecież jest odwrotnie, to ci oderwani od koryta dzieła i szczują, nie odwracaj kota ogonem

dzielą*

Skończ z tymi mądrościami...Zamilcz bo się tylko ośmieszasz

4 oslizla glisdo, masz tu co nie co o tym chloptasiu i kto go w co (w)ladowal....

https://www.o2.pl/artykul/kim-jest-stefan-w-ktory-nozem-zaatakowal-prezydenta-adamowicza-mamy-zdjecia-6338202705208961a

urbi et orbi !

Pamietam jak to Sikorski gadal o dorznieciu pisowskiej watahy, Bolek - \"ludzi PiSu wyciac w pien\", Palikot odstrzeleniu Kaczynskiego i wypatroszeniu, a potem niejaki Ryszard Cyba planowal zastrze;lic Kaczynskiego, ale uznal ze ma za silna ochrone to zastrzelil asystenta posla Pisu w jego biurze.
Pamietam radosc po katostrofie smolenskiej, robienie krzyza z puszek po piwie, jaka byla polityka nienawisci

i jak zwykle pieeerdolenie bzdur.
A sprawa prosta, sprawca to agent Putina.
Putin rozgrywa i upokarza Gdańsk,
za ograniczenie ruchu przygranicznego.

Problemem jest nienawiść, która od jakiegoś czasu była nakręcana w stosunku do prezydenta Gdańska. Ktoś chciał wyrównać swoje rachunki. Nie wiem, z kim chciał je wyrównywać. Napastnik krzyczał coś o Platformie Obywatelskiej. To skutek nagonki na pana prezydenta. \"ci, którzy nakręcali tę falę nienawiści przeciwko prezydentowi Adamowiczowi powinni wiedzieć, że to ich wina\" Mnie też często spotykała agresja, ale na szczęście to była tylko agresja słowna. Często było to agresja spotkana od razu po wyjściu z Kościoła. Kościół tutaj ma również bardzo wiele do zrobienia. Rozmawiałem właśnie z kolegami z Gdańska i jesteśmy zgodni, że hierarchowie kościelni powinni zacząć wzywać do miłości i do zachowania zgodne z przykazaniami https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/pawel-adamowicz-zaatakowany-nozem-bogdan-borusewicz-komentuje/g70f2dy

I znów te dwa pisie penisy :

Autor: c2h5oh (---.centertel.pl)
Data: 13-01-19 20:57

Krzyczał ,że niewinnie siedział w więzieniu...

oraz
Autor: to.ja4 (---.146.231.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 13-01-19 20:59

Halo! Halo! Nazywam się Stefan, siedziałem niewinny w więzieniu, siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie w to władowała, dlatego właśnie zginął Adamowicz - krzyczał ze sceny do mikrofonu.

wyszły na idiotów :)

Co matoły chcieliście przez to powiedzieć?
... że bandyta , kryminalista został \"skrzywdzony\" przez PO i Tuska ?

Aha, kiedy zabito Rosiaka z pisu, to była wina pisu. Kiedy ktoś próbował zabić Adamowicza to też wina pisu? Trzymajcie się swojej wcześniejszej logiki i teraz obwiniajcie po. Zbieracie to co zasiejecie, dożynanie watahy.

Pisowskie bydło teraz bagatelizuje sprawę, a nie pamiętają jak mordy darli, kiedy stary dziad, chory psychicznie Cyba, zaatakował biuro poselskie PiSu,
wtedy krzyczeli : nie zabijajcie nas POwcy .

Wy bagatelizowaliście tamto zabójstwo, to czego się teraz spodziewacie?

POlska przejawia dziś cechy kraju dzikiego, za co odPOwiedzialny jest w jakimś stopniu jaskiniowiec paplak pos-tępak i nazisto-faszysta.

Podpowiadam prokuratorom, że na archiwum tego forum znajdą dowody, że paplak wielokrotnie namawiał do rozprawienia się ze znawidzonymi przez niego np a to katolami, a to pislamistami itd. Jeśli pozostanie bezkarny, to możemy doczekać się w Posce wielu podobnych do gdańskiego wypadków.

Ile czasu można antagonizować społeczeństwo bez podobnych skutków?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

Takie bydło jest hołubione przez rząd PISu.
A ściga się za koszulkę Konstytucja.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0