czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto tu rządzi?

Nie tylko wzrok na plecach byś poczuł AndyC :):)
Ale równiez cos innego, więc lepiej tej naprawy nie ryzykuj :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

Omania Kochaniutka a maruda przez małe M kim jest dla Ciebie na pewno nie kolegą poznanym przez neta:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

To Ty maruda masz gumową pałkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

bo na ks. anny strzelaja debilko, co ty sie tak czepiasz szykuj dupe na sylwestra a nie siedzisz i walisz smuty stara lambadziaro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

No widzisz pacanie :)
A Ciebie nawet i tam niechcą wziąć :):)
I po co było wozić koperty i wieprzki ?
Po co było kończyc te twoje ,,klasy" ??
Matól do końca zycia będzie matółem choćby niewiadomo ile tych ,,klas" skończył :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

wrzuć fotkę to będzie bardziej rozpoznawalny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

No i się nie załapałeś :):)
Więc całe zycie będziesz po kolnie bruk szlifował i zazdrościł że oni maja a ty za puszkami biegasz:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

Andy C...!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

Omania!!!!!
Bo nie cierpie gnid :):)
Jak w realu tak i w necie !!!
Gnida zawsze będzie gnidą :)
kto się ch..m urodził ten kanarkiem nie umrze:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

maruda hahahaa matołku możesz się chwalić Jarocinem przed małolatami:)
Nie zapominaj ze Sb dawno nie ma i milicji ormowców zomowców i romo:) Wiec możesz powoływać się na wszystkie służby :)))) KOMUCHU:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

nie smutaj Omania :)
Ja siedzę na necie bo na razie muszę a on bo nie ma gdzie wyjśc :):)

A poza tym to zwyczajna wymiana zdań a nie żadna kłótnia.

Tym bardziej że spotkało sie kogoś dawno nie widzianego :):)
Prawda andy ? :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

maruda hahaha maruda buduj się w internecie debilu nie uciekaj starcze od tematu który sam zacząłeś :) Ty mogłeś być na jorocku z aparatem a w kościele z dyktafonem inteligencie komuszy :) Twoich kolegów już dawno nie ma na posterunku :))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

angel , andy :)
W kolnie jest zabawa na stadionie za darmo wejściówka :)
Masz szansę sie chłopie zabawić , oderwij sie od kompa i pożyj realem a nie netem i brakiem prerspektyw na lepsze zycie :):)


Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ci zyczę :):):)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

Powiem Tak
Nie byłem nie oceniam.... Miejscówka od frontu nie ciekawa, ale właściciele nie mają na nią wpływu. Znam z autopsji mniej ciekawe fronty, ale knajpy bronią się smakiem Np. w Łomży Ul. Nowogrodzka przed Nadleśnictwem . Tu nie wiem... zaplecze wygląda bajecznie!!!Za mniej wyszukane jadło np. w Jędruisu (karczma w Kisielnicy) trasa Stawiski Łomża za szaszłyka i 4 placki ziemniaczane + piwo i woda zapłaciłem 40 zł (Granda w biały dzień szaszłyk smażony na gilu był surowy a placki niejadalne!!! Dalej 200m zajazd taki Żółty Swojskie Jadło za dwie golonki z frytkami i piwkiem zapłaciłem niecałe 50 zł POLECAM!!! Jak będę w Nowogrodzie to zajadę i ocenię... Puki co trzeba dać szansę Najlepsze jadło w okolicy Łomży to i tak 4 Pory Roku a najtaniej i smacznie tylko w Bistro BP Łomża!!!Smakoszów wysyłam do Baranowskiego w Piątnicy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

maruda analfabeto czuje że jak bym pozwał ciebie do sądu to byś musiał emerycie kilka recin wydać na poczet grzywny:))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

Popatrz Omania ile masz już postanowień,a do konca roku jeszcze parę godzin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

Też tak myslę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

Szkoda gadać;-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

Pewnie oni są już zakręceni,w końcu to Slwester.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

dziewczynki również Wszystkiego życzę wam oraz forumowiczom aby rok był jeszcze bardziej udany od mijające ;) Pozdrawiam i szampańskiej zabawy do białego rana buziaki :*

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto tu rządzi?

Berenike ale czemu siedzisz przed tv przecież na pewno dużo masz znajomych przyjaciół,,, Ja byłem zmuszony zostać w domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org