czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy PełO da radę.

No cóż kolneski matołku :):)

Lepiej pracować w milicji niz byc wiecznym bezrobotnym nieudacznikiem na utrzymaniu rodziny :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PełO da radę.

maruda hahahaa ormo mogłeś robić matole lub ROMO bo takich tylko tępaków brali do służby co tylko umieli machać 90:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PełO da radę.

maruda hahahaa Zapominasz się sieroto na posterunku już dawno nie ma poszli na zasłużoną emeryturę:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PełO da radę.

zapraszam:http://sylwester.seoplus.eu/index.php?name=fanka bocianka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PełO da radę.

maruda hahahaa jaki jaki miałeś stopień za komuny gdzie kończyłeś szkółkę w Legionowie:) na pewno nie mogłeś szkółkę z ledwo biedą skończyć w szczytnie:))) debil jak imaruda co machali pało do zomo chętnie przyjmowali :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PełO da radę.

http://sylwester.seoplus.eu/index.php?name=fanka bocianka





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PełO da radę.

Haha inteligencie po 4 klasie podstawówki ty mi możesz wezwać kolegów z ORMO CZY ZOMO czy ROMO:) TYLKO NIE KRZYCZ KOMUNO WRÓĆ:)))) HA ŚMIESZNY STARSZY CZŁOWIEK:)

Przygotuj sobie kolejny :)
Bo już niebawe obrzydzę ci to forum :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PełO da radę.

Noe podniecaj się andy bo ci żyłka pęknie i mamusia oprócz utrzymywania nieudacznika życiowego będzie musiała jeszcze dodatkowo tyłek mu podcierać :):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PełO da radę.

przemiana 7angelfree na Andy C:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PełO da radę.

Jednak dobrze wiedziałem że ,,klasy" skończyłeś za świnki i koperty:):)
Przeczytaj co piszesz a na pewno po 100 przeczytaniasz zrozumiesz sam siebie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PełO da radę.

Autor: Andy C (176.31.202.---)
Data: 31-12-11 19:42

maruda hahhaha milicje wezwij do pomocy pseudo punku:) Uważaj bo koledzy są już dawno na emeryturze:) a tomfo każdy czarny ci przy pieprzy nieuku szkolony za komuny:))) Hahaaha możesz mnie straszyć mały człowieczku:))))))
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Prosiłem cię żebyś się nie podniecał bo mausi tylko niepotrzebnych obowiązków dołozysz:)

aniołku :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PełO da radę.

haha umiesz poprawnie pisać po polsku bo ja nie a ty udajesz przez neta lingwistyka:))))))

Nie wiele dały ci te twoje szkoły, matury i kursa niektóre:):)
Brak ci logicznegmo myslenia i płynności wymowy :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PełO da radę.

maruda hahaha do kogo ty to mówisz do kolegów z komendy przecież już dawno ich nie ma :))) Cha chłopie twoi koledzy ormowcy ubeki są już dawno na emeryturze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PełO da radę.

maruda haha starcze nie starczy tobie ryciny na niby przemiany:) ub lub sbkiemkiem byłeś w kościele czy w Jarocinie twoja mentalność ubecka z daleka czuć :)))) chłopaki co byli na Jarocku w latach 80 tak się nie wypowiadają:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PełO da radę.

mały....żebym wiedziała to nie założyłabym tego tematu;-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PełO da radę.

Ja idę na pokaz ogni na Prusa 8



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PełO da radę.

Witam szukam osoby która dojeżdza do Siedlec w pon rano lub w niedz wieczorem tel 506119193

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PełO da radę.

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz,
jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi.
Bezinteresownie

My nie mamy zadnego interesu -aby się spotykać.
Spotykamy się - bo lubimy swoje towarzystwo.

Nie lubię naduzywać słow - bo one tracą wtedy swoją wartość, ale cieszę się, ze WAS poznałam Kochana Bando ;-) i moge spędzać z WAMI moj czas.

Serdeczne zyczenia dla Wszystkich forumowiczow w Nowym Roku - oby nigdy nie zabrakło WAM przyjacioł :-) ....czego i sobie zyczę;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org