czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
syn jakby nie tego ojca ...

Jadę jutro z Gdańska do Łomży przez Ostrołękę, Przasnysz, Mławę a później krajową "7" :) wyjazd z Łomży między 12 a 13. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt pod nr telefonu - 505 018 046.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: syn jakby nie tego ojca ...

Zespół ds. monitorowania internetu będzie reagował na wszelkie przejawy ataków w sieci, także wobec Platformy ObywatelskiejAndrzej Jaworski

"Dość chamstwa i obrażania ludzi w internecie!"

http://wiadomosci.wp.pl/title,PiS-szykuje-rewolucje-koniec-z-agresja,wid,13096483,wiadomosc.html?ticaid=1da10&_ticrsn=5

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: syn jakby nie tego ojca ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: syn jakby nie tego ojca ...

To chyba ich znam kiedy tak :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: syn jakby nie tego ojca ...

MÓWICIE ŻE REPREZENTUJĘ KOMUNISTYCZNY SYSTEM, I JA SIĘ PYTAM KTO TU JEST KOMUNISTAMI JAK CHCĄ WPROWADZAĆ TAKIE RZECZY PLATFORMA OBYWATELSKA, MONITOROWAĆ KAŻDE SŁOWO POLAKA TO JEST CHORE....JASNE, ŻE PROTESTOWAĆ TRZEBA, WOLNOŚĆ SŁOWA, WYPOWIEDZI ETC. NIE DOPUSZCZĘ DO TEGO, JEŻELI KTOŚ KOGOŚ NAPRAWDĘ POWAŻNIE OBRAŻA TO ZA JAJA I NA LATARNIĘ A WOLNOŚĆ SŁOWA BYŁA JEST I BĘDZIE ! AMEN





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: syn jakby nie tego ojca ...

cos pokreciles. Wielki znak zapytania,wiekszy o tego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: syn jakby nie tego ojca ...

Freudowskie przejęzyczenie

Małe przejęzyczenie jednego z reporterów CSB TV i pozytywna reakcja Pana w mundurze :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: syn jakby nie tego ojca ...

Proszę o pomoc, mam 18 lat i zbieram na studia, posługuję się dobrze ang, tylko nie mam pojecia jak załatwić sobie pracę. Jeżeli ktoś będzie jechał do Niemiec w wakacje 2012, niech się ze mną skontaktuje, będę bardzo wdzięczny za pomoc. Mój e-mail to thorack@o2.pl.

Ps. Majka możesz podać mi e-mail bym mógł się poradzić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: syn jakby nie tego ojca ...

z tego wnioskuje ze k1 nie zyczy sobie aby mieszkancy robili u nich zakupy wytaczajac proces bo inaczej tego nie moge pojac wcale mnie nie dziwi fakt ze lsm zadalao oplat za uzytkowanie ich terenu to tak jakbym ja prowadzil jakis biznesik i np lsm za frajer wynajmowala by mi lokal wiedzac ze nie maja wystraczajaca miejsca na chociazby dostawy wytaczaja jeszcze proces? smiechu warte z mojego punktu widzeni spoldzielnia bardzo dobrze sie zachowala i k1 powinno ponosic oplaaty za uzytkowanie naszego mieszkancow terenu a nie tak jak napisal poprzednik obrazili sie i odgrodzili oki ja tam na sile nie bede chodzil nie chca mnie tam to nie zobacza

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org