czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!



Złoty Melon. Firma Jerzego Owsiaka

http://www.zlotymelon.pl/

www.krs-online.com.pl/zloty-melon-spolka-z-ograniczona-krs-150643.html

[1] Ze strony firmy Złoty Melon:

Spółka Złoty Melon jest jednoosobową spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która powstała by współdziałać z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w zakresie jej działalności i w której Fundacja WOŚP posiada 100% udziałów. Wyodrębnienie spółki podyktowane było przepisami, a przede wszystkim chęcią wyraźnego oddzielenia działalności statutowej Fundacji WOŚP od dodatkowej (zarobkowej). Oddzielny podmiot gospodarczy oznacza bowiem czytelny i przejrzysty sposób prowadzenia działalności.

Firma Złoty Melon:
- prowadzi sprzedaż internetową produktów z logo Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, z której dochód w całości przekazywany jest na realizację celów statutowych WOŚP;
- zajmuje się organizacją imprez - w tym jednego z większych plenerowych festiwali, jakie odbywają się w Europie - Przystanku Woodstock;
- jesteśmy największym wydawcą płyt DVDz polską muzyką rockową w wersji "live" - dotychczas wydaliśmy 31 albumów z koncertami zarejestrowanymi podczas Festiwali Przystanek Woodstock; - bierzemy aktywny udział w organizacji Finałów Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy;
- i w końcu, we współpracy z Fundacją WOŚP oraz instruktorami certyfikowanymi przez American Heart Association, prowadzimy szkolenia z zakresu resuscytacji krążeniowo oddechowej, pierwszej pomocy i defibrylacji.



Co znaczy dodatkowej zarobkowej czy pieniądze zarobione ze szkoleń i innych rzeczy są przeznaczane na WOŚP czy na co? Czy Prezes Firmy Złoty Melon - Jurek Owsiak ma jakieś wynagrodzenie z tytułu piastowanego stanowiska prezesa tej firmy?

Ponownie ze strony Firmy Złoty Melon:
Nasze Centrum zapewnia doskonałe warunki nie tylko na szkolenia ale również na sympozja, narady , konferencje, spotkania firmowe a także imprezy integracyjne. Ośrodek posiada salę konferencyjną, salę kominkową o niepowtarzalnym klimacie, jadalnię oraz parking.


http://acontrario.nowyekran.pl/post/5131,wosp-biznes-sie-kreci-cz-1-zloty-melon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!

Andy C koniecznie musi razen z nami jechać,W razie czego to nikt tak szybko nie wklei łatki jak on.;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!

Czytając Wasze wypowiedzi postanowiłem założyć konto na tym pożal się Boże forum.
Nie rozumiem tego braku inteligencji w Waszych mózgach, oraz zupełnego braku wyrozumiałości. Człowiek normalnie się pyta, któż tam pracuje, aby to sobie dorzucić się komuś do paliwa i jeździć do pracy, bo mu na niej zależy. Walicie głupie teksty, nie wiem?! Być może żal Wam dupę ściska, że On znalazł pracę, a poniektórzy nadal siedzą przed kompem się onanizując. Ah :)

Więcej wyrozumiałości na przyszłość Wam życzę w Nowym Roku..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!

Kolejna inteligentna wypowiedź. Czyżby internet był prezentem na tegoroczne święta ?. Po samym nicku mogę stwierdzić, iż od ziemi to zbyt wiele nie odrosłeś, a już taki wyszczekany ;). Uważaj, bo ktoś Ci kabelek od IST urwie i będzie płacz. :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!

Nie przeszkadzaj sobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!

Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE FRAJERÓW!


Jak wygląda socjalistyczna działalność Owsiaka?

Urzędy miast i gmin organizują cały ten owsiakowy cyrk za pieniądze podatników nawet nie pytając czy ludzie-podatnicy sobie tego życzą.

Koszt zorganizowania imprezy wielokrotnie przewyższa kwoty zebrane przez frajerów od innych frajerów.

Czyli mówiąc kapitalistycznie - przynosi stratę, albo jak to ładnie ktoś ujął - ZYSK UJEMNY.


Zgodnie ze statutem Fundacji WOŚP - jego prywatna fundacja zabiera 10 procent aby zapewnić godne życie Owsiakowi.

Za resztę kupuje on jakieś badziewie dla szpitali, tak aby hołota miał radochę. Show musi trwać.

Zauważ, że Owsiak nigdzie nie pracuje, ani nie robi nic innego poza byciem "redaktorem Owsiakiem" oraz prezesem Owsiakiem. W końcu frajerzy go utrzymują, to czemu nie.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!

Dziś 1wszy Dzien Świat, znany też jako Dzien BLMa. Radosnej, zdrowej napierdalanki wieśniury pod wejściem do yamy, życzy św Mikołaj. I nie płakac ze gumioki spod choinki za duże, wyrośniesz bedziesz chodzil dluzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!

Pasterz śpiewają bydlęta klękają ....
Kościół Świń.
Parafialny " Folwark zwierzęcy " odpustowej Ziemi Łomżyńskiej trwa jak na karuzeli kręcąc się nieustannie wokół tradycyjnego obrzędowego życia religijnych tubylców nierozumiejących prawdy swojej "totalitarnej" wiary.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!

tak było ostatnio

http://youtu.be/w0caq1mm3fk



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!

Gdzie w lomzy kupie za przystepna cene?

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!

Ma ktoś jeszcze jakies propozycje związane ze sprzedaniem telefonu? Jeden człowiek już dał mi swoja ofertę, czekam na kolejne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!

com454 nie na ciągaj ludzi na dodatkowe koszty fachmanie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!

com454 nie oszałamiaj się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!

Omanio :)
Nie uczepili się tylko skoro ktoś się ogłasza na forum to i powinien ponościś odpowiedzialnośc za sprzęt oddany do naprawy lub czyszczenia .

A gdybyś ty oddała swój sprzęt do czyszczenia i okazało się że po takim czyszczeniu nie działa ??

Była byś zadowolona??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!

Wypiję za wasze zdrowie bracia i siostry:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!

hmm, pewny jestem co do yam i piwiarni, moze tez do tego 54...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!

A Wasza wie, że ćpiecie?xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!

najlepiej całą winę zwalić na mężczyzn, a wy baby niczemu niewinne no nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waltzowa zbudowała w stolicy Królestwo Boże!

kiedy mi zaczął się grzać i buczeć wyłączyłem, przytknąłem rurę do odkurzacza do "kratki" i włączyłem odkurzacz na kilka sekund. Czytałem wcześniej, że jest to ryzykowny pomysł i można zniszczyć komputer, ale zaryzykowałem i nic się nie stało, a pomogło. Jeśli laptop ma 4 lata to chwilę bym pomyślał, i zamiast do serwisu skierował swe kroki do odkurzacza ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org