sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CHRZANOWSKI: Nie wyprę się wartości prawicowych. Co wyborcy głosujący na KWW Mariusza Chrzanowskiego sądzą teraz o współpracy z \"lewakami \" ?

No tak najlepiej przebaczyć, wybaczyć, miłosierdzie okazać, wyspowiadać odpuścić, "oczyścić", usprawiedliwić, sumienie "uciszyć" - rozpasać.
Ofiarę kontynuować - więcej ofiar i ofiarność lansować.
"żal" w ofiarach wzbudzać przestępcę ukrywać w sadzie prawdy nie szukać.


? 2000 lat "Chrześcijaństwa" a raczej katolickiego pogrzebu od wieków sprawowanego przez kapłanów który trwa nieustannie nad zwłokami "Kościoła Jezusa" umartwionego na modlitwie jak arcykapłańska ceremonia na cmentarzu.

Kiedy ten Kościół zmartwychwstanie - Czy Palikot go ożywi ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI: Nie wyprę się wartości prawicowych. Co wyborcy głosujący na KWW Mariusza Chrzanowskiego sądzą teraz o współpracy z \\\"lewakami \\\" ?

Nie noszę szelek.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI: Nie wyprę się wartości prawicowych. Co wyborcy głosujący na KWW Mariusza Chrzanowskiego sądzą teraz o współpracy z \\\"lewakami \\\" ?

Nie martw się.
Być może i Tobie kiedyś się poszczęści i będziesz szczęśliwą matką kochającego Ciebie dziecka i będziesz mieć szczęśliwą rodzinę nie tylko z wnuczkami - jeśli tego naprawdę chcesz i do tego dążysz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI: Nie wyprę się wartości prawicowych. Co wyborcy głosujący na KWW Mariusza Chrzanowskiego sądzą teraz o współpracy z \\\"lewakami \\\" ?

Witam. Posiadam łatwy do zapamiętania numer tel. nowy i chce go sprzedać. Mam pytanie ile może być wart numer : 880 660 300. Chce wiedzieć ile mogę za niego dostać czy opłaca się sprzedać czy może zatrzymać. Bo przynajmniej wszyscy szybko go zapamiętają. Nie mam firmy więc to lekkie marnotrawstwo by było używać go prywatnie. Zapomniałem dodać jest to nr na kartę i szybko można go przenieść do dowolnej sieci i taryfy. i ważny jest jeszcze rok czyli może poleżeć nieodpakowany jeszcze rok. Proszę o poważne opinie a nie ceny typu kilka tys bo wiem że za tyle nikt nie kupi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI: Nie wyprę się wartości prawicowych. Co wyborcy głosujący na KWW Mariusza Chrzanowskiego sądzą teraz o współpracy z \\\"lewakami \\\" ?

Tu Daniel W. pracuje w alusticu jestem kierownikiem w Górkach za każdy kilometr będzie miał oddawaną kasę 1km/3baty na goła dupę. Jak sie spóźnisz od 1-5min kutasem po plecach, 5-10 min kutasem po czole, 10-20 schylasz się po mydło. Za złe wstawienie okien i złożoną reklamacje płacisz kare dożywotniego murzynowania w Alustic. No to chyba wszystko jasne zapraszam do pracy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI: Nie wyprę się wartości prawicowych. Co wyborcy głosujący na KWW Mariusza Chrzanowskiego sądzą teraz o współpracy z \\\"lewakami \\\" ?

Bardzo niewiele będzie warty ten numer.

Ale zobacz sobie tutaj po ile są takie numery http://dobrenumery.pl/kategorie,21,0.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI: Nie wyprę się wartości prawicowych. Co wyborcy głosujący na KWW Mariusza Chrzanowskiego sądzą teraz o współpracy z \\\"lewakami \\\" ?

Kobieto, nikt normalny nie wyśle Ci pocztą zwierzaka!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI: Nie wyprę się wartości prawicowych. Co wyborcy głosujący na KWW Mariusza Chrzanowskiego sądzą teraz o współpracy z \\\"lewakami \\\" ?

jebać prostych cweli ze wsi. orajta pole rekami w dziurach i sie w Łomży nie pokazujta. Nie nie kupie od ciebie poloneza cepie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI: Nie wyprę się wartości prawicowych. Co wyborcy głosujący na KWW Mariusza Chrzanowskiego sądzą teraz o współpracy z \\\"lewakami \\\" ?

Kto wierzy w Świętego Mikołaja czy w Dziadka Mroza niech szybko kładzie się spać:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI: Nie wyprę się wartości prawicowych. Co wyborcy głosujący na KWW Mariusza Chrzanowskiego sądzą teraz o współpracy z \\\"lewakami \\\" ?

Wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, żadnego gniewu, smutku i przykrych okoliczności. Niech każdy dzień niesie ze sobą dużo radości. I co najważniejsze życzę Tobie, abyś miała dobrze się w przyszłości, gdzie ktoś obdarzy Cię całą masą miłości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org