piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

oszusty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
papież - Jan Paweł II

"KOŚCIÓŁ - KLER jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi z ruchomości i nieruchomości które gromadzi przez wieki."
alter ego - Jezus



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
papież - Jan Paweł II

"KOŚCIÓŁ - KLER jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi z ruchomości i nieruchomości które gromadzi przez wieki."
alter ego - Jezus



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

co ty pier****sz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

i tylko .... starcy będą używać może ołówka, albo kredki... bo pisać to się będzie na tablecie, blacie czy poprostu w powietrzu. Ba po co pisać, pomyśli się i już tekst z tego powstanie? Ale czy będzie potrzebny tekst do myśli?
czy będzie myśl?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

a ja taka konsole kupilem w tym roku, kartridze sprzed 10lat i dla frajdy sie gra. Jak znajomi sie zejda i odpali sie contre albo mario to mozna grac i grac :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

Dokładnie, kto wychował się z pegazordem wie o czym mowa :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

Ruda to imię, że piszesz je z wielkiej litery? Trzeba było zatrzymać się i pomóc, a nie teraz grac debila na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

w odniesieniu jak wyżej.

No i cywilizacyjna droga krzyżowa dobiegnie szybciej końca a potem nastąpi cywilizacyjna śmierć "Kościoła" i zmartwychwstanie.
Następnie kapłani jak diabeł w raju od nowa mentalnie zepsują to co stwórca w sposób naturalny przekazał ludziom.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

Zbyszek będzie zawsze miał co robić, bo reprezentuje taki poziom wiedzy i umiejętności,ze pracy mu nie zabraknie....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

czy Wy możecie się ogarnąć i przestać czadzić? wszędzie czarni, moherowe berety i temat wiary, ODPUŚCIE!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

Ja nie nauczam.

Daje świadectwo tego religijnego zakłamania i "owocu" zakłamania czego wewnętrznie i zewnętrznie osobiście ciężko i boleśnie doświadczyłem na własnej skórze żyjąc pośród katolików na Ziemi Łomżyńskiej w ich od blisko 20 lat suwerennej przestrzeni społeczno - ekonomicznej którą pod każdym względem na nowo formują po swojemu a nie po bożemu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

Wiem , ze to troche nie na temat , ale nie moge powstrzymać sie , aby nie zakonczyć tej dyskusji :-)

Moj przyjaciel zawsze mi mawia:

Nie dziel się z nikim Swoimi problemami - bo 20% ma to w du...pie, a pozostale 80% cieszy się z tego, że je masz :-)

Po co zatem wylewać swe żale i frustracje dotyczące wiary, koscioła itd. Sam musisz się z tym uporac Mr Andrzeju :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

www.google.pl on zna dobre przepisy..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

Wybacz, że to napiszę, ale to dziwne. Jeśli jesteś atrakcyjna, to koło Ciebie powinno roić się od facetów. Założę się, że przynajmniej połowa z nich wysłuchałaby Cię z przyjemnością tylko dlatego, że im się podobasz.
Druga sprawa, facet dla kobiety na pewno jest lepszym słuchaczem...ale czy na pewno zrozumie kobietę? :) Tutaj bywa różnie. Czasem same siebie nie rozumiecie :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

uciekaący_a
nie daj się ..... < Miłość cierpliwa jest...> daj Jej trochę czasu, a i do Ciebie trafi :-)
Bo czasem tak bywa, ze dwoje ludzi spotyka się przypadkiem , a okazuje się , że czekali na siebie całe zycie..... a wierz mi ....warto czekać ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

gadacie jak potłuczeni, opanujcie sz0o0ok



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

do Cleric
a i owszem dużo się kręci,ale właśnie przez to,że wyglądam trochę lepiej, zamiast słuchać myślą o sexie, sex jest fajny, ale nie z kumplem. Potrzebuję czasem męskiego punktu widzenia do pewnych spraw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

Ja wiem po sobie samym ,że nikt nigdy nikogo nie zrozumie do póki nie będzie tej osoby kochał : ) ,gdy nie będą razem porozumienie nie ma szans (w moim przypadku): ) Tyle osób mi bliskich ,a tyle rozczarowań w życiu :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

Życzę każdemu, żeby miał co robić, jednak na nic "taki poziom wiedzy i umiejętności" jeżeli zapotrzebowanie na naprawy w tej branży drastycznie spada, opłacalność szczególnie podobnie jak z zegarkami. Nawet Zbyszek nie uratował serwisu RTV na Radzieckiej przed likwidacją, a może to on był powodem plajty...? Przygarnął bezrobotnego Unitechnik do grzebania w monitorkach i tak zostało....

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

A jak to sprawca Kościelny to "gorzkie żale" powinien w sobie wzbudzić ale w sercu z kamienia filozoficznego teologicznego szamanów - kapłanów egoistycznych i egocentrycznych jak ich religia bez serca na sposób ludzki i boski jest to raczej niemożliwe.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

a ja mogę napisać pracę maturalną
matura12@spoko.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

Ponawiam temat jakby komuś była potrzebna taka płytka.Plus mam do sprzedania taśmy 2 Ata133 i taśma Fdd do dyskietek 3zł za 3 taśmy. kabel zasilający (biegnący od monitora do zasilacza) 5zł. Nowa myszka A4tech x7 15zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

srebrny szaran mocno? wiesz czy na bl?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrektywa Stalina: „Nazywajcie ich faszystami”

Tylko większość tego sprzętu to nie działa bo ministerstwo nie posiada pieniędzy na przeszkolenie ludzi do jego obsługi. Wiem ze
źródła, że część sprzętu stoi latami i nawet nie została odpalona, bo nie mają na ten temat odpowiedniej wiedzy. i kółko się zamyka. Po co więc ten sprzęt. A tak naprawdę jeśli potrzebuje się fachowej pomocy medycznej to albo jej nie ma albo trzeba czekać latami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org