poniedziałek, 22 października 2018 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gonic z rady miasta wiecznych radnych ktorzy tylko mysla o funkcjach i swojej kieszeni.

Posluchajcie sobie to co mowila Krynicka z PiS za Prezydenta Mieczysława Czerniawskiego 2010 - 2014 r. na temat zatrudniania w spolkach podleglych prezydentowi i Urzedzie Miasta Lomza.

Czy ci mieszkancy z Lomzy co glosowali w roku 2014 na PiS nie zostali oszukani.

https://www.youtube.com/watch?v=iDzd4VJ0ckQ

Jaki wklad mial Pan Paweł Laskowski mloda osoba bez doswiadczenia zawodowego /pierwsza praca / i wyksztalcenia kierunkowego powolana przez Prezydenta M. Chrzanowskiego na czlonka zarzadu MPEC – Lomza ktora jak mowila jezdzila po innych cieplowniach i porownywala technologie o ktorych nie mial pojecia. Czy to nie stracony czas i pieniadze miezkancow. Takie cuda tylko w Lomzy. Czy na tym polega odpowiedzialnosc wlascicielska.

Dyrektor MOSiR mial ograniczac zatrudnienie a jaka jest prawda.

A moze mieszkancy maja glosowac na te osoby co zdradzily PiS choc nie byly w partii ale wyborach samorzadowych 2014 startowaly z list PiS. Jak wynika z prywatnej korespodencji otrzymanej od radnej PiS te osoby zdradzily PiS i na samym poczatku utworzyly koalicje przy wyborze Przewodniczacego Rady Miasta Lomza w zamian otrzymaly funkcje w RM i wieksza kase. Kogo reprezentowaly te osoby mieszkancow czy swoj prywatny interes.

Jako dowod cyt. otrzymana korespondencje Radna PiS z Lomzy z dn. 25.10.2015 r.

cyt.

Panie Jarku
ma Pan rację tak było w poprzedniej kadencji. Niektórzy przeszli \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"metamorfozę\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". Pani Krynicka ,Olbryś, Mężynska radne nie były w PIS. Kandydowały do RM z listy wyborczej PIS. Jest to wielka różnica.W obecnej kadencji zdradziły PIS i utworzyły swoją koalicję w RM, w zamian otrzymały funkcję w RM, których wcześniej nie miały zasłaniając się przy tym sztucznym uwielbieniem. Taka jest prawda. PIS nie kłamie. Kłamią ludzie, którzy mają tupet i nie maja nic wspólnego z PIS, a podszywają się pod PIS.Najgorsze jest to,że działa nie nieoficjalna \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"grupka\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" ludzi fałszywych, która czyni zło i \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"biega\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" od kościoła do kościoła. Wystawiając P.Krynicką na kandydatkę do Sejmu nie pytając o zdanie osób do tego właściwych, mało tego, po zdradzie, wbrew ustaleniom \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"grupka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" swoim działaniem sprawi, że Łomża może nie mieć reprezentanta w Sejmie. Mam nadzieję, że mieszkańcy kierują się patriotyzmem lokalnym i będą wiedzieć na kogo zagłosować. Nie raz Społeczeństwo wykazało się mądrością.
Proszę mi wierzyć prawdziwi ludzie związani z PIS nie kłamią, do których się zaliczam.Wywołał Pan mnie do odpowiedzi, to bez kłamstwa odpowiadam.
Zachęcam do zapoznania się z programem PIS.
Proszę o udział w bardzo ważnych wyborach parlamentarnych dla Naszego Kochanego Kraju w dniu 25.10.2015 roku.
Pozdrawiam

koniec cyt.

Na wizerunek partii PiS pracuja wszyscy jej czlonkowie oraz nawet te osoby ktore startuja z listy PiS. Czy nie jest to grupa zorganizowana walczaca o koryto. Wierze w uczciwosc Pana J. Kaczynskiego . Prezes na kongresie PiS w Przysusze zapowiedzial oczyszczanie partii z nieuczciwych czlonkow klubu PiS.

Gonic z rady miasta wiecznych radnych ktorzy tylko mysla o funkcjach i swojej kieszeni.

Portal mylomza pisze ze dyr . MOSiR jest najlepszy w Polsce wsrod dyr. MOSiR w Picipolo na male bramki .

A moze niech mylomza napisza ktore miejsce zajmuje Lomza pod wzgledem Zadłużenie jednostek samorządowych - ranking za rok: 2017.

Gonic dinozaurów z rady miasta !!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Gonic z rady miasta wiecznych radnych ktorzy tylko mysla o funkcjach i swojej kieszeni.

Tylko Jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego.

Re: Gonic z rady miasta wiecznych radnych ktorzy tylko mysla o funkcjach i swojej kieszeni.

Radny Witold Chludzinski

Na 6 posiedzeniu w dniu 27 marca 2007 r.

Przewodniczący Komisji przedstawił pismo PHU „Wirbud” w sprawie kupna działki przy ul. Wiosennej w Łomży (pismo w załączeniu).
Pani Anna Rzędarska – Kierownik Oddziału Nieruchomości wyjaśniła, że miasto nie może sprzedać działki bez przetargu.
Pan Marcin Sroczyński – Z-ca Prezydenta Miasta dodał, że jest to działka nie objęta planem i należałoby najpierw określić jaka jest możliwa zabudowa na tym terenie.
Pan Witold Chludziński – PHU „Wirbud” uzupełniając swoje pismo złożył propozycje, że zagospodaruje ¾ działki, natomiast ¼ pozostanie własnością miasta i na niej urządzi boisko sportowe dla dzieci na własny koszt.
Pan Marcin Sroczyński wyjaśnił, że nie chodzi tutaj o dobrą wolą, ale o przepisy prawa. W tym przypadku można sprzedać grunt na uzupełnienie działki podstawowej pod warunkiem, że ta działka graniczyłaby z tą działką podstawową w innym przypadku prawo przewiduje sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego. Jedynym rozwiązaniem, które jest w tej chwili jest możliwe do zrealizowania jest wydzierżawienie. Wniosek Pana Chludzińskiego dotyczy zakupu działki z pominięciem procedury przetargowej. Na dzień dzisiejszy taka procedura nie jest możliwa ponieważ zostanie naruszone prawo.
Przewodniczący komisji stwierdził, że w tej chwili nie rozstrzygniemy sprawy i dlatego też zwracając się do Prezydenta poprosił o przygotowanie w tej sprawie stanowiska z zachowaniem procedury formalno-prawnej. Zaproponował, aby przekazać pismo do Prezydenta Miasta.

Czy firma Radnego Witold Chludziński – PHU „Wirbud” mogla brac udzial w przetargu w roku 2014 ogloszonym przez Urzad Miasta Lomza znak sprawy:
ROS .271.4.2014.

To sa ci co pracuja dla dobra mieszkancow Lomzy.

Radna Wanda Mezynska

Pamietam sesje rady miasta gdy padl wniosek o obnizenie diet radnych. Wandzia - jako pierwsza zabrala glos na radzie miasta przy propozycji obnizenia diet radnych. Wszyscy ciezko pracuja poswiecajac swoj prywatny czas dlatego im diety naleza sie jak psu kosc. Nikt nikogo nie zmusza do bycia radnym i poswiecania swojego prywatnego czasu. A moze to co dla niektorych jest dodatkowym zrodlem dochodu. Aktywnosc tej osoby na sesjach ogranicza sie do odczytania protokolu komisji a jak juz zabiera glos dotyczacych miasta wywoluje usmiech na ustach swoich kolegow. Czasem jest lepsza od Kaberetu Skeczow Meczacych . Dla tych paru groszy zaprzeda dusze . Ona nie reprezentuje interesy mieszkancow tylko wlasna kieszen. Kto glosuje na takich radnych.

Radna Alicja Konoko

Nastepna wieczna radna Lomzy Alicja ktora w kadencji 2010 - 2014 co sesja rady miasta miala do powiedzenia zeby weekendy byla dostepna w miescie dyzurna apteka. Chyba na diagre. K............. wa !!!!!!!! W Lomzy na kazdej ulicy jest prawie apteka a wiekszosci to firmy prywatne. Beda chcieli zarabiac bedzie otwarta a poza tym jest pogotowie. Czy potrzebni sa statysci do pobierania diet !!!!!!! Czy tacy radni ktorzy maja pomysl jak obnizyc koszty oplat za odbior smieci. Pozniej taki roztropny biznesmen jak Wicia na sesji rady miasta do posla mowi: to PiS wprowadzil ustawe smieciowa i wszystko zrzucil na samorzady. Nawet nie wiedzac o tym ze zgodnie z podpisanymi dyrektywami UE Polska byla zobowiazana do wprowadzenia ustawy smieciowej gdzie za rzadow PO w roku 2013 ustawa zaczela obowiazywac w Polsce. UE daje dotacje na okreslone cele i sa nawet okresy przejsciowe ktore daja czas na wprowadzenie zobowiazan ale o tym biznesmen Wicia chyba nie wie.

Gonic te towarzystwo wzajemnej adoracji nieudacznikow.

Tylko przez uczciwe konkursy mozemy dowiedziec sie ze osoba powolana na kierownicze stanowisko jest najlepsza z kandydatow ubiegajacych sie o sprawowana funkcje.
Gonic te towarzystwo wzajemnej adoracji.

Jezeli chcecie azeby mlody czlowiek myslal ze wyksztalcenie praca wcale nie musi prowadzic do awansu zawodowego tylko najwazniejsze jest kolesiostwo plecy znajomości i przynaleznosc partyjna a wiec wszystko to co jest odwrotnoscia zdrowego awansu i społeczenstwa obywatelskiego glosujcie na Chrzanowskiego.

Ja w roku 2014 zostalem oszukany przez Chrzanowskiego. Jezeli bedziecie glosowac na Chrzanowskiego zawsze bedziecie oszukiwani.

Kazdy nastepny prezydent musi wiedziec ze takie zatrudnianie jest naganne.

Pani Agnieszka Muzyk Prezydent Lomzy.

Konkurs na dyr. MOSiR.

W jaki sposob firma Modzelewskiego byla zblizona z profilem dzialalnosci MOSiR. Ilu osob zatrudnial biznesmen a jakim stanem personelu MOSiR zarzadza obecny dyr. Co niektorzy wola zyc na garnuszku podatnika niz prowadzic wlasna dzialalnosc. To sa te ulgi proponowane przez obecnego prezydenta dla tworzenia firm w Lomzy ze biznesmen przechodzi na garnuszek podatnika. Co roku dzielone sa pokazne premie tylko czy byly biznesmen tez dawal takie nagrody dla swoich pracownikow. Tak sie zyje na garnuszku podatnika.

Modzelewski najlepszy w Polsce w Picipolo na male bramki. Chcialbym posluchac tego wykladu jak na sesji rady miasta w latach 2010 - 2014 ten radny ledwie trzy zdania potrafil wypowiedziec to jak wygladal jego wyklad na zjezdzie dyr MOSiR z calej Polski.

Angazujac Kancelarie Prawna Artur Rycak bez problemu jestem wstanie udowodnic ze staz z dzialalnosci gospodarczej obecnego dyr. MOSiR nie jest zblizony z profilem dzialalnosci MOSiR.

Pani Agnieszak Muzyk Prezydent Lomzy.

Sam ze sobą piszesz, niczym desperat? W takim razie bardzo mi miło że będę w dużym gronie mieszkańców zwanych przez innych \"jeleniami\" którzy zagłosują za obecnym prezydentem. A ty kim będziesz w takim razie? Gorzej jak przyjdzie przełknąć gorzką porażkę gdy owe\"jelenie\" pokażą gdzie raki zimują i wtedy do śmiechu nie będzie takim twojego pokroju.

Kasia..

Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl) Data: 11-10-18 23:28

Sam ze sobą piszesz, niczym desperat? W takim razie bardzo mi miło że będę w dużym gronie mieszkańców zwanych przez innych \\\"jeleniami\\\" którzy zagłosują za obecnym prezydentem. A ty kim będziesz w takim razie? Gorzej jak przyjdzie przełknąć gorzką porażkę gdy owe\\\"jelenie\\\" pokażą gdzie raki zimują i wtedy do śmiechu nie będzie takim twojego pokroju.

Kasia..

odp: Kazdy ma swoje zdanie. Ja pisze to co mysle a wszystko opiera sie na prawdzie i dowodach. Jezeli nie chcesz zmian to jest Twoj wybor. Tylko samo sobie odp. czym Twoje dzieci roznia sie od kolegow Chrzanowskiego , dlaczego nie maja rownych szansy do ubiegania sie o prace w urzedzie miasta czy w spolkach miejskich. Konkursy sa organizowane na kierownicze stanowiska tylko tak jak mowila Krynicka jest to fikcja.

Czy jezeli wygra Chrzanowski to ja bede jeleniem. NIE !!!!! To ty nadal bedziesz oszukiwana a ta grupa w swoim gronie bedzie myslala o tych co na nich glosuja ze sa to plepsy idioci.

Właśnie, każdy ma swoje zdanie i każdy ma prawo zagłosować jak chce, proste? Nadal oszukiwana? Z tego co sobie przypominam to niejaki Jarek tu głosował wcześniej za obecnym prezydentem, a z automatu sugeruje że i ja.... Już ci wcześniej pisałam że ja nie wierzę nikomu w 100% spełnienie obietnic wyborczych, nie ma takiego polityka, więc dla mnie liczy się ile ktoś spełnił i czy bardziej czy mniej istotne obietnice, a nie czy wszystko. We wszystkie spełnienie obietnic wierzą tylko naiwniacy i dlatego potem mają ból głowy. Dobrej nocy.

Kasia..

Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl) Data: 11-10-18 23:50

Właśnie, każdy ma swoje zdanie i każdy ma prawo zagłosować jak chce, proste? Nadal oszukiwana? Z tego co sobie przypominam to niejaki Jarek tu głosował wcześniej za obecnym prezydentem, a z automatu sugeruje że i ja.... Już ci wcześniej pisałam że ja nie wierzę nikomu w 100% spełnienie obietnic wyborczych, nie ma takiego polityka, więc dla mnie liczy się ile ktoś spełnił i czy bardziej czy mniej istotne obietnice, a nie czy wszystko. We wszystkie spełnienie obietnic wierzą tylko naiwniacy i dlatego potem mają ból głowy. Dobrej nocy.

Kasia..

odp: To prawda ze w roku 2014 zachecalem do glosowania na Chrzanowskiego. Ja zostalem oszukany dlatego chce zmian. Jezeli Chrzanowski wygra wybory zawsze bedziesz oszukiwana a nastepny prezydent bedzie zawsze robil tak samo jak jego poprzednik. Czy uczciwe konkursy w Lomzy to taki problem. To jest Twoj wybor.
Dobrej nocy.

Jarek duda pisze prawde.Pamietam reakcje p. A.Konopki kiedy wypowiadala sie w sprawie zniesienia bezplatnych przejazdow dla radnych miasta.Byla przeciw a w wypowiedzi malo sie nie zakrztusila.
CZAS NA MLODYCH RADNYCH DO RADY MIASTA I BASTA!!!

Mamy nowe osoby do rady miasta ze wszystkich opcji politycznych ktore moga cos zmienic . Gonic tych dinozaury co pierdza w stolek latami.

Pani Agnieszka Muzyk Prezydent Lomzy.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

180921103922.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0