czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Szukam fachowca który obuduje klinkierem 1 krąg studni i zrobi daszek z desek i blachy .Prosze podać cene . odpisze lub zadzwonie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Zespół Non- Stop - www.non-stop.za.pl. Zapraszam do odwiedzin naszej strony i zapoznania się z ofertą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Czytałem niedawno "Smetarz zwierzaków" a potem z ciekawości obejrzałem film i muszę przyznać, że książka jest dużo lepsza. Być może film wypadł słabo bo jest już dosyć stary (1989 r.)

No i nikt nie wspomniał o ekranizacji bestselleru Stephena Kinga "IT" http://www.filmweb.pl/film/To-1990-96266

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Witam:)
Chciałabym zapytać czy może Ktoś wie, zna firmę/ komis, która zajmuje się skupowaniem aut powypadkowych w Łomży lub bliskiej okolicy? Za pomoc i wskazanie, z góry WIELKIE dzięki:)
ps. Miłej niedzieli:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Całe szczęście umowę mamy. Pani twierdzi, że rachunek za prąd mam jej opłacić zarówno prognozowane za czas za jaki mieszkaliśmy, jak i to co zużyliśmy wg stanu licznika...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

http://parenting.pl/bialystok/4687-uniwersytecki-szpital-kliniczny-w-bialymstoku.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Jak w temacie. Podejrzewam, że to suczka ponieważ spora gromada psów za nią biega. Obecnie hussky znajduje się niedaleko Straży Pożarnej przy ulicy Puławskiego przy polach. Ma ogon szary lecz specyficzną końcówkę białą, kark również jest szary i pół biały, wysoka, chuda (o ile to suczka). Szkoda tak ładnego psiaka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Tak to się robi.
Design jest łudząco podobny do mypajs.

http://vbeta.pl/2011/11/22/juz-teraz-mozecie-miec-nowego-youtubea-jak-to-zrobic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Ja go usłyszałem pierwszy raz jakieś 4 tygodnie temu w niedzielę i od tamtej pory systematycznie w każdą niedzielę wieczorem go słychać było. W piątki jak na razie go nie słyszałem tylko teraz w ostatni a jak w inne dni to nie wiem bo nie jeżdżę.

japoniec2010 kolego jeśli uważasz, że ciągłe nadawanie, przeklinanie i ubliżanie innym użytkownikom cb za prawo do rozmów to z Tobą coś też może być nie tak, jeśli go nigdy nie słyszałeś to się może nie wypowiadaj albo kup sobie radyjko lub idź do kogoś i posłuchaj co ten człowiek mówi. Na pewno nie jest to związane z dopytaniem się o drogę albo suszeniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

W ferworze by ka strzelilem ''' pozno,,, mialo byc nie zawsze pisze sie z Kim's wielkim a szkoly tez nie mam jak Prezes wiec przepraszam za blàd chetnie jesli ktos wielki pozwoli ujawnimy sie na forum i wyjasnimy wiele fajnych tematow ' nawet ten Co Tera gryzie wielkiego kogos, jedno zdanie i piszemy PO nazwisku panie prezesie niech wszyscy wiedza cost ty za gosc i jak to nieuki z sm pracuja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Ktos_wielki - hahahaha kolejny matol do strazy miejskiej. Pierw spojrz na swoja ortografie. Rozumiem ze mozna stzelic blad. Ale zeby wyraz ''rzeby'' pisac przez ''r'' i ''z'' to az w oczy razi...
Nie pisze tego ze zlosci, czy z zazdrosci. Tylko sluzby mundurowe powinny byc inteligentni, a nie matoly i bawoly.



P.S. Widac ze tam same barany. :)






Pozdrawiam. Torro





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

do golfa dwojki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Musisz podać markę bryki,to dobierzemy Ci odpowiednią ciemnotę tej foli.Chodzi o to ,żebyś wioski nie zrobił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

tak jak w temacie poszukuję garbarza w Łomży lub najbliższej okolicy, proszę o pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Chcę wywołać około 200 zdjęć (format 10*15). Powyżej 300, 500 jest taniej. Może ktoś chce się przyłączyć? Szczegóły podam w meilu olsztyn2010@gazeta.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Na dziśiaj mogę Cię umuwić,potem jest zajęty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

lub tel.508 280 979

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Ale to co za ten co zuzyliscie to nie placiliscie co miesiac na biezaco? Bo jak nie to sie zgadza musicie zaplacic a za ten prognozowany pani ta niech nie bedzie taka madra i zostawi juz dla nastepnych wynajmujacych jej lokal. Bo chce zebyscie te prognozy zaplacili wy i pewnie wezmie kase za ten oplacony juz prad od nastepnych lokatorow i pani caly czas bedzie do przodu.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

"całymswieci" pisze sie rozdzielnie poza tym dodaje sie "e"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Wczoraj dałam,żeby p.Górska miała o czym mówić.Chciałam też dołozyć małe co nieco dziś,ale w LIDL-u na Sikorskiego nie było harcerzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

http://www.youtube.com/watch?v=djLUVqgnyWA&feature=player_embedded

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Janusz kos dokładnie tak. Prognozowanych nie dostaliśmy, bo twierdziła, że nie dostała, a tu raptem wyskakuje że zalegamy z rachunkami. Ja chcę zapłacić za zużyty prąd wg liczników, byłam w energetyce, kobieta mi wszystko wypisała, ile jej mamy kasy dać, a ona twierdzi że i za prognozowane mamy płacić i za zużycie... Czyli płacić 2 razy za jeden prąd...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Szukam kogoś kto mi to wytłumaczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Będą piękne-;) bo to szczeniaki :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

A co chcesz zakopać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Asiu,to są bardzo poważne sprawy ,a Ty na to jestes jeszcze za młoda-:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Odradzam kontaktu w sprawie pracy z tym człowiekiem. Właściciel to osoba pozbawiona jakiegokolwiek profesjonalizmu w stosunku do przyszłego kandydata. Pan Z zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną a w następnej kolejności na okres próbny , który w rzeczy samej nie ma w przyszłości miejsca ze względu na brak pamięci o tej kwestii ze strony pracodawcy. Czego następstwem jest wysłanie sms-a do kandydata w celu uświadomienia go, iż pracodawca nagle się rozmyślił.
Poza tym totalna dziura jeżeli chodzi o miejsce pracy. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Popieram takich ludzi, ktorzy pisza to na forum :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Czy to ważne który szewc?Wazne żeby numer był odpowiedni,bo własnie szukam takich dla teściowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

a potem ktos z forumowiczow odkupi te auto w komisie jako bezwypadkowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Juz sie zapoznalem i jestem zadowolony z roztrzygniecia nawet bardzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

i po to jest takie forum jak chce napisac ze u mnie przed domem spadl snieg w lipcu to to napisze a ty jedynie mozesz sobie pokrzyczec pod tematem i tyle twego:)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

a wlasnie moze w poniedzialek robił

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Każdy na niego narzeka ,a jak antenę satelitarnie nastroić to wtedy Bibn jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Hej. Podajcie mi tytuły i ich wykonawców jakiś fajnych piosenek świątecznych.. (Mogą być linki) Np. takie co w radiu lecą.. Z góry dziękuje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org