poniedziałek, 22 października 2018 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Jest mi przykro i wstydzę się, że z mojego miasta pochodzi poseł- Lech Kołakowski, któremu obca jest pokora a tym bardziej przyzwoitość jaka z racji pełnionej funkcji publicznej powinna mu towarzyszyć. To on wręcz powinien wzorem do naśladowania jako członek partii \"Prawo i Sprawiedliwość\". Czemu nie jest w stanie przyznać się do winy i poddać się karze za popełnione wykroczenie drogowe- tylko w takiej sytuacji mógłby liczyć na uzyskanie zaufania społecznego pokazując, że i on jako poseł jest w stanie przyznać się do przewiny i poddać się karze- przyjęcia mandatu czy nawet odebrania prawa jazdy na kilka miesięcy. No ale chyba wykracza to poza jego sumienie...
Cóż, szkoda Panie Pośle....

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: WSTYD MI- poseł L.Kołakowski

Profil użytkownika

Imię (nazwa) użytkownika: Cavas
E-mail: mofeta1999@gmail.com
-----------------

... i dlatego teraz uaktywniłeś swoje konto ?

NIE BRONIĘ TU JEDNAK NEGATYWNEGO ZACHOWANIA POSŁA KOŁAKOWSKIEGO ,

ALE SKĄD WIESZ I SUGERUJESZ MIESZKAŃCOM ŁOMŻY,
ŻE KOŁEK NIE ODDAŁ NA DRUGI DZIEŃ SWOJEGO PRAWKA I NIE ZAPŁACIŁ MANDATU ?

a oddał i zapłacił ?

_73_

absolutnie żadnym wzorem do naśladowania nie POwinien być żaden członek PiSlamskiej mafii, w przyszłości takich ludzi będzie się piętnować jak dziś towarzyszy PZPR z okresu PRL...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

... jak się w jakimś temacie chce wypowiadać ,
należałoby mieć chociaż w tym wiedzę .

Kołka potępiam w tym przepadku, jednak nie lubię jak ktoś sra ogniem z dvpy :))

Skąd wiesz?że to ich będzie się pietnowac a nie naprzyklad zakodowanych.
Ciekawy jestem czy za poprzedniej ekipy pisałeś o platfus-owej mafii czy tylko w pisie widzisz mafię?

Hrabia, o jakiej mafii piszesz i o jakiej przestępczości.
Wskaż jakiś przykład, że kogoś skazano za przestępstwa lub zbrodnie.

W przypadku PiSu natomiast - nazbierało się już sporo paragrafów, na podstawie których będą siedzieć i odpowiadać przed Trybunałem Stanu

paplak,

znów wychodzisz na kretyna próbując podjąć polemikę z kiblowym hrabią :)

Już kilkanaście razy pisałem, że ten chłoptaś ma spaczone poczucie rzeczywistości ,
po drugie, młodzieniec wiele tu już razy mącił wodę , wypowiadając się w tematach o których nie ma zielonego pojęcia .

A niby argumentacja twoja - paplakowa - że chcesz mu wytłumaczyć swoje racje i do tego głąba nie dociera - szkoda czasu i KARMIENIA TROLLA

Tylko idiota oddaje prawo jazdy policji w takich okolicznościach.
Sądy przychylają się do tłumaczenia, że fotoradar milicyjny mierzy szybkość radiowozu a nie pojazdu namierzanego.
Takie są realia.

@zezak,
to naprawdę jest DEBILEM :)))

... matole, fizycznie możesz i nie oddać dokumentu,
ale w rejestrze o braku - zatrzymaniu prawa jazdy figurujesz !

Gdy cię złapią powtórnie - wtedy dostajesz większą pajdę :))))

POlemika nawet z kretynami na tym forum nie jest bezcelowa, albowiem zagląda tu wielu internautów, z których część na przykładzie takiego troglodyty PiSlamskiego jak kiblowy hrabia, który obnaża swoją głuPOtę w dyskusjach, może sobie wyrobić POprawną opinię...(o Kmiocicu nawet nie wsPOmnę, bo ten mówi za siebie)

\"speech\"
A nie znasz przypadku platformerskiego dziennikarzyny najsztuba?

Pojechales paplika za niewinność, ładnie to tak?

zzzz...
...chcesz naszego p osła usprawiedliwić tym, że jakiś tam dziennikarz, który nie chwali Rydzyka, JarKacza i PiSlamizmu, okazał się nadzwyczajnie bezczelnym olewaczem przePiSów ruchu drogowego...tylko, że Najsztub nie korzystał z żadnej ochrony, nie wykorzystywał immunitetu do unikania POniesienia konsekwencji...

kiblowy hrabio,
... bo wbrew tobie , jak nie mam kondoma na łbie :)))
i oceniam wszystkich obiektywnie :)))

,,W przypadku PiSu natomiast - nazbierało się już sporo paragrafów, na podstawie których będą siedzieć i odpowiadać przed Trybunałem Stanu\"
Nie wydaje mi się żeby ktokolwiek poszedł siedzieć.
Jakich paragrafow? I na kogo już są?

A coś ciężkiego ostatnio ci na łeb nie spadło?

kiblowy hrabio
...przeciez oni samych siebie sądzić nie będą, ale POlska jako kraj już jest sądzona..., gdy stracą władzę Trybunał Stanu będzie musiał wyrokować non stop, dzień i noc...tym razem Feliksgniewowi Ziobrzyńskiemu nikt nie odpuści...

paplak,
-:)

-speech
...nie zachowuj się jak gospodarz klasy, albo inny cieć forumowy...

jaja sobie robię z ciebie, jak ty dziadku kreujesz się niejako
na alfę i omegę wszelakich mundrości forumowych :)

... często i gęsto bronię twoich przekonań,
ale czasami zadziwiasz mnie swoimi głupotami :)

sorrki,
tobie nikt palmy pierwszeństwa tu nie odbierze ,
nie peniaj paplak,

już dawno olałbym cię ciepłym moczem gdyby nie moja zasada :

Każdy wróg PiS jest moim przyjacielem
a każdy przyjaciel PiS jest moim wrogiem!

NIGDY WIĘCEJ PiSu !

zatem znacznie się od ciebie różnię, bo nie każdy wróg PiSlamski jest przez mnie akceptowany, natomiast wiele razy odpuściłem sobie atakowanie ciebie, by nie dodać skrzydeł właśnie PiSlamskiej hołocie, a zasługujesz często na cięgie baty...choćby za zarozumiałość jaką teraz bezwstydnie prezentujesz co nie jest wcale największą twoją szkaradnością na tym forum...

Ktoś znajomy kołka od razu przesłał mu wiadomość aby honorowo i dla nas mieszkańców zachował klasę ,oto treść tej wiadomości; Najlepszy ruch w tej syruacji to przyjąć mandat 500zł.i zgłosić się z prawem jazdy na policję oddać na 3 miesiące wynająć kierowcę na umowe o dzieło i przyznać się w mediach do błędu ,nie dać na forach plotkować przed wyborami ,pozdrawiam pana Posła xxxxxxx. A stało się innaczej mówiac (w milczeniu) uciekinier przed kamerami tv,hahahah hahahaha.

Anatol M.

... jesteś koniunkturalny dupek - i tyle :)))

i kto tu sobie uzurpuje prawo do wszechmogącego i wszech inteligentnego typa na tym forum ?
Mnie to koło jajcec lata, kto sobie i co o mnie myśl !
... ale widzę, że ty tu chcesz dalej być guru - twoja brocha ,
ja mam to głęboko w dvpie,

nie zamierzam walczyć o palmę pierwszeństwa,
jebie mnie to :))

nie mam kompleksów,

bez zarozumiałości , na 100% masz lżejsze pióro, ale to nie znaczy, że słówka ładnie ubrane mają rację !

... dziadu, o jakiej szkaradności ty tu teraz piszesz ?
o mojej dosadności i teraz poprzesz niby argument Kaśki De.bilki,

że niby zapominasz , jak sam ją od k... w i etc. wyzywałeś ?
Jak sam pisałeś, że baraszkowała z tobą w Lasku Jednaczewskim w maluchu ?

... teraz będziesz szukał sprzymierzeńca u Kaśki ,De.wotki ?
Ona na 100% zaraz mi przyłoży, wykorzystując moment twojej głupoty,
podliże ci się , by matołku za parę dni - znów walczyć z tobą :)))
- mało to razy cię CHAMEM nazwała ?

GŁPIŚ TY PAPLAK I JESZCZE SRASZ WE WŁASNE GNIAZDO !

A co ja kuźwa mam do waszego kopania się i do tego postu debilu jak mojej żadnej wypowiedzi tu nie ma? Odpiździj się od mojej osoby w końcu buraku. Fakt niezaprzeczalny Paplak w stosunku do mnie raz okropnie przegiął, mniejszych przegięć było więcej i to jest mu zapamiętane,a w jego bajki o lasku i niby mojej osobie to tylko idiota jak ty może wierzyć. A teraz będąc obiektywną. Nikt chamstwem tobie nie dorówna w stosunku do ilości wyzwanych tu osób, zaznaczam ilości. Gębę nie raz tu chętni byli aby ci oklepać, część nie wiedziała kim jesteś, część zrezygnowała i na tym się skończyło. Chcesz się kopać to się kop, ale ode mnie 3 w bok. Ja nie jestem z takich aby się komuś podlizywać, ja mogę z kimś się zgadzać, z kimś nie, czasem dosadniej napisać ale bez włażenia jak mi wiatr zawieje komuś w dvpę. Jeśli Paplak napisze coś z czym się zgodzę mimo że ma zupełnie inne poglądy to bym musiała być skvrviałym sprzedajnym typem jak niektórzy tu na forum,aby na przekór mimo sobie nie przyznać mu racji. A teraz odbij człeku.

Kasia..

A co jest z bronią którą skradziono posłowi uważam że to sprawa ważniejsza od wykroczenia drogowego.A co będzie jak ta broń zostanie użyta do innego przestępstwa???????

uczciwość i prawda to najważniejsza rzecz

paplak MATOLE !

nie zastanawia cię , to że wielu mi już tu groziło prokuraturą, policją i procesami za niby pomówienia i oszczerstwa ?

To czcze gadki - bo NIKT MI TU NIE UDOWODNI , ŻE PISZĘ NIEPRAWDĘ -
A I JAK - NIGDY NIE UŻYWAŁEM ARGUMENTÓW AD PERSONAM , W STOSUNKU DO OSÓB, KTÓRYCH KRYTYKOWAŁEM ICH DZIAŁALNOŚĆ - W SFERZE PUBLICZNEJ .

NIGDY NIE KRYTYKOWAŁEM CZYJEJŚ APARYCJI, NIE WCHODZIŁEM W SFERĘ RODZINĄ I PRYWATNE ŻYCIE , NIE POMAWIAŁEM KOGOŚ O ZŁODZIEJSTWO CZY WYKORZYSTYWANIE SŁUŻBOWEJ POZYCJI DO JAKICHKOLWIEK KORZYŚCI MATERIALNYCH .

... druga i odmienna sprawa to grupa kilku gownozjadów i bohaterów z za monitora - KVTASÓW , którzy PIERWSI ZACZYNALI z obelgami, czy też i wyzwiskami -
ZOBACZ , ŻE JEST I JESZCE COŚ TAKIEGO , JAK POZEW WZAJEMNY - tj. TY MI - JA TOBIE .
- a niech wystąpią z pozwem , przegrany a w tym przypadku wnoszący nieuzasadniony pozew - płaci koszta sądowe + ew. mojego zastępstwa sądowego (...ADWOKATA )

ps:
dla tego Kaśka może mnie cmoknąć w kvtasa , jak i @ zzzaaaccc99, jarekducha , forumowy ślepiec kali i paru innych pomniejszych ci.ot :)

zauważ, że jest tu i taki typ, którego nagminnie nazywam \"baranim łbem \" ... i co on może ?
jest i \"kiblowy hrabia\" , ale dopóki on nie przekroczy pewnej granicy, ja pierwszy tego nie zrobię ,
ot, choćby i Wiewióra, nie bardzo się lubimy, ale kvrew na siebie nie sadzimy .

Na przyjemności buraku trzeba zasłużyć to po pierwsze, więc mnie nie wywołuj do tablicy a po drugie nikt normalny z chamami się nie zadaje, a po trzecie żeby chcieć aby ktoś cmokał trzeba mieć coś więcej niż gałazkę wierzby płaczącej między nogami. A po czwarte facet który wszędzie widzi ci.oty i chciałby im wypłacać kvta.sem w czoło jest dla mnie jakoś z deka dziwny, aby nie rzec dosadniej..... Żegnam, nie produkuj się już, bo swoimi wpisami błyszczysz jedynie wśród takich jak ty, ewentualnie jak neon przed burdelem.

Kasia..

De. bilko , przypomnieć ci , że sama kilka razy tu pisałaś, że już nigdy więcej nie będziesz odpowiadać na moje komentarze ?

...a ja ci odpisałem, że kłótliwa seksi babciu NIE wytrzymasz długo ,
ba, nawet chciałem przyjąć zakład :)))

No i jak zawsze , wyszło na moje, długo nie wytrzymałaś ,
znów się odszczekujesz stara suko :)))

Kaśka, no nie wiem czy ta moja witka by ci się do buzi zmieściła :)

Przypomnieć , jak jakiś czas wstecz chwaliłaś się seksi babciu,
że ty jesteś lepsza od odkurzacza , bo masz taki cug, że jak ty z przodu ciągniesz - to twój partner (... nie mąż ? ) - aż dvpą prześcieradło wciąga :))))

Głupku nie wypieram się tego absolutnie że pisałam abyś odbił i że nie zamierzam z tobą dyskutować, ale ty jak ten poyeb non stop szukasz zaczepki i pijesz pierwszy do mnie. Nie znudziło ci się z tym odkurzaczem? Wklej post tylko powtarzam po raz kolejny ten w którym napisałam kto tak powiedział abym tobie takiej udzieliła odpowiedzi celem odwalenia się, a ciebie trzyma niczym termos. A twoja witka mnie nie interesuje, nie zadaję się z chamami, więc swoją witką chwal się przed tymi z którymi uprawiasz chociażby czekoladowe przekładańce lub trójkąty, czyli ogólnie wszystkie te będą zainteresowane które z chamami sypiają. U mnie facet nie musi być mega bogaty, bo nie jestem materialistką, nie musi być mega przystojny ( chociaż też nie odpychający) ale musi być facetem z kulturą w stosunku sam na sam. To numer jeden w ocenie faceta. I mam nadzieję że już skończysz te zaczepki mojej osoby, bo to nie ja ciągle szukam w dvpie mózgu.

Kasia..

,,ot, choćby i Wiewióra, nie bardzo się lubimy, ale kvrew na siebie nie sadzimy,,

no to ładnie. Ujawniłeś się. Nie lubisz mnie?
jesteś niesprawiedliwy.
Czym sobie zasłużyłem?
Ja za Tobą przepadam. ;-) .

...a wystarczy tylko nie pić do monitora...no i nie upijać się tuż po POłudniu...

Nie pić? Najpierw trzeba być człowiekiem. Alkohol jest dla ludzi, tylko mądrych....

Kasia..

Ta tefałenowska dzienikarzyna jeździł bez prawa jazdy ponad 7 lat

A to bydlak

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

180921103922.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0