piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brawo Jaro Kaczyński za wezwanie do walki z klikami.

to bedzie tak jak napisalam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Jaro Kaczyński za wezwanie do walki z klikami.

Sprawa "kanarów" jest ostatnio dość powszechna. Ogólnie kontroler, któremu odmówiono okazania dokumentów może wezwać policję, by po Ciebie przyjechała i zabrała na komendę w celu potwierdzenia tożsamości lub zaproponować opłatę kary na miejscu (tych 84zł). Za wezwanie policji nie może pobrać żadnej opłaty, pierwsze słyszę, by policja ją pobierała. Mogą Cię co najwyżej spisać. Tak w ogóle jeśli jesteś niepełnoletnia, to powinni Cię zawieść na Izbę Dziecka i wezwać rodzica.
Kontroler nie ma prawa żądać od Ciebie wyjścia z autobusu, zmuszać Cię do czegokolwiek. I tu ich system zawodzi, bo jak już wysiądziesz z autobusu, to nie ma prawa Cie zatrzymać, a jeśli to zrobi jest to wg prawa napaścią i wtedy Ty możesz zawiadomić policję.
W ubiegłym roku miałam wg "kanara" źle skasowany bilet - bo słabo odbity. Nie wysiadłam na przystanku na którym mnie o to poproszono, wysiadłam na tym, na którym miałam wysiąść. Odwróciłam się na pięcie i chciałam odejść, gdy waćpan mnie złapał za rękaw. Na moje pytanie, czy nie przekracza w tym momencie swoich kompetencji i nie dopuszcza się do napaści opuścił rękę i się poddał.
Proponuję znać swoje prawa i obowiązki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Jaro Kaczyński za wezwanie do walki z klikami.

Bede wdzieczna za jakiekolwiek informacje,namiary na mechanikow-zaklady mechaniczne w obrebie do 20km od łomzy.pomozcie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Jaro Kaczyński za wezwanie do walki z klikami.

haha to tylko pozazdrościć jak milion km haha
mi tam krzyża nie postawili bo inaczej nie pisałabym na forum. Trochę pokory kolego ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Jaro Kaczyński za wezwanie do walki z klikami.

W chilli pizzy to nadal robi te pizze taka stara baba na widok której jesć sie odechciewa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org