czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy działacze PiS mieli wymaganą prawem zgodę na zbieranie podpisów na Starym Rynku?

http://www.milanos.pl/vid-54570-Cyganki-w-Czechach.html


W Łomży też zamiast narzekać na brudasów można by taką łaźnię dla nich zrobić. A chwila - przecież mają na Starym Rynku, tyle że zamiast się kąpać to plują wokół.

Odliczanie do odzewu niezmordowanego miłośnika tusz cygańskich i czeczeńskich i obrońcy pasożytów wszelakich:
1...
2...
3...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy działacze PiS mieli wymaganą prawem zgodę na zbieranie podpisów na Starym Rynku?

Decyzja podjęta nie zmieniam sali. Dziękuje wszystkim na forum za swoje opinie. Zespół mam świetny tak że nic nie może popsuć mi tak szczególnego dnia. Sufit będzie oświetlał mi kolorami zabawę weselną:) heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy działacze PiS mieli wymaganą prawem zgodę na zbieranie podpisów na Starym Rynku?

Polecam presto na polowej pizza wyśmienita
ewentualnie chilli pizze na ul długiej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy działacze PiS mieli wymaganą prawem zgodę na zbieranie podpisów na Starym Rynku?

No właśnie żadna pomyłka! U znajomej w tamtym roku w lipcu chcieli ze wszystkim 10 tyś, wesele miało być na 270 osób więc z palca tego nie wyssałam. Ale chyba daliście im swoje alkohole, napoje i owoce i przywieźliście ich na miejsce za tą cenę :P Zreszto co będę się kłóciła może inne wymagania miałaś u mnie to tak się kalkulowało. Ja już mam swoje za sobą znalazłam innych i też świetnie się spisywali, byli realni do moich wydatków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy działacze PiS mieli wymaganą prawem zgodę na zbieranie podpisów na Starym Rynku?

Witam wszystkich!

Jestem osobą która współpracuje zarówno z dh Górską oraz dh Pyczotem oraz znam całą sprawę.

Z całą pewnością zgodzę się że Pyczot dużo robi w naszym mieście. Za co osobiście go podziwiam.

Od wielu osób które kiedyś były u niego w drużynie słyszałam opinie na temat biwaków organizowanych przez niego. Forma ta opierała się na wykonywaniu prac na jego korzyść. Byłam nie jednokrotnie na biwaku harcerskim i na takiej imprezie (organizowanej przez dh Komendant) są zabawy elementy techniki harcerskiej. MŁODZIEŻ SIĘ BAWI! Z relacji osób należących do jego drużyny wynika że czegoś takiego brakuje!

Co do druhny Komendant. Był ktoś z was na wyborach? Wie co tam się działo? Jak nie to zamknijcie buzie łaskawie a nie wypowiadacie się na temat w którym jak się domyślam mało wiecie...

Popieram dh Górską... W ZHP obwiązuje statut i Prowadząc drużynę jednocześnie zobowiązujemy się na prowadzenie jej ZGODNIE z statutem. Jest tam jasno zapisane, że składka członkowska wynosi 3 zł! To tak dużo?!

Poza tym zapisane są również prawa i obowiązki drużynowego, który zobowiązany jest do PROWADZENIA DOKUMENTACJI DRUŻYNY! Wytyczone jest również jak powinna ona wyglądać.

Skoro mu to nie odpowiada od początku to po co zakładał drużynę w tej organizacji pożytku publicznego?!

Dh Górska kierując do Pyczota pismo powiedziała jasno masz czas na uzupełnienie dokumentacji i zapłacenie składek. A on? ROBI AFERE! skoro 20 drużynowych potrafi podporządkować się w hufcu do tego a ON NIE to coś tu jest nie tak?

Składki harcerskie odprowadzane są dalej do Chorągwi białostockiej więc dh Górska nie może sobie ich od tak zatrzymać! Jest z tego rozliczana! W Hufcu zostaje o ile się nie mylę 20% (podobnie jak w drużynie!)

Dh Górska egzekwując to od Pyczota dba również o swój tyłek! Jak coś się stanie u niego na zbiórce jej również się dostanie za to że nie ma niezbędnej dokumentacji do prowadzenia drużyny!

Na zakończenie powiem jedno: GDYBY PYCZOT CZAS KTÓRY POŚWIĘCIŁ NA NAGŁOŚNIENIE TEJ SPRAWY POŚWIĘCIŁ NA UZUPEŁNIENIE DOKUMENTACJI DAWNO BYŁO BY PO SPRAWIE!


Pozdrawiam tych którzy uważnie przeczytali mój komentarz i zrozumieli o co chodzi tak na prawdę, a nie gadają nie mając pojęcia o co tak naprawdę chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy działacze PiS mieli wymaganą prawem zgodę na zbieranie podpisów na Starym Rynku?

pelikan na bema:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy działacze PiS mieli wymaganą prawem zgodę na zbieranie podpisów na Starym Rynku?

I bardzo dobrze że dostał. Jak się nie umie zachować to niech siedzi w domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy działacze PiS mieli wymaganą prawem zgodę na zbieranie podpisów na Starym Rynku?

ciekawe do której drużyny autor poniższego należy???Nie lubię a nie nienawidzę, to drugie dotyczy uczuć, a ja kieruję się przekonaniami. ZHP oraz ZHR nigdy mi nie odpowiadały i naprawdę nie chodzi o te śmieszne mundury. Zacznę od podziału. ZHR to taka Młodzież Wszechpolska tylko w wersji Easy. Dlaczego? Ano tego tłumaczyć mam nadzieję nie muszę. W młodym wieku nie powinno się dziecku kazać spowiadać… a ZHR to budowanie ruchu pro-katolickiego! Dzieciaki nie są w stanie popełnić ciężkich grzechów – ewenementy są – ale to tylko ewenementy. Dzieciństwo powinno być ideologicznie „bezideowe”. Niestety… zaraz jakiś dzieciak ideowych i chrześcijańskich rodziców opisze swoją fascynację ZHR – „nie byłeś, to się nie wypowiadaj” ;-) Oczywiście, sram na to… bo jak zwykle mam rację. Przypomnę jednak, że nikt nie rodzi się katolikiem – rodzimy się „tabula rasa” i można z nas chorobliwie zrobić wszystko… a później taki „x” pieprzy, że nikt go do kościoła nie zmuszał… sam chciał. To jest brutalne – on nawet nie wie lub nie chce wiedzieć jak łatwo i podświadomie uległ wpływom…

Teraz najważniejsze… moje „nielubienie” skierowane jest głównie w stosunku do ZHR”… bo to taki „Jezus Camp”. Pozostaję kwestia ZHP czyli Związek Harcerzy Polskich. Ponoć, taka lewicowa odmiana ;-) Mili moi… to nie jest lewicowa odmiana. Brak wątku kościoła, codziennych mszy i modlitw nie robi z tej organizacji w żadnym calu Związkiem Harcerzy Lewicowych. Nie! Ale powoli…

Abyście mnie ludziska nie zjechali „że czepiam się dzieciaków” o sprawy dorosłych” wyjaśniam… to ja się czepiam, że dzieciaki podświadomie wchodzą w ideologię patriotyzmu – więc? Nie czepiam się harcerzy tylko organizacji – która wymaga (według mnie) konkretnych zmian.

Dobre słowo… oczywiście, ZHP ma więcej zalet niż wad. Jestem przekonany, że są oni wychowywani na jak najlepszych obywateli. Ale… w tej całej zabawie, rozpalaniu ognisk, bieganiu po lesie z kompasem jest wątek patriotyzmu przekazywany w sposób „autorytarny”. Tu, autorytetem jest władza ZHP oraz instruktorzy… podmiotem jest dzieciak, zafascynowany Harcerstwem zafascynuje się też patriotyzmem – tą nieszanowaną przeze mnie odmianą, defilad, hymnów, wystąpień a nawet poświęceń i pamięcią, rozgrzebywaniem starych ran, uprzykrzanie się kto co zrobił i ile zniszczył.

Pytam się dlaczego Harcerstwo Polskie nie nazywa się po prostu Harcerstwem lub Skautingiem… ano, skauting jest bezideowy więc ZHP nie ma moralnego prawa posługiwać tą nazwą. Tak więc ZHP nie jest odmianą Skautingu lecz odrębną jego częścią.

Związek Harcerzy Polskich – Jest wychowawczym, patriotycznym, dobrowolnym i samorządnym stowarzyszeniem otwartym dla wszystkich bez względu na pochodzenie, rasę czy wyznanie.Wychowanie w ZHP opiera się na normach moralnych, wywodzących się z uniwersalnych, kulturowych i etycznych wartości chrześcijańskich, kształtuje postawy szacunku wobec każdego człowieka, uznając system wartości duchowych za sprawę osobistą każdego członka Związku.

Jeżeli „paradoks” to nieodpowiedni komentarz do powyższej definicji ZHP, proszę… ukrzyżujcie mnie. Mało… pierwsze prawo zucha „Zuch kocha Boga i Polskę”… dobra, dobra… nadal nie czujecie paradoksu?

Cel statutowy ZHP: upowszechnianie w społeczeństwie takich wartości jak: wolność, prawda, sprawiedliwość, demokracja, samorządność, równouprawnienie, tolerancja i przyjaźń.

Poniżej pogrubię wszystko z prawa ZHP co budzi moje wątpliwości…

Harcerz Służy Bogu i Polsce, i sumiennie spełnia swoje obowiązki.
Na słowie harcerza polegaj jak na Zawiszy.
Harcerz jest pożyteczny i niesie pomoc bliźnim.
Harcerz w każdym widzi bliźniego, a za brata uważa
każdego innego harcerza.
Harcerz postępuje po rycersku.
Harcerz miłuje przyrodę i stara się ją poznać.
Harcerz jest karny i posłuszny rodzicom i wszystkim
swoim przełożonym.
Harcerz jest zawsze pogodny.
Harcerz jest oszczędny i ofiarny.
Harcerz jest czysty w myśli, mowie i uczynkach i zwalcza szkodliwe nałogi.
Mam szczerą wole całym życiem pełnić służbę Bogu i Polsce, nieść chętne pomoc bliźnim, i być posłusznym prawu harcerskiemu.

Naprawdę, nie chciałbym poznać Harcerza który traktuje powyższe nadmiar poważnie… na szczęście Ci których do tej pory poznałem, sami uznali, że do Harcerstwa należy podchodzić z dystansem… i innym też tego życzę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy działacze PiS mieli wymaganą prawem zgodę na zbieranie podpisów na Starym Rynku?

Pani G.,szara,zakompleksiona myszka,harcerka zza biurka,o istnieniu której wie tylko najbliższa rodzina,dąży do rozbicia jedynej drużyny harcerskiej w mieście o ktorej jest słychać nie tylko u nas,ale i w Polsce i dzięki której wiadomo jest,że w Łomży istnieje harcerstwo.

Druh Kazimierz Lutosławski,nasz rodak,jeden ze współtworców skautingu w Polsce ,pisał m.in.:"hasło czuwaj to pobudka ,ostrzeżenie:oznacza gotowość ducha do pracy nieustannej."

Druh Pyczot to legenda łomżyńskiego harcersta,nieustannie pracujący z młodzieżą,inicjator i uczestnik wszelkich akcji,gdzie można propagować i realnie szukać pomocy dla potrzebujących.
To znakomity wychowawca młodzieży w duchu patriotyzmu,harcerze tej drużyny są widoczni przy obchodach wydarzeń historycznych w naszym regionie.
Pod takim człowiekiem nie można kopać dołków,nawet jak się zielenieje z zazdrości o jego popularność.
Takiemu człowiekowi trzeba pomóc,bo wart jest co najmniej tuzina pań G.,a nie postępować jak bezduszny księgowy,bo słupki wpływów się nie zgadzają.
Doprawdy nie wiem,jak się to zakończy,albo się dogadają,albo pani G.przejdzie do historii miasta i harcerstwa,jako grabarz(grabarka?)skautingu w Łomży.

pieżpa

Rajskie życie stanowi ideał nawet dla ateistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy działacze PiS mieli wymaganą prawem zgodę na zbieranie podpisów na Starym Rynku?

Sony Bravia to przereklamowane badziewie pozostjace technologicznie w tyle. Ostatnio Sony przestało produkować telewizory bo nie było kupujących na to drogie badziewie.

Ja osobiście polecam plazma Samsung PS 63 puls 1 D7000

ogólnie polecam cała serie plazm Samsunga seria D7000 LUB C7000 doskonała jakośc kolorów , nasycenie braw, prawdziwa czerń, brak katów widzenia jak LCD , brak smurzenia przy szybkich obiektach poruszających się, doskonale daje sobię rade z sygnałem SD tzn niższej rozdzielczości niz posiada matrycę. Cześtotliwośc odświrzania obrazu 800 Hz zadem Lcd tego jeszcze nie posiada.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy działacze PiS mieli wymaganą prawem zgodę na zbieranie podpisów na Starym Rynku?

wiedzialem ze znajda sie debile co beda go bronic celowo napisalem ten post wcale sie nie martwie tym jak o mnie pisza leszcze albo jak waldima pisze ze brak mi odwagi czy o jakims bilecie pisze ja tam stalem kiedys w klubie nocnym na bramce to wiem troche wiecej niz inni i troche akcji widzialem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org