piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pogrzeb generała Ścibora-Rylskiego. Ani Duda, ani Błaszczak nie pofatygowali się na cmentarz

Mrauucia papa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb generała Ścibora-Rylskiego. Ani Duda, ani Błaszczak nie pofatygowali się na cmentarz

Czy to ważne gdzie mieszkam? Na południu ;) Pytałem tylko, czy tak jest wszędzie?
torro - w moim wieku nie pasuje robienie takich rzeczy, ale przyznam, kiedyś bym tak zrobił :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb generała Ścibora-Rylskiego. Ani Duda, ani Błaszczak nie pofatygowali się na cmentarz

Szkoda Marlenie,kto nam będzie płodził następne tematy do popisania i poczytania? No nikt tak jak TY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb generała Ścibora-Rylskiego. Ani Duda, ani Błaszczak nie pofatygowali się na cmentarz

Dobre i 3 miesiące bez głupich postów,mimo wszystko powodzenia na zmywaku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb generała Ścibora-Rylskiego. Ani Duda, ani Błaszczak nie pofatygowali się na cmentarz

Lala hahahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb generała Ścibora-Rylskiego. Ani Duda, ani Błaszczak nie pofatygowali się na cmentarz

i jak? zmienia się inteligencja tu na forum? czy słabnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb generała Ścibora-Rylskiego. Ani Duda, ani Błaszczak nie pofatygowali się na cmentarz

No właśnie, proste jest to dla Ciebie. W Chicago nie mieszkamy, żeby zaraz tak wiatry porywały nam śmieci z balkonu i żeby te śmieci hulały po całym osiedlu. Widzisz, dla Ciebie to jest takie proste, bo nie zdajesz sobie sprawy, że innym to przeszkadza. W dziwnym bloku mieszkasz, że u Ciebie tak wszyscy robią :)
Ps. Ja np. śmieci nie wywalam na balkon, ja je stawiam w worku na balkonie, żeby nie śmierdziały ludziom na klatce i jak wychodzę z domu, to biorę je z balkonu. Proste...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb generała Ścibora-Rylskiego. Ani Duda, ani Błaszczak nie pofatygowali się na cmentarz

współczuję,na Sybiraków ostatnio widziałam śmieci stojące pod drzwiami,he,Masakra



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb generała Ścibora-Rylskiego. Ani Duda, ani Błaszczak nie pofatygowali się na cmentarz

Witam, obecnie na rynku jest sporo dobrych fotografów ślubnych o różnych umiejętnościach. Widziałęm świetne fotki zrobione przez Klepackiego na sesji w Warszawie, Beata Kowalewska z bkstudio.pl robi świetną robotę w studio i na plenerze więc trzeba wybrać to co nam sie podoba i nie iść w owczym pędzie. Dla mnie w zdjęciu najwazniejsze jest "to coś" co sprawia uśmiech na twarzy. Ewidentnie pan Krzysztof najwiecej uwagi przywiązuje by zdjęcie wykonac jak najbardziej profesjonalnie i gdzieś w tym ucieka spontaniczność i kreatywność.


a tak poza tym to myślę ze Pan Krzysztof po przeczytaniu tego postu może spokojnie złożyć doniesienie do prokuratury o zniesławienie w internecie i minimum żadać przeprosin na portalu tak jak to było z jednym użytkownikiem i firma DOMEL jakis czas temu. http://www.mirt-meble.pl/doczworki/forum/read.php?f=2&i=378785&t=378785

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb generała Ścibora-Rylskiego. Ani Duda, ani Błaszczak nie pofatygowali się na cmentarz

Akkka jakiego rodzaju jest to tekst? Chetnie Ci pomoge. Wrzuc tutaj lub na mojego maila: tom@noentry.pl





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb generała Ścibora-Rylskiego. Ani Duda, ani Błaszczak nie pofatygowali się na cmentarz

Mam nowego pomysla!
Gdy beda staly smieci sasiada pod jego drzwiami to do jego dostaw swoje w worku.Niech wynosi w stereo.Moze wreszcie da mu to do myslenia ze klatka schodowa nalezy nie tylko do niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb generała Ścibora-Rylskiego. Ani Duda, ani Błaszczak nie pofatygowali się na cmentarz

hmmmm .. czasami nie rozumiem wirtualnego świata ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb generała Ścibora-Rylskiego. Ani Duda, ani Błaszczak nie pofatygowali się na cmentarz

tak myslisz ze dobry??;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb generała Ścibora-Rylskiego. Ani Duda, ani Błaszczak nie pofatygowali się na cmentarz

w sklepie z rybkami ....... :)

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org