czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
towarzysz PZPR Stanisław Piotrowicz \"pojechał\" po UE

Marlen.

Płynąc w Narwi, przez bulwary nie przepłyniesz , bo bulwarami możesz się przejść, co do wygody i bezpieczeństwa pływania, to zobaczymy.
A jeśli chodzi o potrzebę tej inwestycji jestem za, znudziły mi się wycieczki groblą Jednaczewską.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: towarzysz PZPR Stanisław Piotrowicz \\\"pojechał\\\" po UE

A to do łomży zbliża się jakaś wielka watacha????
Bez obaw, jesteście pod ochroną jego eminencji biskupa :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: towarzysz PZPR Stanisław Piotrowicz \\\"pojechał\\\" po UE


Marlen to nieudolna podróbka kalesonów. Próbuje być równie zabawny, wesoły i optymistycznie nastawiony do życia. Chociaż póki co jest świetnym trollem zaśmiecającym forum swoimi kretyński wypocinami. A po ostatnim poście zaczynam podejrzewać, że jest też podstarzałym desperatem...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: towarzysz PZPR Stanisław Piotrowicz \\\"pojechał\\\" po UE

nie jenacej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: towarzysz PZPR Stanisław Piotrowicz \\\"pojechał\\\" po UE

Myślę,że coraz więcej ludzi,szczególnie młodzież nosi już w kieszeniach noże ,jakieś odstraszydła typu gaz itp . Wcale nie dziwota,ze jak czyni się zmrok to na chodnikach pustoszeje,inna sprawa ,że ulice pęcznieją od aut hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org