poniedziałek, 20 sierpnia 2018 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PLATFUS donosi na POLSKĘ

znów donoszą kapusie

https://www.youtube.com/watch?v=N7h31BzJvD0

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: PLATFUS donosi na POLSKĘ

obowiązkiem każdego patrioty jest piętnowanie szkaradności i szkodliwości PiSlamskiego nierządu gdzie się tylko da i gdzie tego nie tylko chcą słuchać, ale także udzielić POmocy w zwalczaniu kaczej dyktatury

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Nie patrioty, tylko folksdojcza.

Autor: Polus (---.etth.elomza.pl) Data: 13-06-18 19:33

Nie patrioty, tylko folksdojcza.
________
towarzyszu polus, a tobie rządy komunistów odpowiadają i marzysz do włączenia Polski w krąg \"niepodległych\" państw: Rosji, Białorusi, Korei Płn., Wietnamu, Wenezueli ..... Już płetwami tupiecie.

TYPOWY ZWOLENNIK PIS

Na razie mamy rządy komunistów brukselskich, skąd zalewają nas idiotycznymi prikazami, bardziej niż kiedyś Moskwa.
A patron folksdojczów Timermans, zasadził się na Polskę jak tryper na wojsko. Aż się z własnym przełożonym pochlał, który chciał dziada nieco uspokoić.

Hm. Komuniści powiadasz, z Brukseli? Powiadasz? To Piotrowicz, który wprowadza prawo powstałe w latach stalinizmu jest z Brukseli?

TYPOWY ZWOLENNIK PIS

Jeśli biją pokłony takim komuchom jak Spinelli i Marks, to Jezuitami chyba nie są?

jeba.ć PIS ...

Autor: Polus (---.etth.elomza.pl) Data: 13-06-18 20:25

Jeśli biją pokłony takim komuchom jak Spinelli i Marks, to Jezuitami chyba nie są?
Tam do jedynej szarej komórki? Pamiętasz do jakich struktur Polska wstąpiła?DOBROWOLNIE. I Unia Europejska to nie ICH jakaś Unia. Tylko również nasza Unia. Parlament Europejski to nie ICH, Brukseli Parlament, tylko nasz Parlament. Traktat podpisali nie ONI, nie tylko Bruksela. Ale też przedstawiciele Polski. Wiem, że czopy pisowskie mają pamięć nie tylko krótką, ale i wybiórczą. Traktat w imieniu RP podpisał nie kto inny, tylko śp. Lech Kaczyński. A zapomniałem. Wg. nowej linii partyjnej macie śp. Lecha Kaczyńskiego głęboko tam, gdzie się czopki wkłada.

TYPOWY ZWOLENNIK PIS

Nasza i nasz? Dla ryżawego i Elki na pewno.
Dla zwykłych Polaków eurokomuchy nie zrobiły nic dobrego jeszcze.
Bo oprócz wdrażania pedałowania, zdziczania i zniewalania narodów, niczego innego doszukać się nie mogę.

Uważaj co piszesz.Bo różnie bywa u nas.

Maria47

U nas bywa tak że, akcyzy i inne opłaty, ryżawy zrównał z unijnymi na 4 lata przed wyznaczonym przez eurokołchoz terminem.
Natomiast poziom życia i zarobki Polaków, ani eurokołchoz, ani ryżawego nie obchodziły, ani nie obchodzą do dzisiaj. Ważne że oni mają.
Bardzo ich również obchodzi, aby ewentualni uchodźcy, zasiłki mieli na takim samym poziomie co w Niemczech. I całą resztę również.
Ale najmniejszych działań w sprawie zdechłej służby zdrowia dla Polaków.
Czy uważać? Mój czas już minął, więc mi to lotto.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0