sobota, 28 maja 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pani Bogusia Olbrys nowym zastępcą od oświaty, a Wiesław Tadeusz Grzymała w miejsce Garlickiego.

Takie informacje krążą już od dawna w lokalnych strukturach PiSu.
Minister Jurgiel podobno wskazał jednego z zastepcow aby był z PiSu. Ale ostatnie sytuacje pokazały że jednak z PiSu ma być dwóch zastepcow.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Pani Bogusia Olbrys nowym zastępcą od oświaty, a Wiesław Tadeusz Grzymała w miejsce Garlickiego.

To jest swietne rozwiazanie. Tak trzymac - bedzie to nastepny gwozdz do trumny.

Do konca kadencji 5 m-cy tj. 150 dni.

Re: Pani Bogusia Olbrys nowym zastępcą od oświaty, a Wiesław Tadeusz Grzymała w miejsce Garlickiego.

A drugi z-ca tez jest nielojalny. Buhaha !!!!

Dobrze. Pan Wiesław jest mądrym człowiekiem. Kieruje ARiMR więc i poradziłby sobie na stanowisku zastępcy. A Pani Bogusia zna się na oświacie jak mało kto. Myślę że taka zmiana byłaby istotnie dobrą zmianą. Zarówno Pani Bogusia jak i Pan Wiesław nie lansowali by się tak jak Garlicki z Muzyk. Olbryś i Grzymała są pracowici i napewno mogą zrobić dużo dobrego dla miasta.

Jarku czemu nielojalny??a może zastępcami mają być ludzie z PiS-u? a nie przyklejeni do Prezydenta, który wygrał wybory sam !!!może już w centrali mieli tego dość i dlatego Agnieszka już w ratuszu nie mieszka!!!! Do czosnka nic nie mam, tylko idą wybory i zaczyna się polityka...a on niepartyjny.

Pani Bogusia Olbrys według mnie jest świetnym kandydatem.

Jest szczera i widać to w jej oczach, zawsze uśmiechnięta i serdeczna do wszystkich takiego wice trzeba dla Łomży. Pani była do pięt nie dorasta pani Bogusi.
Taki wiceprezydent jest godny reprezentowania Łomży na 600 lecie. Pani Bogusia nie jest anonimowa , radna była od 2006 roku przez 3 kadencję. Sama zapracowała na swój sukces wyborczy, ludzie ja popierają . Pomimo prawie ostatnich miejsc na listach do rady, wyniki miała zawsze w czołówce.

Łomża i Lomzanie zasluguja na kogoś kto jest ofiarny, pracowity, bezinteresowny, troszczący się o dobro wspolne, a nie swoje własne. Taka jest właśnie pani Bogusia Olbrys , przeciwwaga pani Muzyk.

Co do Tadeusza Grzymały w radzie w Pisie od 2006 i jest bliskim współpracownikiem Jurgiela..

Pani Bogusia została powołana na okres 5 letni jako dyrektor szkoły. Ma gwarancję powrotu gdyby się okazało że panna zostawiła za dużo bałaganu w oświacie. Bo przypominam w komentarzu prezydenta można przeczytać że były błędy w nadzorze .

Ale Pani Bogusia na pewno sobie poradzi bo jest inteligentna kobieta, pełna wdzięku i uroku. I co najważniejsze jest szczera.

Panie PREZYDENCIE po doradztwo prosze udac sie do Posła Kołakowskiego i ludzi, którzy kochają Polskę i chca jej służyć

podpowiem, Mieczkowski jest dobry w oświacie a Rabczynska w sprawach ekonomii

@poznański, swoją propozycję jw w buty wsadz, będziesz wyższy

DiDi

Pani Bogusiu ma pani silne poparcie w szkole jako dyrektor i wśród wyborców co pokazały wyniki na radna. Jest pani z PiSu i pani mąż również. Często można spotkać państwa i delektować się widokiem wspaniałego i ciepłego małżeństwa, co ma znaczenie w obecnej
byłej już sytuacji.

Pani domu.
Te twoje kandydatury to nie są adekwatne na te miejsce. Zdrajcy zawsze zostaną zdracajmi ten kto był przeciw prezydentowi niech nie marzy o byciu zastępcą.

Pani Bogusia zawsze popierała stanowisko Chrzanowskiego. Razem współpracowali w radzie i zawsze byli za Pisem. Lojalność procentuje. Ktoś kto jest dobrym człowiekiem będzie dobrym zastępcą. Po co kolejni zdrajcy jak była panna.

Hahaha co za bzdura

Wysłałam ostatnio e-mail Prezydentowi z opinią.
Poniższy screen pokazuje, że on nawet tych wiadomości nie czyta i ma w d.... zdanie mieszkańców bo i tak robi co chce ...To kpina z wyborców!

Anetko a co on za sekretarkę robi, że na maszynie ma Ci odpisywać!!!!kobieto wiem,że słonce dziś grzeje ale to dopiero maj

Propozycje zastępców bardzo ciekawe i do rozważenia. Wydaje się, że przynajmniej co do lojalności tych osób nie można mieć żadnych zastrzeżeń.

Pan Tadeusz był kiedyś mocno związany z posłem Kołakowskim ...a jak jest dzisiaj ? Hmmm lojalny tak?

Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

To są dobre propozycje!!!!!!!!!!
Na pewno Pani Olbryś zrobi dużą różnicę!!!!!!!!!!!

A z jakiej szkoły jest oddelegowany pan Piechociński?

Jak widać ostro ruszyła w necie kampania wyborcza. Ekipa ratuszowych klakierów na tym forum zmieniając nicki dwoi się i troi, aby z kadencji obecnego prezydenta, która okazała się zwyczajna klapą, a on sam jednym z najgorszych prezydentów miasta, zrobić sukces, a jego przedstawić jako wybitnego prezydenta, który jak nic winien wygrać nadchodzące wybory. Jak widać ekipa wzięła sobie na cel wiceprezydent Muzyk i rozpoczęła wulgarne populistyczne linczowanie tej osoby uważając zapewne, że jest głównym zagrożeniem dla ich pomazańca. Ja jednak myślę, że mieszkańcy miasta tego nie kupią w myśl ich zamierzeń, że ciemny lud to kupi, tylko w nadchodzących wyborach korzystając z demokratycznego prawa skreśli z listy wyborczych pana Chrzanowskiego dla dobra naszego miasta , przyszłości naszych dzieci oraz nas samych.

co sądzicie o nowych zastępcach???

są godni ???

Jak dla mnie to byłaby dobra zmiana. Bez porównania z poprzednimi

Garlicki też do zwolnienia ?

Racja Norman miejmy tylko nadzieję że dobra zmiana dla Łomży dopiero się zacznie .hamulec ręczny został w tyle ....

W ostatnim czasie w Łomży były przeprowadzane dwa sondaże i to w tych dwóch sondażach wygrywał w PIERWSZEJ turze obecny Prezydent. nie Pani M., nie Borysek czy Poseł albo posłanka tylko obecny Prezydent z PiS

Ja dziś słyszałem że jednym z zastępców ma być Modzel podobno już gdzieś się tym chwalił

Autor: karolcio1234 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28-05-18 18:09

Imię (nazwa) użytkownika: karolcio1234

Autor: dzieci z bullerbyn (---.146.39.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 28-05-18 18:17

Imię (nazwa) użytkownika: dzieci z bullerbyn
E-mail: marlennowakowska79@gmail.com

GDZIE BYŁ NADZÓR PREZYDENTA

NAD SWOIMI PODWŁADNYMI ?

W TYM PRZYPADKU NAD JEGO ZASTĘPCĄ p.MUZYK ?

JAK BYŁO, TAK ŹLE TO DLACZEGO

CHRZANOWSKI PRZYZNAWAŁ JEJ COROCZNIE ok. 7 tys. zł. NAGRODY

\"ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W PRACY \"

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0