sobota, 28 maja 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy Lomzanie są godni odpowiedzi od Muzyk???

Co prezydent chciał powiedzieć przez to że panna popełniła błędy w nadzorze nad projektami.???

Pani Muzyk proszę nam to wyjaśnić należy się to nam Lomzanom, jesteśmy godni odpowiedzi. Proszę się wytłumaczyć. Miała pani czas w pół godziny pobiec do forum antyprezydenckiego i wydać oświadczenie a od paru dni milczy pani i zero komentarza do zarzutów wobec pani pracy...my Lomzanie jesteśmy godni i oczekujemy że się pani wytłumaczy.

Zgodnie z art. 26a ustawy o samorządzie gminnym, wójt (burmistrz, prezydent), w drodze zarządzenia, powołuje oraz odwołuje swojego zastępcę lub zastępców i określa ich liczbę. Odwołanie z kolei poddane jest dyspozycji art. 70 § 1 Kodeksu Pracy, który stanowi, że „Pracownik zatrudniony na podstawie powołania może być w każdym czasie – niezwłocznie lub w określonym terminie – odwołany ze stanowiska przez organ, który go powołał.” Żadna z ustaw nie wskazuje na obowiązek podania do wiadomości publicznej powodów odwołania i nie chciałem tego robić, z szacunku do Pani Wiceprezydent. Skoro jednak zostałem wywołany do odpowiedzi informuję, że odwołanie nastąpiło z powodu utraty zaufania, które jest podstawą współpracy między prezydentem a jego zastępcami, narastających problemów w komunikacji oraz pewnych błędów w nadzorze nad realizowanymi projektami, o których to wolałbym szczegółowo nie mówić.

Dziękuję Pani Agnieszce Muzyk za jej zaangażowanie i współpracę, i zarazem przykro mi, że tak gwałtownie zareagowała na jej zakończenie. Jestem pewien, że poza urzędem będzie dalej pracowała na rzecz mieszkańców Łomży, bez ograniczeń związanych z koniecznością pozostawania w ramach procedur administracyjnych, które wiążą pracowników samorządowych.\"

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Czy Lomzanie są godni odpowiedzi od Muzyk???

Panicz rządził, panicz odpowiada za urzędników, których sam powołał.

@ poznanski -- stawiasz tezę w temacie : Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

OGRANICZONA UMYSŁOWO MENDO,
TO SAM CHRZANOWSKI POWINIEN PRZEDSTAWIĆ MIESZKAŃCOM
SWOJE PRETENSJE JAKIE MA W STOSUNKU DO p.MUZYK
tj. WYJAŚNIĆ CO MIAŁ NA MYŚLI PISZĄC W OŚWIADCZENIU : \\\\\\\"... pewnych błędów w nadzorze nad realizowanymi projektami, o których to wolałbym szczegółowo nie mówić.\\\\\\\" ?

A NIE ROBIĆ Z TEGO TAJEMNICĘ !
Takich rzeczy się nie robi, bo to zakrawa na pomówienie,
skoro nie podaje faktów.

Jak Chrzanowski powiedział A, to niech teraz i powie B.

Jakie są te błędy, jakich projektów to dotyczy, czy miasto na tym straci i ile ?

PS:
Nawet w polskim prawie oskarżonemu trzeba przedstawić zarzut
i udowodnić winę,
a nie oskarżony sam się oskarża i pogrąża.

to neich chrzanowski opowie coś o budynku na wesołej i o swoich smsach :D

Idioto, sam stawiasz pytanie : Co prezydent chciał powiedzieć przez to że panna popełniła błędy w nadzorze nad projektami.???

Pisz do panicza , niech ci sam odpowie co chciał przez to powiedzieć .
Skąd Muzykalne ma wiedzieć , wróżką jest ?

oj, durnyś ty, durny :))))

Spechu zapytaj panicza :)))
Tylko najpierw zapytaj panny żeby nie miała pretensji że ja na minę poradzisz na swoim portaliku. Bo pamiętaj już pod twoimi skrzydłami siedzi.

Jak było tak źle , to dlaczego dostawała od panicza coroczne nagrody w wysokości ok. 7 tys. złotych, za co ?
... za szczególne osiągnięcia w pracy :)

Spechu czego się boisz. Przecież wysyłasz zapytania a potem do dwóch tygodni masz odpowiedź.
Nie ma problemu i odpowiedz z pierwszej ręki.

Ah. Zapomniałbym teraz i ty wplatales się w sieci tadzika i chyba się obawiasz ..... Stąd ta stagnacja i zatwardzenie na portalu.
A mówiłeś że to Chrzanowski sterowany będzie kiedyś. I co??? Sam dołączyłeś do tych którzy działają z błogosławieństwem.

Zmieńcie nazwę portalu z 4 na 3 Łomża. Święta Trójca.
Ale zobacz jak się wszystko układa
Malina (5 rok seminarium)
Tadzio (wielebny)
Panna( upadły anioł)

No i nawracający się jeszcze
- czarujący
No i mam problemu co z Derewonieczkiem??

Czy tak daleko akceptacją zza fotela poszła????

Ja też chciałbym odpowiedzi od Pani M. Jako mieszkaniec tego miasta mam prawo wiedzieć takie kwestie. Czekamy

Kto by się niewygodnymi informacjami miał dzielić z innymi. Przecież Muzykowa nie przyzna się że kombinowała za plecami Chrzanowskiego żeby go z funkcji zrzucić. Nie przyzna że była wobec niego nie lojalna. Nie przyzna że tylko się lansowała a o pracy nie myślała

Racja mustafa a 4 z racji że jej pomaga nie może o nic zapytać.

Zobacz jak się skompromitowali zawsze wszystko weszyli co w urzędzie im nie pasowało a teraz cisza. Zaparcie.

Po prostu stoją w rozkroku. Wytykali że Chrzanowski kierowany ma być z tylnego fotela a teraz sami czekają co powie Wielki brat. Kwestia czasu i na trwanie będzie można zobaczyć redaktora jak pomaga różaniec odmawiać.
Co z serca pochwalam różańca nigdy dość!!!!!!

Dlatego Chrzanowski pozbył się na szczęście takiej osoby. Niech nam w końcu ta Pani wyjaśni

Czego pisomatoły nie rozumiecie ?

Piszcie bezpośrednio do panicza,

niech on sam wam wyjaśni, co miał na myśli piszą te słowa.

Sam przecież wie najlepiej o co mu chodziło.

Niech się wytłumaczy mieszkańcom ze swoich słów.

Strasznie się podniecacie tą panią, a mózg tej pani został na farnej siedzi sobie cichutko w uspieniu, ale już wynosi materiały i przygotowuje bombę w kampanii, sama Aga to może sobie co najwyżej sznurówki zawiązać i pomachac kołtunem na głowie!!!! Bez Ewy to nie potrafiłby dokumentu poprawnie zinterpretować!!!!!

,,Co prezydent chciał powiedzieć przez to że panna popełniła błędy w nadzorze nad projektami.???,,

A pan Prezydent nie potrafi powiedzieć, co chce powiedzieć?
Tak ładnie, pełnym zdaniem?
Przytrafił nam się Prezydent gaptuś?

Chyba tak :) chrzanowski powinien wszystko wyjasnic ale e nim nie ma zadnej transparentnosci

Wysłałam ostatnio e-mail Prezydentowi z opinią.
Poniższy screen pokazuje, że on nawet tych wiadomości nie czyta i ma w d.... zdanie mieszkańców bo i tak robi co chce ...To kpina z wyborców!

GDZIE BYŁ NADZÓR PREZYDENTA

NAD SWOIMI PODWŁADNYMI ?

W TYM PRZYPADKU NAD JEGO ZASTĘPCĄ p.MUZYK ?

JAK BYŁO, TAK ŹLE TO DLACZEGO

CHRZANOWSKI PRZYZNAWAŁ JEJ COROCZNIE ok. 7 tys. zł. NAGRODY

\"ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W PRACY \"

Jaka awanturnica? Napisala jedno oswiadczenie bo miala prawo a Chrzanowski nawet bal jej sie wyjasnic to osobiscie i to taka jego klasa...brak odwagi i taktu. Najgorszy prezydent jakiego pamietam i to nie tylko moja opinia :)

Wysłałam ostatnio e-mail Prezydentowi z opinią.
Poniższy screen pokazuje, że on nawet tych wiadomości nie czyta i ma w d.... zdanie mieszkańców bo i tak robi co chce ...To kpina z wyborców!

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0