piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

NASTĘPNY ŁOŚ POKRZYWDZONY PRZEZ STRAŻ MIEJSKĄ - TUMANIE SAM SIĘ OKREŚLIŁEŚ PRZESTĘPCĄ I PEWNIE NIM JESTEŚ . JAK MASZ COŚ DO NICH TO PISZ SKARGĘ ALBO FILMEK NAGRAJ HIHIHIHI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

gd.pd - kończy swoje wpisy :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Straz miejska jest potrzebna ale nie w takiej formie w jakiej wystepuje w Lomzy. U nas jest to (?) cos na ksztalt Strazy Miejskiej wg ustawy ( pelne kompetencje i uprawnienia jednak nie wykonujacy wszystkich narzuconych obowiazkow a raczej jedynie najlatwiejsze). Ja osobiscie uwazam ze powinno sie zmienic komendanta na osobe mlodsza ktora by cala straz miejska zagonila do roboty, dodatkowo Urzad miasta/prezydent powinine prowadzic faktyczny nadzor nad tym co sie dzieje i rozliczac straznikow z ich pracy. Unas tego nie ma.Jest bardzo duzo zaniedban i niedociagniec w samym funkcjonowaniu Strazy miejskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Jak to mawiają pier.. W stol a nożyce same sie odezwą



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

A I O ORGANIZACJI PRZESTĘPCZEJ TEŻ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Ja znam...napisz do mnie na priv. adres znajdziesz pod nickiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Dlaczego Straz miejska nie odwozi pijanych na izbe wytrzezwien tylko dzwoni po patrol policji, tlumaczenie ze nie posiadaja samochodu do transportu osob pijanych mnie nie przekonuje. Dlaczego nie widac strazy miejskiej w patrolach pieszych ?po co patrol pieszy jak moga w 4/5 jechac samochodem, lzej a i w 5 bezpieczniej.Kiedy straznicy miejscu usuwaja bumow spod filarow gdzie w lato lezeli zaszczani, zarzygani i najebani w trzy troki? OD kiedy straz miejska ma w lato patrole przy narwi gdzie nie raz zdarzaja sie pobicia i kradzieze? Dlaczego Straz miejska nie wspolpracuje z policja tak jak w innych miastach( chodzi mi o wspolprace wspolnych patroli i podejmowania wspolnych czynnosci)Dlaczego Straz miejskapracuje od godziny 7.30do 15.30 a sluzby patrolowe od 6 do22 to czemu ja nigdy nie widzialem patrolu strazy miejskiej po godzinie18 i przed godzina 7 rano?dlaczego dochodzi do takich zaniedban iz nie mozna sie dodzwonic w godinach pracy lub po godzinie 15.30 a jesli sie uda to Straz Miejska informuje by dzwonic na Policje?Czemu nie ma centrali lub bezposredniego telefonu do sluzb patrolowych?Ile osob jest w sluzbie patrolowej?czyzby jeden patrol 4 osobowy/Dlaczego straz miejska sluzy pracownikom z urzedu miasta za taksowke do zalatwiania roznych spraw? Dlaczego strazy miejskiej nie dotycza znaki i zasady ruchu drogowego?
Kiedy straz miejska ma egzaminy sprawnosciowe i jakie sa wymagania by straznik je zaliczyl?Kto nad takimi egzaminammi czuwa?

Ile czynnosci z tego sprawozdania bylo podejmowanych faltycznie?

SPRAWOZDANIE
Z DZIAŁALNOŚCI STRAŻY MIEJSKIEJ ŁOMŻY
I OCENA STANU PORZĄDKU PUBLICZNEGO
W MIEŚCIE W 2010 ROKU

Wypracowane na 2010 rok kierunki działań Straży Miejskiej Łomży obejmowały w głównej mierze zadania mające na celu:
poprawienie skuteczności w ujawnianiu i eliminowaniu uciążliwości wynikających z wykroczeń popełnianych najczęściej w kategoriach związanych z:


naruszaniem spokoju i porządku publicznego przez osoby nietrzeźwe
zaśmiecaniem, niszczeniem infrastruktury w miejscach publicznych
zaniedbaniem obowiązków utrzymania porządku i czystości posesji, przejść i ciągów komunikacyjnych
niedbałością w zakresie opieki nad zwierzętami – psami.
utrzymanie właściwych wzorców zachowań kierujących na drogach jak również w zakresie nawyków korzystania z miejsc parkingowych w zgodzie z zasadami prawa i współżycia społecznego
ograniczenie poczucia bezkarności kierowców przekraczających dopuszczalna w mieście prędkość poruszania się pojazdów
eliminowanie przypadków naruszania norm prawa miejscowego w tym także na rzecz ochrony środowiska naturalnego w mieście
ograniczenie patologicznych zachowań młodzieży i nieletnich w miejscach publicznych związanych z agresją w grupie, paleniem tytoniu i spożywaniem alkoholu, stwarzaniem poczucia zagrożenia dla mieszkańców miasta
tworzenie pozytywnego wizerunku Straży Miejskiej, akceptacji dla podejmowanych działań, chęci współpracy na zasadzie informowania o konkretnych przypadkach zagrożeń oraz stosowania się do udzielanych pouczeń, upomnień i wskazań

Prosilbym sie z zapoznaniem calego sprawozdania a zwlaszcza zestawieniem o wykroczeniach i ich rodzajach. W sumie na 4118 wykroczen przypadalo 3287 wykroczen przeciwko bezpieczenstwu i porzadkowi komunikacyjnemu a Przeciwko bezpieczeństwu osób i mienia 57 Przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu 17 Przeciwko bezpieczeństwu osób i mienia 57, Przeciwko zdrowiu 152, Przeciwko mieniu 0, Przeciwko urządzeniom użyteczności publicznej 354, Z ustawy o wychowaniu w trzeźwości 126

Wiecej na
http://www.lomza.pl/index.php?wiad=286

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Na toruńskiej nie postoisz bo już na skrzyżowaniu toruńskiej z łabiszyńską otworzyli wiadukt więc możesz śmiało jechać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

TAK JAK CI OBIECAŁEM PANIE T......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Co do współpracy sm z policja Odp. Jest krótka i prawdziwa sm ujawnia i wzywa policję a ci sie denerwują z sm sama sobie nie może poradzić. Każdy policjant ma swoje zdanie na temat tych legatow, a ze czasem stoją razem na rozpoczęciu lub zakończeniu sezonu motocykliwego to z musu bo wstyd ogarnia jak taki obrazek sie widzi policjant z smowcem:) w Łomży nie ma pracy dla takich służb wiecej państwo kosztuje utrzymanie legatow niż pożytku z tych ludzi.A jak trzeba podwozic kogoś z um to niech im dadzą prace kierowców. zawsze może być tak ze auto sm wyjedzie podwiezc Pana Panią z Um a w tym czasie trzeba wykonać interwencje pilna...i co wtedy???Czas oczekiwania wydłuża sie bo sm-owcy wyjechali sobie np do banku! To miasto ma tylko jedna wadę ręka rękę myje i te stare PRLowskie układy maja miejsce. Tak jak w UM dawni działacze partyjni rządzą sie swoimi prawami!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Musiałbym mieć Twój charakter

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Myśle ze w błędzie jesteś :) a byłem już skazany za oplucie Ciebie.miałeś już sobie iść z forum a ty dalej swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Czyli nie ma co kombinować i trzeba jechać tak czy inaczej Toruńską?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

ForumowyTroll Ty poznajesz baby ja kobiety a wiesz w czym jest pomiędzy nimi różnica? Jak Cie chłop na kryje z babą to będzie twarzyczkę obić a baba zawsze się jakoś wykręci, męża udobrucha. Kobieta powie Ci w prost że jest mężatko i nic z tych rzeczy. Twierdzisz że jestem żałosny i nie jestem facetem hahaha.. Jak ja zacząłem oglądać się za spódniczkami to ty sisiumajtkim byłeś. Taki z Ciebie casanowa znawca kobiet jak nie potrafisz w internecie odróżnić wpisów mężatki od panny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Chcecie mieć problemy to idzcie do INTERNETII to w zasadzie Netia ale jakiś podwykonawca, co jedyne mogę powiedzieć Serwis itp mają bezpłatny ! i to jest duży plus ale raczej bym odradzał



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

ForumowyTroll
YHBT tak czy nie?:)))




Hola hola, widze Trolla!
Ni to człek ni to fasola!
Stęka, ryczy ciągle knuje
może Wizaż zaczaruje :)
Wizażanki niewzruszone
Razem są niezwyciężone
Kiedy którąś Troll obraża
Nas to przecież nie przeraża
Trolla zmiażdżym wnet obcasem
Bo my przecież mamy klasę :)
Na nic Trollom wredne posty
czy też jadem żrące listy
przecież głupia Trolla mina
nie pokona Zło-Admina
Troll zawistny jest i będzie
Pisac bzdury umie wszędzie
Swoją matke Troll by sprzedał
No i co? chcesz za to medal?

Jego zadaniem ciągłe zawracanie głowy
To on Troll Forumowy
Pogubił wszystkie po drodze podkowy
To on Troll Forumowy
Wypowiada sie jak jakiś pustogłowy
To on Troll Forumowy
Nie widać go całego ani jego połowy
To on Troll Forumowy
Od jego wypowiedzi bolą nas głowy
To on Troll Forumowy
Bez twarzy, bez nazwiska i pewnie bez glowy
To on Troll Forumowy
Pozbyć sie go może tylko nas Złosiu odlotowy
To on Troll Forumowy
I mogę go ubrać jedynie w te słowy
Bardzo uciążliwy ten Troll Forumowy





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Pani o której wspomniałaś wymaga, ale przynajmniej czegoś Ciebie nauczy i nie trzeba brac sobie do serca jej słów, czego nie mozna powiedzieć o innej Pani z tego LO u której kilka osób nie zdało matury. Sama uczyłam się kiedyś w tym LO i wiem co mówię, jak chcesz pogadać i sie doradzić to pisz do mnie na maila coccinelle05@wp.pl, mam orientacje mniej wiecej na temat kazdego LO i nauczycieli matematyki, ponieważ sama chciałam sie przenieść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Jeśli wspólnota będzie formalnie założona, to musi być firma zarządzająca z licencją.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Kaczyński pokazał jak się rządzi i po dwóch latach jego rząd został rozwiązany (afery w jego partii i jego "wybitnych koalicjantów").
Gorzej niż z PiS-em być po prostu nie morze!!!!

Tylko nasza otumaniona ściana wschodnia chce powrócić do czasów dyktatóry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

biess(pieczny)
Hej Biess :)
Też fajny kawałek :)Pamiętaj ,że nie wszystkie są złe ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Co się dziwisz. Z tej wschodniej ściany bliżej do Białorusi, Rosji i Ukrainy niż do ściany zachodniej: Niemiec, Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii. Co nie przeszkadza jeździć tam stąd za robotą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Badania donoszą również, że Polki to urodzone flirciary. Jedynie co ósma deklaruje, że nie lubi flirtu. Zalotne spojrzenia i dwuznaczne gesty przydarzają się nie tylko młodym kobietom, ale także paniom powyżej 40. roku życia oraz mężatkom. Nie ma w tym nic złego. W końcu DZIEWCZYNY, KTÓRE FLIRTUJĄ – ZYSKUJĄ.
Flirt nie jest jednak jednoznaczny z miłością. Polki rzadko się zakochują. Przeciętnie respondentki były zakochane tylko 2 lub 3 razy w życiu. Co ciekawe, średnia liczba miłosnych uniesień nie zmienia się wraz z wiekiem. Kobiety powyżej 40. roku życia nie były zakochane częściej niż te, które nie skończyły 30 lat.

Polki wierzą również w romantyczne powroty. Zdaniem prawie połowy badanych możliwe jest ponowne zbudowanie szczęśliwego związku z byłym partnerem. Warunkiem jest, aby mężczyzna zmienił się, zaczął większą wagę przykładać do potrzeb i zrozumienia partnerki.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Uważam, że to jest Demokracja i próba zwiększenia konkurencyjności Browaru.
Zmiana właściciela/inwestora zawsze niesie za sobą zmiany kadrowe. Czy dobre czy złe to zależy od punktu siedzenia. Nie popieram oczywiście takich zachowań, ale jeżeli Browar miałby trzymać wszystkie stare etaty i mimo potrzeby nikogo nie zwalniać to ostatecznie by upadł i WSZYSCY straciliby pracę:|

A co maja politycy do tego? Przecież to nie jest ich firma! Mają naciskać na inwestora, żeby nie zwalniał kobiet? Bo dyskryminacji na pewno nie udowodnią. Przecież to jest oczywiste, że na niektórych stanowiskach lepiej sprawdzają się Kobiety a na niektórych Mężczyźni i żadnej dyskryminacji tu nikt nie udowodni nawet jeśli tak jest .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Słuchajcie, jak się nie reaguje na gówniarstwo "bo żal rodzicom problemy robić" albo jak pisze Pan i Władca "bo nie miał na śniadanie" to nie ma się co dziwić, że jest jak jest. Złodziejstwo trzeba tępić, szkoda, że nie obcina się ręki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

podziela podziela bo znów po wygrało wybory

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

marudziu poprostu doroślejesz:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

oburzonamama :)
Święte słowa:):)
Co mnie obchodzi jakiś tam browar??


Niko_sprawiedliwy :):)

Oczekiwałeś litości na tym forum ??

Życie to nie bajka nie popieści cię po jajkach :):):):)

Adamciu :)
Na każdego kiedyś przychodzi czas :)
Widocznie i na mnie przyszedł :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

moze okreś do jakiej kwoty :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Napisalam w innym poscie juz, ze mandrzejczuk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

to że w tym roku wp.ływy z tej darowizny byly mniejsze w głownej mierze wynika braku informacji i takim hospisjum i dokładnych informacjach jaki numer rejestru należyw pisac w zeznaniu podatkowym. Trochę wiecje inicjatywy w tym zakresie ze strony hospisjum i wpływy będa zdecydowanie większe. Każdy łomżyniak poprzez ten szczytny cel i weprze miejsce gdzie przebyają ludzie nieulaczelnie chorzy i swoje ostatnie dni dorzywaja pod troskliwa opieka i dobrych warunkach bytowych. Osobiście byłem i widzialem to hospisjum i jestem pełen podziwu dla jego funkcjonowania. Pomieszczenia ciepłe czyste , domowa atmosfera i troska o pacjentów. Polecem warto wesprzeć ta placówkę bo często w ten sposób pomagamy ludziom nieuleczalnie chorym znajdującym się w trudnej sytuacji. Dltego więcej informacji o tym ,że takei ospicjum jest , informacji co i gdzie pisać w zeznaniach podatkowych a ludziska z pewnościa hospicjum to wespra jak ja to czynie od lat. Do rozliczenia podatków za rok 2011 jest jeszcze trochę czasu więc nalezy ta informacje przygotować.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

dvw na te normy sami sie zgodzili a kobiety sie nie dały i rozumnie pracują przez 8 h spokojnie a nie jak debile zapieprzaja tak jak zapewne ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

dvw życzę ci z całego serca żeby w przyszłości tak cię potraktowali jak te kobiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Kiedy jest oficjalnie zakonczenie sezonu w łomży ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Ukradł kobiecie torebkę i uciekł do kościoła żal za popełnione czyny i próba szybkiego nawrócenia nie uchronią go od odpowiedzialności karnej.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ukradl-kobiecie-torebke-i-uciekl-do-kosciola,wid,9834642,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

http://vimeo.com/30549153

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Witam!
Przyglądam się temu wątkowi i postanowiłem zabrać głos. Z góry dodam, że jestem policjantem(nie pracuję w Łomży). Napiszę pare słów odnośnie autora tego tematu: Jesteś Pan zwykły burak w dodatku nieodpowiedzialny i dziecinny. Jak ma się dowód osobisty w kieszeni i jest się pełnoletnim to niestety, ale to do czegoś zobowiązuje. Piszesz Pan tylko ciągle o swoich prawach, a zapominasz Pan o obowiązkach. Mam nadzieję, że Sąd Ci teraz przypomni jakie masz obowiązki. Prawa w Polsce nie określa Straż Miejska ani Policja. My jesteśmy tylko od respektowania prawa, które ustanowili wybrani przez Was politycy. Jeśli był tam znak "zakaz wjazdu" to w jakimś celu był on tam postawiony i do czegoś on zobowiązuje. Nie sztuką jest kupić jakiegoś rupiecia na giełdzie i jeździć nim jak się chce i gdzie się chce, bo jakby każdy tak jeździł to byśmy się wszyscy nawzajem pozabijali. W każdym obszarze życia muszą być jakieś zasady i normy, bo inaczej nasza Polska wyglądałaby jak po 2 wojnie światowej. Ja wiem, że nikt nie lubi być karany i pociągany do odpowiedzialności za czyny jakie popełnił i przez to najlepiej wyżyć swoje frustracje w internecie pisząc o Policji albo SM różne bzdety. Jeśli komuś nie podoba się prawo ustanowione w Polsce to droga wolna-można wyjechać i podlegać pod prawo innego państwa. Jakbyście byli karani mandatami takimi jak za granicą to byście wtedy zobaczyli co znaczy taka kara. U nas w Polsce mandaty są bardzo niskie przez co ludzie(zwłaszcza przy kasie) mają gdzieś obowiązujące przepisy i nie szanują służb porządkowych. Mam nadzieję, że za kilka lat to się zmieni. Widziałem tutaj wpisy zakompleksionych gości(w większości zapewne na utrzymaniu rodziców). Ja wiem,że fajnie jest wylać swoje frustracje w internecie, ale pamiętajcie, że łatwo można przegiąć w drugą stronę. Pamiętajcie, że naruszenie nietykalności f-sza publicznego albo nawet jego znieważenie jest PRZESTĘPSTWEM i tak jak ktoś wyżej napisał można sobie "nasrać" w papiery i potem nawet na kasę do Biedronki nie przyjmą. To taka moja osobista rada.
Odnośnie działalości Straży Miejskiej... My,policjanci za nimi nie przepadamy, to fakt. Dlaczego? To już zostawię dla siebie. Wyrażając swoje osobiste zdanie napiszę, że choćby dlatego, że powołanie tej formacji miało inny cel, a inny cel jest osiagany. Tak naprawdę ta formacja obecnie jest od nabijania kasy gmin poprzez fotoradary i mandaty za parkowanie. W sumie są to powszechnie bardzo uciążliwe wykroczenia i rzeczywiście potrzeba służby, która się tym powinna zajmować, jednak nie w taki sposób jak jest to obecnie.
Osobiście uważam, że miasta i gminy powinny zlikwidować Straże Miejskie/Gminne. W ich miejscu powinno zatrudnić się policjantów i utworzyć przykładowo w każdym mieście Wydział do spraw wykroczeń i policjanci ci zajmowaliby się pospolitymi wykroczeniami drogowymi. Ważne jest oczywiście to, że wtedy taka służba utrzymywana byłaby z budżetu państwa a nie miasta/gminy, przez co funkcjonariusze nie mieliby takiego nacisku na wystawianie mandatów. Obecnie jest tak, że Prezydent Miasta ciśnie Komendanta Straży na ilość wystawianych mandatów, a ten z kolei swoich pracowników, bo chodzi o kasę dla miasta/gminy.
Dziwna ogólnie jest ta formacja i w ogóle w Polsce należałoby ujednolicić służby porządkowe,tzn. wszystkim co związane z porządkiem czy bezpieczeństwem powinna zajmować się POLICJA, która posiadałaby odrębne wydziały czy komórki zajmujące się daną problematyką. Obecnie jest tak, że narobiło się wiele służb, które tylko wchodzą sobie w drogę i tak naprawdę zajmują się wszystkim i niczym(np.Straże Miejskie/Gminne, Straż Ochrony Kolei i wiele wiele innych Straży o których zapewne mało kto wie, że istnieją). Obecnie Straż Miejska to tak naprawdę nie jest żadna służba,a zatrudnieni tam f-sze nie służą tylko pracują normalnie na podst. Kodeksu Pracy. Są zwykłymi pracownikami samorządowymi, a wykonują zadania, których tak naprawdę nie powinni wykonywać.
Tak czy inaczej obecnie w Polsce jest tak,a nie inaczej i każdy obywatel niestety musi się do tego dostosować. Strażnik Miejski ma prawo do wielu rzeczy(ich uprawnienia ciągle są zwiększane) i niestety, ale trzeba to zaakceptować. Nigdy natomiast nie zrozumiem i nie podzielę zdania człowieka takiego jakim jest autor tego tematu. Tak jak napisałem wcześniej jest to zwykły nieodpowiedzialny burak, który za zasłoną internetu chce wywiązać na tym forum chorą dyskusję, a w Sądzie będzie przepraszał i z pokorą przyjmie wyrok.
Ludzie jesteście chyba dorośli i powinniście wiedzieć, że wylanie na forum nic wam nie pomoże i jeśli macie zastrzeżenia co do pracy jakichś służb to na pewno miejscem na składanie zażaleń do Prezydenta nie jest portal 4lomza :) Panie autorze tego tematu wątpię, aby Prezydent zaglądał do tego wątku. Proszę udać się do Urzędu Miasta i tam złozyć skargę, a nie zakłada Pan bzdurny temat na 4lomza.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Riposta ty nie masz pojęcia co to znaczy przekroczenie uprawnień , najpierw trzeba znać uprawnienia formacji a potem mówić o ich przekroczeniu , poczytaj jakie środki przymusu mogą stosować strażnicy , policjanci w jakich przypadkach i dopiero radź innym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Witam, wyszukiwarka nie działa na przeglądarce IE, więc podajcie mi, gdzie mieści się aktualnie biuro Generali (oddziału)? Na Piłsudskiego 93 chyba nie ma, bo tamtędy przechodziłem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

nie będzie prawdopodobnie, może impreza sama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

gt.pl
nie napisalbym tego lepiej;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

przepraszam administratorów, jeśli tacy wogóle tu są, za powielenie temate.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

co dzisiaj dzieje sie w Łomży? jakies dyskoteki, puby... Co polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Tez mam dosc czeczenow cyganow i innych brudasow taki czlowiek jwk hitler powinien wrocic do wladzy przynajmniej na rok to bylby pzadek w europie,,,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

Przecież przeprosił że dwa razy napisał



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Według przeprowadzonego badania opinii publicznej wykonanego przez PSiPM Agnieszka Muzyk ma poparcie mieszkańców Łomży w 64,5 % !

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=302475&t=302475

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org