czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Viral w internecie!!!! Łomża jest sławna!!!

No tak, jest poseł Kołakowski - leć do niego. Załatwił już dla Łomży szynobus i Rail Baltica, odprawił z Łomży Czeczenów, to teraz przyszedł czas na pomoc browarowi.
A tak gwoli ścisłości, parę lat wcześniej też tak się nie najlepiej działo, co wtedy nie protestowałeś? Czyżby wtedy Twojej posady nie ruszono i było ok?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Viral w internecie!!!! Łomża jest sławna!!!

Kto z Torunia lub Bydgoszczy ma TWO i TSF na 21 stycznia do słupska ????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Viral w internecie!!!! Łomża jest sławna!!!

atbis: to swoją drogą, ale jak browar przeprowadza restrukturyzację i zwalnia pracowników to nie po to żeby wzrosła sprzedaż, tylko żeby zmniejszyć koszty i zwiększyć płynność --> zwiększyć inwestycje --> zwiększyć zatrudnienie. Tylko, że to trwa, a NIKO myśli tylko o "dzisiaj"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Viral w internecie!!!! Łomża jest sławna!!!

NIKO_SPRAWIEDLIWY :):)

POSŁA MACIE DZIELNIE WALCZĄCEGO O DOBRO MIESZKAŃCÓW :):):)
WIĘC NIE LAMENTUJ NA FORUM, TYLKO LEĆ DO NIEGO SZYBKO PO POMOC :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Viral w internecie!!!! Łomża jest sławna!!!

Jeżdzę na wykłady do Białegostoku na 7:30 co weekend , mam 2 wolne miejsca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Viral w internecie!!!! Łomża jest sławna!!!

maruda jak ci sie temat nie podoba to spadaj, i miej troche szacunku dla tych ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Viral w internecie!!!! Łomża jest sławna!!!

DURA LEX SED LEX -to dla wszystkich co się im prawo nie podoba i straż miejska , róbcie tak dalej słuchajcie oszolomow i nie zatrzymujcie się do kontroli organom do tego uprawnionym, nie legitymujcie się bo wam się to niepodoba itp. a z pewnością traficie do sądu bez względu na to jakie glupoty będziecie wypisywac na tym forum . Wyrok pewny a czy wam się opłaca to już ocenicie sami po latach jak informacja o wyroku bedzie widniala i pracodawca zapyta o niekaralnośc , lub też zechcecie posiada broń , koncesję na coś tam , pracowac jako urzędnik a może i funkcjonariusz jakikolwiek.

TWARDE PRAWO ALE PRAWO . BEZ WZGLĘDU CZY I KTO JE REPREZENTUJE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Viral w internecie!!!! Łomża jest sławna!!!

??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Viral w internecie!!!! Łomża jest sławna!!!

Byle jaki biznesmen pyta się przy zatrudnieniu młodej kobiety czy planuje w najbliższym czasie w ciąże to jest dyskryminacja a Ty piszesz o dużej firmie jak chcial tak zrobił .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Viral w internecie!!!! Łomża jest sławna!!!

proponuje Ci zalozyc temat lub przeprowadzic ankiete ws np likwidacji ów wymienionej, wtedy mozemy podyskutowac o twoich wyobrazeniach ja smiem twierdzic ze wynik by Cie poraził,
a jeszcze wspomniales o sądach, byla taka komisja sledcza ktora stwierdzila ze nie bylo afery hazardowej, ale czy spoleczenstwo to podziela....?mam wątpliwosci.
a co do przeslania mojego wczesniejszego wpisu to niechce mi sie tłumaczyc skwituje to słowami st. anioła" mądremu wystarcza dwa słowa a glupiemu to i poematu mało"

tymczasem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Viral w internecie!!!! Łomża jest sławna!!!

Jest gdzieś w łomży bibloteka gdzie są książki o programowaniu a dokładniej javascript?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org