poniedziałek, 23 maja 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pani Muzyk jakie błędy popełniła pani w nadzorze nad projektami????

Może osobiście pani tu napiszę bo już zapytania nie mogę do urzędu do pani wysłać a zależy mi na tym żeby wieści były od samego tytana pracy....

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Pani Muzyk jakie błędy popełniła pani w nadzorze nad projektami????

Czego dotyczyły??? Czy to świeża sprawa czy coś zamienionego???

Zapytaj milczacego mariusza :) moze on popelnil i chce na kogos zwalic :)

Wysłałam ostatnio e-mail Prezydentowi z opinią.
Poniższy screen pokazuje, że on nawet tych wiadomości nie czyta i ma w d.... zdanie mieszkańców bo i tak robi co chce ...To kpina z wyborców!

Tytana pracy ? Kogo masz na mysli bo chyba nie chrzanowskiego, ktory tylko umie do fotek pozowac

Poniższy screen pokazuje, że on nawet tych wiadomości nie czyta i ma w d.... zdanie mieszkańców bo i tak robi co chce ...To kpina z wyborców!

Co z budynkiem na wesolej ? Kto pokryje straty ?

Musiało to być chyba coś poważnego skoro jeden troll, który uaktywnił się w piątek próbuje zagłuszyć dyskusje na ten temat

O kim mówisz ? O Janku palonym ? Chyba już tez się poznał na swoim pracodawcy ;)

hahaahahhahaha
powiedzmy sobie szczerze, Muzyk i jej małżonek są na tym forum pod wieloma kontami, także może odpowie nam pani w prost tutaj

Konfident. To Chrzanowski poznał się na amerykańcy. Pamiętamy lista wciąż krąży każdy się dowie o donosisielach i podziękuję.

Anetka za takie wrzucanie e-maila z prywatną korespondencją podlegasz karze...Wiem,że ciężko Ci to zrozumieć,ale zmieniły się przepisy o ochronie danych osobowych w UE.Tylko ty dzieciaku masz problemy ze zrozumieniem,że na takie e-maile odpowiada sekretariat a nie prezydent pisze do Ciebie osobiście.W tym czasie, jakbyś miał pojęcie o tym co się dzieje w mieście to prezydent był na sesji i spotkaniu z minister Rafalską...
poczytaj.
Więc masz problem...
\"DURA LEX SED LEX\"
Jednocześnie informuje,że wysłałam e-maila do prezydenta,żeby pozwał Cię do sądu za złamanie ustawy o RODO!!!!!!!

\"Od 25 maja, gdy wejdzie w życie RODO, zaczną również obowiązywać bardzo wysokie kary pieniężne, sięgające nawet kilku milionów euro. Mają one być skuteczne, proporcjonalne i odstraszające. Za każdym razem branych pod uwagę będzie kilka czynników, m.in.:

charakter, waga i czas trwania naruszenia przy jednoczesnym uwzględnieniu charakteru, zakresu lub celu danego przetwarzania, liczby poszkodowanych osób, których dane dotyczą, oraz rozmiaru poniesionej przez nie szkody;
umyślny lub nieumyślny charakter naruszenia;
działania podjęte przez administratora lub podmiot przetwarzający w celu zminimalizowania szkody poniesionej przez osoby, których dane dotyczą;
stopień odpowiedzialności administratora lub podmiotu przetwarzającego z uwzględnieniem wdrożonych przez nich środków technicznych i organizacyjnych;
wszelkie wcześniejsze naruszenia ze strony administratora lub podmiotu przetwarzającego;
stopień współpracy z organem nadzorczym w celu usunięcia naruszenia oraz złagodzenia jego ewentualnych negatywnych skutków;
kategoria danych osobowych, których dotyczyło naruszenie.\"

rodo-a-administracyjne-kary-pieniezne.html?disableRedirects=true

Hahahhaha :) bosko

Jakie błedy ktoś coś wie o co mogło chodzic?

GDZIE BYŁ NADZÓR PREZYDENTA

NAD SWOIMI PODWŁADNYMI ?

W TYM PRZYPADKU NAD JEGO ZASTĘPCĄ p.MUZYK ?

JAK BYŁO, TAK ŹLE TO DLACZEGO

CHRZANOWSKI PRZYZNAWAŁ JEJ COROCZNIE ok. 7 tys. zł. NAGRODY

\"ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W PRACY \"

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0